X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siedlce też mają super mamy :]
Odpowiedz

Siedlce też mają super mamy :]

Oceń ten wątek:
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aisak!! :) 40 km. to jak "rzut beretem" ;) ja ubranka zakupiłam w H&M i póki co wszystkie w rozmiarze 62. Wyczytałam na forach, że są bardzo dobre z dwóch powodów: pierwszy to niska cena (i zazwyczaj są w dwupakach), a drugi to jakość, nie niszczą się w praniu. Nie wiem jakie są jakościowo te z madaru.. Ale na pewno jest sporo firm i jest w czym wybierać. Ja póki co zachwycona jestem różowo - szarymi śpiochami i pajacami dla dziewczynek, które są stosunkowo tanie... 19 zł za bodziaka i 39 za pajacyk... I są milutkie w dotyku. No i w Madarze maja przepiękne płaszczyki dla małych kobietek :D Myślę, że warto poszukać perełek w madarze, ale na większe zakupki polecam H&M, w końcu 29 marca będziemy miał swój własny w Siedlcach, a poza tym otwiera się w nowej Galerii Siedlce sporo innych sieciówek dla dzieci :) Słyszałam tylko dość niepochlebne opinie nt. ubranek z 5-10-15 i z cocodrillo. Ale to opinia zasłyszana.

    MAD8 narzekaj, narzekaj, po to tu jestesmy, żeby się na wzajem powspierać ;)

    Czarnula87 migdały wymiatają na zgagę!!! :)

    Czarnula87, AISAK lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrzcie jakie słodziakowe:

    http://www.hm.com/pl/subdepartment/KIDS?Nr=4294943551

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    No patrzcie jakie słodziakowe:

    http://www.hm.com/pl/subdepartment/KIDS?Nr=4294943551

    o mamo!!!!! cuuuuudo!!!!1 ja chcę drugiego bejbika!! już teraz zaraz :D

    karusia lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfff, toż ja właśnie po to zrobiłam sobie dziecko, żeby móc takie cuda kupować ;D

    A tak serio, bardzo podoba mi się połączenie różu i szarego w ubrankach dla dziewczynek. Choć jak będzie córeczka, na pewno będzie miała dużo ubrań w innych kolorach, róż też, ale w bardzo ograniczonych ilościach.

    Czarnula87, karusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to takie stereotypy już z tymi kolorami dla dzieci. Najwięcej jest rózu i fioletu dla dziewczynek a dla cłopców głównie niebieski.

    Ja raz swojej chrześnicy na 2 czy 3 urodzinki kupiłam komplecik dresowy - czarny z dodatkami z różu, ale mało ich było (ściągacze na rękawach i kaptur od środka). Wygllądała w nim superaśnie :D jej mamie tez mega się podobał i cieszyła się że nie kolejne rózowe mdłe cudo :D

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne te ciuszki. Też nie lubię tego przesytu różu. Jeśli się okaże, że będę mieć dziewczynkę to sama raczej nie kupię nic w tym kolorze bo na bank zostanę obdarowana różowymi rzeczami przez rodzinę. Standardowo heh:).

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie ma być dziewczynka i powiem Wam szczerze, że to wszystko jest bardzo sprytnie przemyślane marketingowo... Dzisiaj ciężko kupić ubranka uniwersalne, które nie są dedykowane danej płci u dziecka... i takim sposobem mam 3/4 ubran rózowych.. jak sie urodzi chłopiec... to mi tego nie wybaczy :D

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 pamiętasz jak to u Ciebie było z kopaniem w 6 miesiącu? :D Bo ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. A nie chcę latać jak ta głupia po lekarzach... Chodzi mi o to, że są dni kiedy mała bardzo intensywnie mnie kopie, czuję ją praktycznie co godzinę i widzę po brzuchu, jak się porusza, a są dni takie jak ten dzisiaj i wczoraj, że czuję ją naprawdę rzadko.. Dzisiaj czułam przez sen ok 5 rano jak mnie kopała, i od tamtej pory może ze dwa - trzy pojedyncze ruchy... Przerwy zdecydowanie kilkugodzinne... I martwi mnie to i nie wiem co o tym myśleć :( z kolei w niedzielę, jak byliśmy na zakupach cały dzień, to młoda dokazywała, mało mi dziury w brzuchu nie zrobiła..

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia spoko ja też panikowałam aż się mężu ze mnie śmiał :D

    Dzieci tak jak my, nawet te w brzuszku, mają raz lepsze raz gorsze dnia. Jednego dnia szaleją, że aż talerz ci na brzuchu skacze a innego dnia są bardziej spokojne. To norma :] Poza tym często jest tak, że jak dużo się ruszasz to dzieciątko ululane ruchami zasypia.
    Mi pomagało na rozruszanie małego takie coś:
    - wystawianie brzuszka na słońce, raz dwa czułam kopniaki
    - zabawa w pukanie - ja pukałam w brzuch, mały odpukiwał :]
    - zjedzenie czegoś słodkiego i położenie się na plecach/boku
    - mały tez się uaktywniał jak siedziałam spokojnie domu i zaczynałam czytać mu bajki :]

    mad8 lubi tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej, nie było pytania i chyba wkurzyłam swoje dziecko :D Położyłam się na plecach i zaczęłam pukać do niej jak się odwinęła i mi dała trzy kopniaki to normalnie miałam wrażenie, że widzę jej nogę przez skórę :D:D:D

    Czarnula87, mad8 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że temperamencik i charakterek po mamusi dziecko będzie miało :D

    Czarnula87, mad8 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez ma po mnie :D mieszanka wybuchowa :D bo ja bardzo charakterna i uparta jestem :D

    mad8 lubi tę wiadomość

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się uśmiałam, od razu mi się lepiej zrobiło:).

    karusia, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba, bo my fajne jesteśmy :D

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że fajne:).
    Karusia robiłaś w pierwszym trymestrze usg genetyczne? Masz może jakiś namiar w Siedlcach? (ewentualnie w wawie?)

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 masz na myśli to badanie między 12 a 14 tygodniem ciąży kiedy się sprawdza czy dziecko nie ma np. zespołu Downa? Jeśli o to chodzi, to tak, robiłam, teraz chyba wszystkie ciężarne mają robione to badanie... Robiłam oczywiście u swojego lekarza, czyli u Sprawki i za te badania razem z wizytą zapłaciłam 180 zł. Później jest takie badanie w drugim trymestrze, gdy się znowu sprawdza prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych. I też za nie zapłaciłam 180 zł. :)

    Dziewczyny!!! Kupiłam wózek, nosidełko i zamówiliśmy mebelki!! Kupiliśmy Tako extreme, dostaliśmy na wszystko sympatyczny rabat i stoi wózio w pokoju obok :) ma już dla mnie jedną malutką wadę, jak naciskam, coś w nim pyka... Ale mąż mi mówi, żebym poczekała aż się wyrobią wszystkie elementy. Ale ogólnie, powiem Wam, że jestem zadowolona z tego wózka! Podoba mi się :) Szkoda, że nie ma fotelika w zestawie, bo z maxi cosi średnio wizualnie się komponuje. ale i tak chyba dla wygody malutkiej będę woziła ją w gondolce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 20:40

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla naszej Santoochy czyli Anetki najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo szczęścia, miłości, zdrowia i radości, a przede wszystkim ukochanego Bąbelka :*

    http://wrzucaj.net/images/2014/03/21/tulipanybukiet.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/03/21/urodziny3a.jpg

    karusia, santoocha lubią tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha wszystkiego najlepszego dla Ciebie, a w szczególności ślicznego, zdrowego, różowego bobaska :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 10:02

    santoocha lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia mam pytanko. Jakie ksiazki Montignacka masz?? Bo chyba się wzięłabym za czytanie tego :]

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula, zaspamowałaś całe ovu, belly i FB!

    Dzięki za pamięć! <3

    Czarnula87, karusia lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ