X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne RTG, a ciąża
Odpowiedz

RTG, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Dziś rano ujrzałam na teście dwie szalone kreski. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt że w piątek wykonałam RTG kręgosłupa... Przed zdjęciem dwa-trzy dni przed robiłam testy i były negatywne, a przed RTG miałam wykonane usg brzucha (kamica woreczka żółciowego) no i lekarz stwierdził że lada chwila będzie okres, bo widzi zgrubiale(?) ścianki macicy.. W sumie sama jakoś już czułam, że zaraz mnie zaleje :D
    A tu taki psikus... Zamiast cieszyć się, to ja jestem teraz klebkiem nerwów, czy przypadkiem nie przyczyniłam się do uszkodzenia płodu...
    Czy któraś z Was miała taki przypadek, że zrobiła zdjęcie rtg, a potem okazało się że jest w ciąży?
    Czy wszystko dobrze się skończyło?
    Bardzo się boję, w środę idę do lekarza, mam nadzieję że jednak podniesie mnie na duchu i wszystko będzie ok..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ