X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do rozmowy wszystkie mamy oczekujace na 3 i kolejne dzieci:)
    Sama czekam na 3 malucha z małą różnica wieku, chętnie podzielę się doświadczeniami i również dowiem się nowych rzeczy od doświadczonych Mam:)Pozdrawiam

    mama78, pawojoszka lubią tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) Jestem właśnie w 3 ciąży. Starszy synek ma półtora roku a najstarsza córa zaraz 14 lat ;-)

    Liliaczerwcowa, Cabank84, Red 13. lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miło Cię poznać :)
    Juz myślałam że nikt się nie odezwie.
    Widzę że Twój synek jest niemal w tym samym wieku co moja młodsza córa, dokładnie tydzień młodszy :)
    Widzę że już jesteś na ostatniej prostej, nie przeraża Cię mała różnica wieku?
    Ja uważam że im mniejsza tym lepiej bo dzieciaczki mają wtedy lepszy kontakt,ale początki są trudne:)
    Mi jeszcze sporo zostało, będzie między każdym maluchem nie całe 2 lata różnicy.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerażać to nie, trochę się boję bo łatwo na początku nie będzie ale za to potem super bo liczę na to, że będą się razem bawić ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno będą. Moje dziewczyny mają 1, 5 roku i 3 lata i juz się fajnie sobą zajmują i bawią, i fajnie też że będą dwaj chłopcy u Ciebie to się lepiej dogadaja, ja nie ukrywam liczę na chłopca, w sumie bardziej mąż bo mi tak naprawdę wszystko jedno, najlepiej z każdej płci po jednym mogło by być za jednym razem:)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początkowo bardzo chciałam dziewczynkę ale jak się okazało, że drugi chłopak to nawet się ucieszyłam bo i wspólny pokój będą mieć i na więź bliższą liczę bo z moją najstarszą córką to raczej średnio ;-) Ona już na innym etapie jest.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, mąż ma siostrzeniec w podobnym wieku, ale nie powiem wpadnie czasem i pobawić się z dziewczynami ale wiadomo że to już jest duża przepaść wiekowa.To fajnie Ci się ułożyło. Na którego termin? Jakoś w walentynki? :)
    Moja siostra ma termin na 21 stycznia, ma dwuletniego chłopca teraz ma być dziewczynka.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy ktoś się jeszcze odezwie..zauważyłam że sporo dziewczyn na forum jest w pierwszej ciąży, ewentualnie drugiej, trójka dzieci to chyba temat tabu:)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rozbieżność z terminem bo miałam długi cykl, w którym zaszłam (jak nigdy) także to taka wpadka trochę ;-) Z ostatniej miesiączki wychodzi 16.02. ale z usg 25.02. chociaż mały rośnie jak szalony i już wagowo wygląda na 14.02. Zobaczymy jak będzie bo u mnie i tak CC więc zależy co lekarz zadecyduje.

    Trójka dzieci na forum to raczej mało spotykana sprawa ale może się ktoś znajdzie jeszcze ;-) Ja zawsze chciałam trójkę, życie ułożyło się jak ułożyło ale cel wykonany ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się melduję :)
    Też celem życiowym była 3ka dzieci, z czego ja jeszcze jak się zaczynaliśmy spotykać z meżem to od razu mu powiedziałam do 29 roku życia chcę mieć 3kę XD I się uda :P

    Z trójką faktycznie aktualnie wygląda się jak patologia, ale to chyba wina społeczeństwa, które nie ma na nic czasu, a już na tyle dzieci to wogóle :/
    U mnie jak teściowa się dowiedziała, że jestem w trzeciej ciąży to stwierdziła, że to nienormalne, że już się nie ma tyle dzieci, że mamy parkę i po co więcej itd. Jakby się nie liczyło czego my pragniemy tylko to jak ludzie na nas spojrzą :/

    Tak szczerze mówiąc to nawet 4kę lub 5tkę bym chciała, ale wiem, że finanse nam nie pozwolą :( No, chyba, że wygramy w totka to kto wie... ;)

    Liliaczerwcowa, Mirella lubią tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja powiedziałam mojemu tacie, że jestem w trzeciej ciąży to tylko powiedział "ale przecież masz już dwójkę!". No cóż ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    To i ja się melduję :)
    Też celem życiowym była 3ka dzieci, z czego ja jeszcze jak się zaczynaliśmy spotykać z meżem to od razu mu powiedziałam do 29 roku życia chcę mieć 3kę XD I się uda :P

    Z trójką faktycznie aktualnie wygląda się jak patologia, ale to chyba wina społeczeństwa, które nie ma na nic czasu, a już na tyle dzieci to wogóle :/
    U mnie jak teściowa się dowiedziała, że jestem w trzeciej ciąży to stwierdziła, że to nienormalne, że już się nie ma tyle dzieci, że mamy parkę i po co więcej itd. Jakby się nie liczyło czego my pragniemy tylko to jak ludzie na nas spojrzą :/

    Tak szczerze mówiąc to nawet 4kę lub 5tkę bym chciała, ale wiem, że finanse nam nie pozwolą :( No, chyba, że wygramy w totka to kto wie... ;)


    Hej.
    To Super!
    Zupełnie jak u mnie 29 kończę w lipcu :)
    A w jakim wieku dzieciaczki?U mnie rocznik 2013 i 2015:)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dopiero teraz suwaczki zauważyłam :)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak to jest..ja tez się czulam jak ufoludek ogłaszając ze spodziewamy się 3 dziecka, ale w sumie zawsze mówiliśmy ze 3 minimum:)
    Ja też bym może i chciala 4 ale puki co nie wyobrażam sobie kolejnej ciazy juz ta jest dla mnie strasznym obciążeniem, fatalnie ja znoszę, a w domu dwójką maluchów do ogarnięcia, w poprzednich czułam się świetnie, ale podejrzewam ze może organizm zmęczony 3 ciążąmi rok po roku.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Ja mam rozbieżność z terminem bo miałam długi cykl, w którym zaszłam (jak nigdy) także to taka wpadka trochę ;-) Z ostatniej miesiączki wychodzi 16.02. ale z usg 25.02. chociaż mały rośnie jak szalony i już wagowo wygląda na 14.02. Zobaczymy jak będzie bo u mnie i tak CC więc zależy co lekarz zadecyduje.

    Trójka dzieci na forum to raczej mało spotykana sprawa ale może się ktoś znajdzie jeszcze ;-) Ja zawsze chciałam trójkę, życie ułożyło się jak ułożyło ale cel wykonany ;-)


    Mąż mówi do mnie:Myślisz ze jak ktoś ma trójkę dzieci to ma czas siedzieć na forum?:)
    Ja myślę że to kwestia organizacji, ja nie siedzę cały dzień w sieci wiec ani dzieci nie są zaniedbane ani chałupa zapuszczona:)

    polkosia lubi tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z zaciekawieniem przeczytałam Wasze posty, bo nam też się marzyła trójka. Mamy dwójkę od paru dni ;) Co prawda... Ale mąż marzy o synku i pewnie kiedyś będzie próbował mnie jeszcze nakłonić ;) Niestety u nas w rodzinie to samo - dwójka to świat i ludzie i opamiętajcie się. Mam wrażenie, że już drugie było szokiem. Ja akurat pierwsze urodziłam SN, więc szybko zaszłam w drugą ciążę, ale druga musiała być rozwiązana przez cc i teraz na pewno nie zdecyduję się zbyt prędko na powtórkę, chociażby ze względów bezpieczeństwa i zdrowia. Druga ciąża była ciężka. Jeśli u nas będzie trzecie, to pewnie za 2-3 lata zaczniemy o tym myśleć najwcześniej.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już trójka w zupełności wystarczy, więcej dzieci nie chcę ;-) Poza tym ja już 33 lata i najgorzej tą ciążę przechodzę ze wszystkich więc mam dość.

    Im więcej dzieci tym lepsza organizacja w domu. Ja też jakoś się wyrabiam a wcale w syfie nie siedzę ;-)

    Liliaczerwcowa lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Dziewczyny, z zaciekawieniem przeczytałam Wasze posty, bo nam też się marzyła trójka. Mamy dwójkę od paru dni ;) Co prawda... Ale mąż marzy o synku i pewnie kiedyś będzie próbował mnie jeszcze nakłonić ;) Niestety u nas w rodzinie to samo - dwójka to świat i ludzie i opamiętajcie się. Mam wrażenie, że już drugie było szokiem. Ja akurat pierwsze urodziłam SN, więc szybko zaszłam w drugą ciążę, ale druga musiała być rozwiązana przez cc i teraz na pewno nie zdecyduję się zbyt prędko na powtórkę, chociażby ze względów bezpieczeństwa i zdrowia. Druga ciąża była ciężka. Jeśli u nas będzie trzecie, to pewnie za 2-3 lata zaczniemy o tym myśleć najwcześniej.

    U mnie też dwie dziewczynki a mąż marzy o synu,ale ja nawet gdybyśmy mieli parkę zdecydowała bym się na 3:)
    U Ciebie jest mniejsza różnica wieku,to faktycznie lepiej odczekać jeśli były komplikacje, ale na pewno przyjdzie i czas na 3.
    A jeśli mogę zapytać jakie miałaś wskazania do CC?Ja też prawdopodobnie tym razem CC,zdrowie mi się strasznie sypie w tej ciazy.
    Podziwiam te kobiety co urodziły 4 i więcej dzieci..


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy również trójkę. Na razie przy naszym jedynaku to ciężko ze staraniami o drugiego potomka, ale trzecie też na pewno byśmy chcieli. Nie wiem, gdzie my się wtedy pomieścimy za to :/
    Wśród znajomych dwa to max. Nawet jak mąż chce trzecie, to dziewczyny mówią, że mają dosyć i nigdy więcej. Zobaczymy co ja będę mówiła jak drugie będzie :P Na pewno po drugim większa przerwa będzie zrobiona.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w USA i tutaj nie sa rzadkoscia rodziny z trojgiem, czworgiem czy nawet pieciorgiem dzieci. Mimo ze takie rzeczy jak L4, urlop macierzynski, becikowe lub 500+ nie istnieja. Ale wsrod znajomych w Polsce mam teraz rowniez takie pary z 3 i 4 dzieci, wiec moze jest to nowy trend i mentalnosc sie powoli zacznie zmieniac na lepsze? Toc to same korzysci dla gospodarki i przyszlosci narodu :]

    polkosia lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ