X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne samotna ciąża
Odpowiedz

samotna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maja0509 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 marca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem w 30 tc ,od 12 tc jestem sama. Sa tu jeszcze inne samotne mamusie w ciąży? Jak sobie radzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( bardzo mi przykro .. co się stało ?? :(

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat - czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny które samotnie przechodzą ciążę lub mąż oznajmił im że chce rozwodu podczas ciąży?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Odświeżam temat - czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny które samotnie przechodzą ciążę lub mąż oznajmił im że chce rozwodu podczas ciąży?

    Bardzo mi przykro :( Ja nie jestem w takiej sytuacji, ale znamy się już z innych wątków, więc jakbyś chciała się wygadać czy cokolwiek to pisz do mnie na priv <3

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Ruddaa Ekspertka
    Postów: 196 91

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście ? Jak sobie poradziliście ????
    Tsz będę sama .

    nzjdskjowix3r3hl.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruddaa wrote:
    Dziewczyny jesteście ? Jak sobie poradziliście ????
    Tsz będę sama .

    Ja 17 lat temu w 6 msc zostałam sama , nie byliśmy małżeństwem jak coś to śmiało możesz na priv napisać .

    Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim sił i wytrwałości 💪💪💪💪🙂.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ