X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siedlce też mają super mamy :]
Odpowiedz

Siedlce też mają super mamy :]

Oceń ten wątek:
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie też wszystkiego naj Czarnula. Przede wszystkim zdrowia i więcej kaski, żebyś mogła sprawić rodzeństwo swojemu synkowi (dobrze pamiętam prawda?).

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 wrote:
    Ode mnie też wszystkiego naj Czarnula. Przede wszystkim zdrowia i więcej kaski, żebyś mogła sprawić rodzeństwo swojemu synkowi (dobrze pamiętam prawda?).


    Bardzo dobrze :D


    Dziękuję dziewczyny :):*

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze forum, tętni życiem widzę :D Mam nadzieję, ze lada moment dołaczą do nas koleżanki z forum dla staraczek :) dziewczyny a jak Wasze samopoczucie?? :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na staraczki z siedleckiego ovu i trzymam za dziewczyny kciuki.
    Jeśli o mnie chodzi to jest dużo lepiej (odpukać). Odrzuca mnie od wielu rodzajów jedzenia i zapachów, ale mdłości już nie trwają cały dzień. Przytyłam już 3,3 kilo. Niestety to nie tylko dzidziuś, macica i piersi, ale też tłuszczyk:(. Wszystko przez te zaburzenia pokarmowe, rozwaliły mi metabolizm. Mam nadzieję, że teraz się jakoś wyreguluje.
    A co u ciebie karusia?

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8, cieszę się strasznie, że zaczynasz czuć się lepiej :) niedługo zaczniesz się cieszyć drugim trymestrem :) super czas :) brzunio zaczyna się zaokrąglać i przechodzą dolegliwości pokarmowe :) Drugi trymestr jest super :) No i może już ok 12 tygodnia na badaniach prenatalnych dowiesz się czy będziesz miała córcię czy chłopca :) ja się dowiedziałam właśnie podczas tych badań :)

    Jeśli chodzi u mnie, cieszę się wyprawką dla małej i przeżywam narodziny synka mojej szwagierki! :) Córcia zaczyna mnie budzić w nocy mocnymi kopniakami (godzina spania w nocy wyjęta :D ) ale chyba jedyna naprawdę uciążliwa rzecz, to przekręcanie się w nocy, bo brzusio już trochę waży i zaczyna się robić zwyczajnie ciężko, ale póki co tylko podczas przekręcania z boku na bok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 19:56

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia tym kopaniem przygotowuje cię pewnie do nocnego wstawania, karmienia i przewijania hehe.
    Ciekawe muszą być te manewry z brzuszkiem:).

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak brzusio potrafi dokuczyc:) mój od 2 tyg utrudnia mi schylenie się, nałożenie skarpetek , ściąganiem butow:) przekręcanie się z boku na bok jest okropne, bardzo bolesne w okolicy zeber. Ale brzusio jest ogólnie suuuuuper. Juz zaczynam przeżywać, jak to będzie bez niego:[ chyba zrobię sobie zaraz drugiego babelka by znowu czuć się najatrakcyjniejsza, najszczesliwsza i kobieca babeczka na świecie.

    karusia, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak uważaj bo się uzależnisz:).

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmiejcie się dalej, ale ja też nigdy nie wyglądałam i nie czułam się lepiej :D wczoraj kelnerka w restauracji podając nam posiłek powiedziałą mi, że należę do tych kobiet, które powinny chodzić w ciąży cały czas :D miło :) brzuch mnie dzisiaj coś pobolewa.... Chyba się przeforsowałam :(

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważajcie na siebie dziewczyny :)

    Ja w ciązy też miałam problemy z przekecaniem się w nocy. Musiałam usiąść, zmienić bok i dopiero się położyć ;)

    Buty mąż mi zakłądał :D bo miałam pod koniec już masakrycznie popuchnięte stopy;)

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia to był żart:). Zgadzam się, że wielu kobietom stan błogosławiony bardzo służy. Głupio się przyznać, ale często oglądałam się za kobietami w ciąży. Bynajmniej nie ze wścibstwa. Podziwiałam jak pięknie wyglądają. Emanowała z nich radość, spokój, pewność siebie. Trudno to opisać. Mogłabym je porównać do w pełni rozwiniętego kwiatu (trochę banalne, ale nie potrafię lepiej tego wyrazić).
    Mam nadzieję, że brzuch przestał boleć.
    Przesyłam wam dużo pozytywnej energii:).

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki mad8, energia się by przydała... :) ja właśnie "kończę" swój dzisiejszy dzień, włażę pod kocyk, z kubasem herby z goździkiem, włączam w sobie pozytywne myślenie, że świat się beze mnie nie zawali, wyciszam telefon i się relaksuje, bo ten tydzień był dla mnie zbyt hardcorowy... Jeszcze dzisiaj 8 rano, ledwo wyjechałam z domu, jakiś baran wyjechał mi na czołówkę... Na szczęście nic się nie stało, ale co się zdenerwowałam, to moje i dziecka... Nie dziwię się, że pod względem wypadków na drodze po nas to już tylko gorzej w Rumunii, jak na skrzyżowaniu się wyprzedza... :] Tak więc pozdrawiam pana z samochodu dostawczego firmy alba. I tak to żegnam się z Wami :D Do juterka :D spokojnej i miłej soboty kochane :*

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to rzeczywiście odpoczynek ci się przyda. Papa

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstałam... wzięłam kąpiel i idę dalej spać :D :*

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak udany weekend ;)

    karusia lubi tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasze forum, widzę aż tętni życiem :D informacja dla moich ciężarówek koleżanek:) czy wiecie, że od 20 tygodnia ciąży przysługuje Wam co tygodniowa opieka położnej? A w tym: pomiary masy i ciśnienia, a co najważniejsze (dla mnie :P) położna co tydzień robi KTG!! Piszę Wam o tym, bo sama się dzisiaj o tym dowiedziałam i byłam na takiej pierwszej wizycie. Wygląda to tak, że położną wybieramy tam gdzie chcemy i nie musimy się rejestrować tam, gdzie akurat mamy gina czy też rodzinnego. Mi swoją położną poleciła koleżanka. Przyjmuje w Salusie i jest mega sympatyczna, więc polecam :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Luisa Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, chętnie dołączę do forum. Jestem z Siedlec i jestem w 9 tygodniu ciąży. Czytalam Wasze wcześniejsze wpisy i bardzo mi sie tu podoba. :)
    Fajnie, że jest siedleckie forum ciążowe. :D

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Luisa, fajnie, że dołaczyłaś, bo dziewczyny ostatnio coś zawiesiły pisanie na forum ;p jak się czujesz w pierwszym trymestrze ciąży? :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja dziś byłam u stomatologa, bo wykruszył mi się kawałek starej plomby i okazało się, że trzeba leczyć kanałowo :/
    Na szczęście znieczulenie nasiękowe wystarczyło i nic nie bolało.

    Potem odwiedziłam nową Galerię i puściłam pawia w galeriowej toalecie ;) po czym zjadłam ze smakiem kubełek w KFC.

    Odwiedziłam też gina, okazało się że nie chorowałam nigdy na toxoplazmozę i jestem w pełni wrażliwa (ja, weterynarz!), więc muszę uważać w pracy, z domowym kotem i przy przyrządzania mięsa oraz dokładnie myć owoce i warzywa.

    Za 4 tyg kazał umówić się na usg genetyczne, test PAPPA tylko jak coś go zaniepokoi.

    Miałam strasznie ciężki dzień w pracy, więc mykam spać.
    Dobranoc! :*

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, santoocha, już myślałam, że się obraziłaś :P a ja jestem na etapie wymieniania biustonoszy... :D i majtów :D wszystko ostatnio w rozmiarze xxl :D już planuję dietę i ćwiczenia po porodzie :D

    km5st5odu2rt42xe.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ