X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)
Odpowiedz

Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 7 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    I ja dołączam z Wawy a dokładniej z Ursusa :)

    Ciążę prowadzę w Medicover-Inflancka u dr Połujańskiego. To moja druga ciąża u doktora i jestem bardzo zadowolona :)

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 7 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam i ja :-) a dokładniej z grochowa. Ciążę prowadzę u doktor Nitefor z Zelaznej i tam zamierzam rodzić. Jestem w 21 tygodniu :-)

  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 8 listopada 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Które okolice grochowa dokładniej?:)
    My obecnie na Gocławiu, ale czekamy na decyzję dot kredytu do mieszkania na Grochowie:)

    Dorka87 wrote:
    Hej dołączam i ja :-) a dokładniej z grochowa. Ciążę prowadzę u doktor Nitefor z Zelaznej i tam zamierzam rodzić. Jestem w 21 tygodniu :-)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 8 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz przy szpitalu na Szaserów, a wcześniej mieszkaliśmy na Goclawiu za promenada :-)

  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz niedaleko promenady :) zaraz przy bazarku ;) jak wyjdzie mieszkanie to na grenadierów, ale mamy podobne tygodnie ciąży, to może gdzieś na spacerze się miniemy :D

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że też ciągle krazysz w tych okolicach Warszawy ;-) pewnie sie spotkamy ;-) a gdzie zamierzasz rodzić?

  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj cały czas tutaj :) a zaczęliśmy od Ostrobramskiej zaraz przy Radwarze :)
    Rodzić po raz drugi zamierzam na Madalińskiego.
    A Ty?

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a ja wychowana na Saskiej Kępie :-) ja Żelazna bo tam pracuje moja ginekolog. Ile Twoje dzieciątko ma? Moja to jest pierwsza ciąża.

  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj skończył rok :) Zatem jedno po drugim. Ciąże prowadze w luxmedzie na Stanów.
    Też myślałam o Żelaznej przy pierwszym porodzie, ale Madalińskiego logistycznie było prostsze :) Jako, że zostawiło dobre wrażenie, pojawię się po raz drugi. :)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 8 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dołączę:) z Bemowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 22:42

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Ja też z Warszawy, jednak Bemowo. Co do ginekologa, mogę polecić z czystym sumieniem mojego, przyjmuje w enel-medzie i ma prywatny gabinet- niestety wizyty odpłatnie. Polecam, bo wyprowadził moją ciążę z bardzo trudnego początku.

    Hej ją też jestem z Warszawy - Zielona Białołęka :-)

    Mama pytanie o tego lekarza z enelmedu? Sama zaczynam prowadzić ciążę w enelmedzie i szukam fajnego specjalisty :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 12:19

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia15 wrote:
    Hej ją też jestem z Warszawy - Zielona Białołęka :-)

    Mama pytanie o tego lekarza z enelmedu? Sama zaczynam prowadzić ciążę w enelmedzie i szukam fajnego specjalisty :-)



    Wyslalam zaproszenie. Napisze Ci na prv, żeby nie bylo ze sieje reklamę na forum:-)

    Fajnie, że robi się nas coraz więcej, mamusiek z Warszawy. Powodzenia dziewczyny, zwłaszcza dla tych, które są na poczatku drogi;-)

    961lzbmh98495q9y.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k wrote:
    Ja dołączę:) z Bemowa.
    Kg



    Z ktorej części Bemowa? :-) ja mieszkam niedaleko pętli Górczewska;-)

    Kamila8k lubi tę wiadomość

    961lzbmh98495q9y.png
  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 13 listopada 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia15 wrote:
    Hej ją też jestem z Warszawy - Zielona Białołęka :-)

    Mama pytanie o tego lekarza z enelmedu? Sama zaczynam prowadzić ciążę w enelmedzie i szukam fajnego specjalisty :-)
    ja tez Zielona Białołeka :)

    Misia15 lubi tę wiadomość

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Kg



    Z ktorej części Bemowa? :-) ja mieszkam niedaleko pętli Górczewska;-)
    ja też:D

    Rajska lubi tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k- to miło! Wychodzi na to, że jesteśmy sąsiadkami :-D wybrałas już może szpital? Jak tam wyprawka i torba, spakowane? :-)

    Pozdrawiam Dziewczyny z Białołęki- jest mi b. bliska, bo mieszkałam tam wcześniej 3 lata ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 10:43

    Misia15 lubi tę wiadomość

    961lzbmh98495q9y.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    Kamila8k- to miło! Wychodzi na to, że jesteśmy sąsiadkami :-D wybrałas już może szpital? Jak tam wyprawka i torba, spakowane? :-)

    Pozdrawiam Dziewczyny z Białołęki- jest mi b. bliska, bo mieszkałam tam wcześniej 3 lata ;-)
    Co Ty, torba nie spakowana- w końcu mam dużo czasu do porodu.
    Co do szpitala, to chyba zdecydowałam się na Inflancką. A Ty? Widzisz, że wcześniej tu nie zajrzałam, może miałabyś dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. a tak musiałam długo szukać, ale znalazłam.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Rajska Ekspertka
    Postów: 213 211

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila8k- ale dobrze, ze znalazlas :-)

    Ja przymierzam sie do Żelaznej, ew. IMiD na Kasprzaka, o Inflandzkiej tez myslalam, zobaczymy jak mnie nie przyjmą na Żelaznej, to wtedy szybko zadecyduje pewnie maz:-)

    Ja tez torbę spakowalam całkiem pozno, moze miesiac temu, czyli ok.34-35 tyg.
    A jak tam dzidziuś juz siedzi główka w dol? :-) w ogole nastawiasz sie na poród SN? Pytanie oczywiscie tez do Was wszystkich Dziewczyny, bo coś cicho tu na tym wątku troche :-D

    961lzbmh98495q9y.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajska wrote:
    kamila8k- ale dobrze, ze znalazlas :-)

    Ja przymierzam sie do Żelaznej, ew. IMiD na Kasprzaka, o Inflandzkiej tez myslalam, zobaczymy jak mnie nie przyjmą na Żelaznej, to wtedy szybko zadecyduje pewnie maz:-)

    Ja tez torbę spakowalam całkiem pozno, moze miesiac temu, czyli ok.34-35 tyg.
    A jak tam dzidziuś juz siedzi główka w dol? :-) w ogole nastawiasz sie na poród SN? Pytanie oczywiscie tez do Was wszystkich Dziewczyny, bo coś cicho tu na tym wątku troche :-D
    Córka głową w dół od 23 tc siedzi, więc liczę, że już się nie przekręci.
    Ja spakuje torbę na tygodniach, na razie brakuje mi kilku rzeczy, a że chwilowo lekarz mnie uziemił, to nie miałam jak wychodzić i kupować.
    O żelaznej też myślałam, ale właśnie boje się tego, że Nas nie przyjmą. Dwa mam znajomą położną na Inflanckiej, więc chyba tam od razu pojedziemy.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać czy polecacie gdzieś w Warszawie gdzie zrobic badania prenatalne? Zależy mi żeby sprzęt był dobry i lekarz doświadczony. A nie ma lm pojęcia gdzie się zapisać. Mój lekarz nie wykonuje prenatalnych badań. Będę wdzięczna za pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 13:02

    hchygox1kst10j9v.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ