X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Witaj Nulka ❤❤.
    Dobrze widzieć znajomą osobę , z całego serca gratuluję 😘.

    Witam sie moje drogie po weekendzie, spogody jak pod psem ciąg dalszy a weekend majowy tez ma być taki a czy tak będzie no zobaczymy 😊. Dziś rano zauważyła znów ty ci takiej galarety nic tam dalej się nie działo , u nas już prawie 38 tc ❤❤❤😱 więc może Dominik śmiało wychodzić ❤❤😝 bym miała piękny prezent na urodziny ❤❤ , ale jak na razie ani widu ani słychu porodu mały aż nadto się rusza torba a raczej walizka w samochodzie już leży no i pozostaje czekać jak coś by sie zaczęło to mam pod nosem szwagierkę wiec mogę być spokojna , sama z reszta to zaproponowała ze może Ania i pozostałymi naszymi dziećmi sie jak coś zająć 😁. Ogólnie samopoczucie to oki kaszel juz mi przeszedł jedynie trochę mam chrypy , a muszę pamiętać żeby teraz poprosić mojego Pana gina o skierowanie do szpitala wolę jak coś mieć już nie pamiętam jak to przy Ani było ale chyba miałam to skierowanie .
    Dziekuje i Tobie również gratuluje kochana 😍

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka 😘❤

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka jak się czujesz mówiłaś komuś juz o ciąży
    Szczealiwa oby oby się zaczęło w najbliższym czasie 🙂
    U nas nadal brzydka pogoda i coś czuję że nici z urodzinowego grilla mojego synka

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Pawojoszka jak się czujesz mówiłaś komuś juz o ciąży
    Szczealiwa oby oby się zaczęło w najbliższym czasie 🙂
    U nas nadal brzydka pogoda i coś czuję że nici z urodzinowego grilla mojego synka


    Też tak chciałabym moja droga akurat zbliża sue długi majowy weekend maz w domu dzieci wszystkie tez wiec może wychodzić jak na razie ciiiisza chyba ze mnie nagle weźmie no nic czekamy jak coś będę Was informować 😊.

    Ponoć ma być teraz ładnie jak patrzyłam na pogodę , a tam wiesz jak to z tą pogodą bywa ☺ .

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa oby cisza przed burzą 😉

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Też tak chciałabym moja droga akurat zbliża sue długi majowy weekend maz w domu dzieci wszystkie tez wiec może wychodzić jak na razie ciiiisza chyba ze mnie nagle weźmie no nic czekamy jak coś będę Was informować 😊.

    Ponoć ma być teraz ładnie jak patrzyłam na pogodę , a tam wiesz jak to z tą pogodą bywa ☺ .
    No właśnie ta pogoda to nigdy nic nie wiadomo u nas rano było zimno i pochmurno a teraz cieplo i słonecznie zrobiłam pranie ale nabalkon chyba nie wyniose bo mogę za chwilę zbierać.
    Najlepiej jak by wody odeszły bo te skurcze straszaki czasem lubią robić nadzieję a co do czego to nie dają postępu porodu

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Szczęśliwa oby cisza przed burzą 😉

    No oby oby ☺.

    Rene

    U mnie póki co żadnych straszaków nie było , mi dziś moja siostra tak powiedziała może Dominik wcześniej się urodzi , u mnie w rodzinie tak właśnie jakoś jest że chłopcy szybciej się rodzą ona synka urodziła na tydzień lub dwa przed terminem miała na 10 Lipca 2017 roku a urodziła 26 Czerwca ,
    a też na poród to się raczej nie zapowiadało i tak nagle ją wzięło a to był jej 2 poród SN . Powiem Ci że bardzo chciałabym aby mój ten 5 poród wyglądał jak 3 , gdyż mój mąż był w domu mieliśmy opiekę do dzieci wszystko tak szybko się zaczęło rano wstaliśmy przytulanko 😝, potem obiad , spacer i tam najpierw idę siku potem poczułam takie dziwne uczucie coś ciepłego w brzuchu , idę do WC a tam chlup wody mi odeszły szybko pod prysznic i na wkładce zauważyłam nitki krwi , i dzieci do cioci i do szpitala tak na spokojnie do tego podchodziłam ,
    jakoś wyjechaliśmy po 14.00 tam potem do szpitala do rejestracji itp spisanie danych , dali potem mi koszulę do porodu fajna była aż pupą świeciłam 😂😝 najpierw na USG potem na fotel , a tam juz rozwarcie na 10 palcy 😱😱 i szybko na porodówkę , nawet oksy mi nie zdążyli podać szybko na fotel tzw " samolot " trzy parte i o 15.20 Gabrysia była na świecie ❤❤ .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 16:15

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście ekspresowy poród i oby ten taki był :-)
    U mnie pierwszy był lajtowy chociaż po terminie, leżałam już w szpitalurano około godziny 7 odeszły mi wody ale nie całe o 10 skurcze około 14-15 porodowka i o 17.25 córka była na świecie :-)
    A dzień wcześniej parę kobitek chyba 4 przyszły do nas na salę dostawały ostatnie łóżko i zaraz fru na porodowke a my tak lezalysmy i nic się nie działo więc wymyslysmy sobie dla żartów że i my musimy chociaż na chwilę usiąść na tym szczęśliwym łóżku i co na drugi dzień z rana obie zaczelysmy rodzić 😂🤣😀😁
    Tyle lat minęło a ja to tak dobrze pamiętam hihi

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa oby wszystko poszło po twojej myśli ,mój ostatni poród też był expresowy a i tak jestem przerażona wizja następnego.

    Rene w sprawie ciąży milczę jak grób ,chociaż mam świadomość że w nieskończoność tego nie ukryje .

    Nulka tutaj ci mogę powiedzieć bo sami swoi, pytałaś ile my tych dzieci mamy . To nasze siudme będzie .

    Mam nadzieję że ta pogoda to się poprawi na majówkę bo mamy zamówiona imprezę i grill.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka ja do 10 tyg nikomu poza mężem nie mówiłam oj ciężko mi było dobrze ze chociaż jest to forum :-) a gina masz już jakiegoś wybranego
    Też liczę na poprawę pogody.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene na pierwszą wizytę pójdę do tego mojego i podpytam położną do kogo warto chodzić

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa oby wszystko poszło po twojej myśli ,mój ostatni poród też był expresowy a i tak jestem przerażona wizja następnego.

    Rene w sprawie ciąży milczę jak grób ,chociaż mam świadomość że w nieskończoność tego nie ukryje .

    Nulka tutaj ci mogę powiedzieć bo sami swoi, pytałaś ile my tych dzieci mamy . To nasze siudme będzie .

    Mam nadzieję że ta pogoda to się poprawi na majówkę bo mamy zamówiona imprezę i grill.
    to przecież liczba idealna i uważana za szczęśliwa 😉 Oj to musisz mieć w domu wesoło z taką gromadką 😍
    Kiedy mówisz mężowi? Ja zamierzam mu jutro dać zdjęcie z usg 😀 Cały czas nie wiem czy nagrywać czy zdjęcia robić jego reakcji 😂

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domyślam się tez ze społeczeństwo pewnie często wam przez to dokucza 😔

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Trzymajcie kciuki za mojego Patryka jesteśmy już u kardiologia czekamy na wizytę

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dzień dobry
    Trzymajcie kciuki za mojego Patryka jesteśmy już u kardiologia czekamy na wizytę


    Mocne kciuki moja droga ✊✊✊✊✊.

    Rene Mam nadzieję że tak będzie 😁.

    pawojoszka Wow 7 szczęść ❤❤❤, ja tam na opinie i głupie gadanie nie patrzę ,
    sama mam taką znajomą co ma 5 dzieci , moja taka sąsiadka ma 6 mam w rodzinie taką ciocię co urodziła 12 dzieci najstarszej się wyrzekli nie dziwię im się że tak postąpili , ale wyrzekać się własnego dziecka nie mnie ich oceniać .


    No to witamy sie z Dominikiem w 38 tc ❤❤❤, pomyśleć że w tych tygodniach tc urodziłam Grzesia i Gabrysię na razie nic tam sie nie dzieje , wczoraj spotkakam ciocię mojego męża i ona tak do mnie oj cis widzę ze nie dotrwasz do terminu masz już bardzo nisko brzuszek, ma moje siostry tez tak mówią o wczesniej urodzisz nie ukrywam ze tak chciałabym , aby było a czy tak będzie to zobaczymy. Synek mial wczoraj i dziś normalnie lekcje i wiem ze od 6 Maja normalnie będą juz chodzić i po co na co ten strajk im był , jeszcze nie ma wyników z egzaminów ósmoklasity , tu podania złożyć . No i juz jutro 1 Maja mój maz będzie w domu ale sobie odpoczniemy on od pracy ja id chodzenia do przedszkola i szkoły niby nic a te dni upłynął.

    A tu nasza aktualizacja ❤❤. 38 tc ❤❤.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f6c1224cfb7.jpg

    Rene, Nulka, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po i mamy ubytek miedzyprzedsionkowy,do tego TR stopień lagodny(niedomykalnosc zastawki trójdzielnej) i ma jeszcze w serduszku strune rzekoma😥
    Dziękujemy za kciuki

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Jesteśmy po i mamy ubytek miedzyprzedsionkowy,do tego TR stopień lagodny(niedomykalnosc zastawki trójdzielnej) i ma jeszcze w serduszku strune rzekoma😥
    Dziękujemy za kciuki


    I co kardiolog Wam mówiła czy należy coś dalej robić , może skonsultuj to jeszcze z innym kardiologiem , lub jakieś dodatkowe badania Ania też ma ubytek przy serduszku nie zagraża jej to życiu itp itd normalnie może np w przyszłości uprawiać sport itp jakby nie daj Boże coś się działo to od razu do naszej kardiolog prawidłowo się rozwija nasza pediatra nie widzi żadnych zastrzeżeń .

  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie :) Groszek ma 2,3mm i ma się świetnie 😍 Serduszko bije ❤️
    Mąż już wie ino dziwo przyjął to całkiem dobrze 😁
    Termin z OM22.12 z USG 26.12 tak ze święta w rym roku będą ciekawe 😂
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/82dea906d1d2.jpg

    Rene, Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka, inessa, NiecierpliwaOna lubią tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Ja po wizycie :) Groszek ma 2,3mm i ma się świetnie 😍 Serduszko bije ❤️
    Mąż już wie ino dziwo przyjął to całkiem dobrze 😁
    Termin z OM22.12 z USG 26.12 tak ze święta w rym roku będą ciekawe 😂
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/82dea906d1d2.jpg
    Oj będą 🙂
    Gratuluję serduszka i udanej wizyty 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    I co kardiolog Wam mówiła czy należy coś dalej robić , może skonsultuj to jeszcze z innym kardiologiem , lub jakieś dodatkowe badania Ania też ma ubytek przy serduszku nie zagraża jej to życiu itp itd normalnie może np w przyszłości uprawiać sport itp jakby nie daj Boże coś się działo to od razu do naszej kardiolog prawidłowo się rozwija nasza pediatra nie widzi żadnych zastrzeżeń .
    Na tą chwilę do obserwacji u nas to jest ten problem ze mały ma astme a to z tymi kardiologicznymi problemami za bardzo się nie lubi😥 mamy unikać dużego wysiłku fizycznego i infekcji.najbardziej martwi mnie ta niedomykalnosc zastawki. Planujemy jeszcze iść gdzieś prywatnie chociaż ten lekarz nie jest zły moja starsza córka jest pod jego opieką

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ