X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)
Odpowiedz

Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)

Oceń ten wątek:
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 13 marca 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ogólnie polecasz? :) zastanawiałam się nad Inflancką, ale koleżanka rodziła parę lat temu i odradzała. Może coś się zmieniło od tego czasu :)

    atdcqps62brd8znj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam, dla mnie poród super - zero traumy :) no ale tak jak pisałam korzystałam z indywidualnej opieki położnej, chociaż koleżanka z sali poporodowej, rodziła w tym czasie co ja, bez własnej położnej i z porodu też była super zadowolona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 11:31

    mada87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurkaSkiters wrote:
    Pewnie już na urlopie, co?
    Tak, myślę coraz poważniej o Orłowskiego. Na tygodniu chcę się tam zapisać do szkoły rodzenia na kwiecień. Pójdziemy, zobaczymy jak jest i jak się spodoba, to zostaniemy. Biorę pod uwagę jeszcze Madalińskiego.

    Kurka, zapisałaś się juz do szkoły rodzenia w Orłowskim? Bo na stronie piszą, że po 25 tygodniu powinno się zacząć i miałam dzwonic dopiero w połowie kwietnia, ale może lepiej wcześniej to załatwić?

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dzwoniłam. Obliczyłam że w 25 tyg będziemy dopiero w maju, więc nie wiem czy nie za wcześnie. Może zadzwonię w przyszłym tyg. A ty zdecydowana na szkołę w Orłowskim?

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 18 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chciałabym tam chodzić. Właśnie zastanawiam się, czy są długie kolejki i np. jak zadzwonię po wielkanocy, to czy będą miejsca na początek maja. Na stronie szkoły widziałam, że plan zajęć tylko na marzec jest na razie.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wielkanocy może być trochę za późno. Zrobimy tak: ja zadzwonię w tym tygodniu, zapytam co i jak, postaram się zapisać na maj i ci powiem :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam przed chwilą i zapisałam się od razu na 25.04.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już zapisana. I też na 25! Wygląda na to, że jesteśmy razem :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z Was rodziła lub słyszała jakieś opinie o szpitalu na Karowej?

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 22 marca 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, super :)

    Justa, poczytaj opinie na gdzierodzic.info

    Ja słyszałam, że tam się zajmują ciężkimi ciążami, więc na pewno mają dobrą opiekę dla noworodków.

    justa. lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • joanna-pa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, 8 maja będą na Ursynowie bezpłatne warsztaty Mamo to ja! Bardzo fajna sprawa, dużo ciekawych informacji i na koniec paczka z upominkami :)

    http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty-rejestracja.html

  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna dzięki za linka, ja bym się przeszła.
    Mada jak tam przed terminem? Torba spakowana? :) Czytałam, że was się trochę już rozpakowało na forum :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 28 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście całkiem sporo kwietniówek się już rozpakowało, ja mam akurat termin na koniec więc jeszcze trochę czasu jest, ale w sumie pod koniec przyszlego tygodnia ciąza będzie donoszona więc mogę rodzić ;) za pakowanie torby to już od 2 tygodni się biorę, mam nadzieję że jutro mi się w końcu uda ;)

    atdcqps62brd8znj.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz już wszystkie potrzebne rzeczy? Typu butelki, łóżeczka itd? Bo u nas szał wyprawkowy na forum. Ale fajnie... pewnie się już nie możesz doczekać, aż zobaczysz małą :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, a przynajmniej tak mi się wydaje ;) jeszcze tylko adaptery do fotelika powinnam zamówić. Wczoraj udało mi się spakować w końcu torbę :)
    Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej nie do końca się czuję gotowa na poród i wszystko co ma nastąpić po nim... ale na to się chyba nie da przygotować ;)

    atdcqps62brd8znj.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba się nie da, zwłaszcza jak nigdy wcześniej nie miałaś dzieci. Przyszły tatuś się stresuje? :) W ogóle fajną masz pogodę na poród, bo jest przyjemnie na dworze. dawaj znać, jak będzie coś wiadomo, trzymam kciuki :)

    mada87 lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się stresuje, ale chyba jeszcze nie do końca do niego dochodzi ;)

    atdcqps62brd8znj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada87, zajrzałam tu na chwilę i powiem tak - nie da się przygotować ani na poród, ani na to co po nim - takiego zalewu emocji nie da się przewidzieć i opisać :) no i lepiej nie wyobrażać sobie jakie będzie nasze dziecko na podstawie tego co mówią znajomi na temat swoich dzieci :) Każde dziecko to wielka indywidualność :)

    mada87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • kurkaSkiters Autorytet
    Postów: 271 140

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Basha, jesteś jeszcze tutaj? Mam nadzieję, że zobaczymy się jutro na zajęciach w szkole. :)

    rfxg9jcgekq5byzd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurkaSkiters wrote:
    Hej Basha, jesteś jeszcze tutaj? Mam nadzieję, że zobaczymy się jutro na zajęciach w szkole. :)

    jestem, jestem, ale ostatnio nie mam na nic siły, nawet na pisanie :)

    Będę dzisiaj na zajęciach na pewno :)

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ