X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sączenie się wód - wkładki
Odpowiedz

Sączenie się wód - wkładki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 maja 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którejś z poprzednich ciąż, gdy miałam podejrzenie, że sączą mi się wody, kupiłam specjalne wkładki higieniczne, zabarwiające się w zależności od ph wydzieliny. Teraz nie mogę nigdzie takich znaleźć - patrzyłam w internetowych aptekach, rosmanie i na allegro. Może szukam po złych hasłach. Powiedzcie, wiadomo Wam coś o dostępności takich wkładek w Pl? Wiem, że mogę kupić papierki lakmusowe (tak też zrobiłam), ale nie bardzo sobie wyobrażam ich faktyczne zastosowanie - mam je sobie wetknąć do pochwy o_O? Przyczepić do majtek? Yyy? ;) Podpowiedzcie, dobre kobiety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat mi w szpitalu ginekolog przykładał taki papierek lakmusowy do wejścia do pochwy, bo też było podejrzenie sączenia wód. Także po prostu przyłóż go do wejścia do pochwy, tylko nie po samym wierzchu tylko tak troszkę wewnątrz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak już go przyłożysz to delikatnie potrzyj nim o pochwę i odłóż na bok. Chyba czeka się kilka minut nim reakcja w nim zajdzie i się zabarwi. Na ulotce powinno być napisane.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ