X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)
Odpowiedz

Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)

Oceń ten wątek:
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 23 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkopuję wątek :) pochwalę się tylko, że 28 kwietnia urodziłam Alicję :)

    atdcqps62brd8znj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 23 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada87, gratulacje! Gdzie rodziłas i jak było? :)

    mada87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Rodziłam w praskim i jestem zadowolona. Poród trwał 5h i mimo, że był chyba w miarę lekki to i tak nie jest to coś, co chciałabym przeżywać drugi raz ;) dostałam znieczulenie bez problemu (z tym, że od razu mówię, że mój lekarz tam pracuje i był przy porodzie, nie wiem jak to jest przychodząc "z ulicy", słyszałam że bywają problemy). Z pobytu po porodzie też jestem zadowolona. Warunki bardzo dobre - sale 2 osobowe z łazienkami, wszystko nowe, czysto. Jedzenie dobre. Opieka też w porządku, na 2 dni pobytu zdażyła się jedna średnio miła położna, reszta super. Jak chodzi o karmienie , to każda mówi co innego ale to chyba standard. Nie ma problemu z dokarmianiem mm w razie czego - na początku nie miałam pokarmu i położna sama zasugerowała, żeby poprosić o mm, nikt nic nie komentował.

    atdcqps62brd8znj.png
  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 959

    Wysłany: 25 listopada 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jaki zapomniany wątek;)! Jeśli jest tu jakaś mama z Grochowa/ Gocławka, to niech się odezwie. Ja jestem mamą 6 miesięcznej córeczki i na Pradze mieszkam od niecałych 6 miesięcy...

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
  • balerinkana Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też jestem w ciąży i niedługo czeka mnie pierwsze USG! Już nie mogę się doczekać. Za namową koleżanki zapisałam się do kliniki Multimed, ponieważ z tego co mówiła to mają tu świetnych lekarzy. Mam nadzieję, że się to sprawdzi!

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada87 wrote:
    Odkopuję wątek :) pochwalę się tylko, że 28 kwietnia urodziłam Alicję :)
    Gratuluję!!!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope spójrz na rok wiadomości.. Alicja kończy dwa lata za chwilę. ;-)

    da8300b52b.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balerinkana wrote:
    Dziewczyny, ja też jestem w ciąży i niedługo czeka mnie pierwsze USG! Już nie mogę się doczekać. Za namową koleżanki zapisałam się do kliniki Multimed, ponieważ z tego co mówiła to mają tu świetnych lekarzy. Mam nadzieję, że się to sprawdzi!

    Sio trolle.. Marketing szeptany to zwią... skuteczne?

    da8300b52b.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    symbolica wrote:
    Hope spójrz na rok wiadomości.. Alicja kończy dwa lata za chwilę. ;-)
    O masz 🤣🤣🤣 ej A wydawało mi się że to taki świeży warszawski wątek jest 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2019, 18:33

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ