X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne rozstępy jak sobie poradzić
Odpowiedz

rozstępy jak sobie poradzić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co używałyscie aby pozbyć się rozstępów mam z nimi ogromnu problem a teraz widze różowe pręgi wewnątrz ud :/

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na rozstepu używam palmers ten co jest reklamowany w tv i jest bardzo dobry przynajmniej dla mnie rozstepy po pierwszej ciazy wyjasniały a teraz nowe sie nie pojawiaja. doskonale nawilza skure. dodatkowo uzywam tez zwykłej oliwki



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem już po porodzie-nie miałam i mam żadnych rozstępów - smarowałam miej więcej od 6 mc rano i wieczorem zwykłą oliwką lub najtańszym kremikiem np.: Isana z Rossmannka :)

    https://www.maluchy.pl/li-69881.png

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kja tez uzywam palmers ale jak dla mnie taki sobie

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ