X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    No nie za fajnie i to jeszcze na końcówce na której czas się dłuży.
    To nie robił pomiarów dziecka


    Ja przyszłam na wizytę , a mój Pan gin to co robimy on mnie się pyta co mieliśmy robić 😎, nie mierzył a mieliśmy mierzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 14:10

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Ja przyszłaym na wizytę , a mój Pan gin to co robimy on mnie się pyta co mieliśmy robić 😎, nie mierzył a mieliśmy mierzyć.
    Szkoda ze nie pomierzyl:-(
    Dobrze ze chociaż uslyszalas serduszko:-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz już wszystko dla maluszka?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Masz już wszystko dla maluszka?


    Tak juz wszystko mam 😁 , tylko została mi apteka i takie tam drobiazgi typu szczotka do włosów , sztućce , kubek , tam kupić dla siebie kosmetyki jak żel do stref intymnych,pampersy dla małego tam jeszxze woda do picia itp itd na sam koniec spakować dokumenty kartę ciąży wraz z badaniami i USG ładowarka, portfel no i sprawdzić czy wszystko tak na 100 % mam schować walizkę do samochodu no i czekać na nie wiadome .


    Dziś synek pisze egzaminy ósmoklasisty 😱 , trochę się stresował dziś pisza z j.polskiego jutro z matematyki , a pojutrze z j. angielskiego oni piszą tylko z trzech przedmiotów , klasy z III gimnazjum z prawie wszystkich pisali i z chemii , fizyki , histori , itp no oprócz chyba religii . Weekend mi szybko zleciał pomyśleć, że już niedługo Wielkanoc 😊.

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia jeszcze raz mocne kciuki za egzaminy Grzesia :-)
    Z jakimi przedmiotami szkolnymi idzie mu najlepiej?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa Mamusia jeszcze raz mocne kciuki za egzaminy Grzesia :-)
    Z jakimi przedmiotami szkolnymi idzie mu najlepiej?


    Dziekuje moja droga 😘😁.

    Najlepiej to idzie mu j.polski, geografia, biologia no rosyjski jeszcze informatyka , historia , fizyka, chemia trochę tak ciężko z matematyki sobie radzi a szczególnie z j. angielskiego wiem że da radę .

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Dziekuje moja droga 😘😁.

    Najlepiej to idzie mu j.polski, geografia, biologia no rosyjski jeszcze informatyka , historia , fizyka, chemia trochę tak ciężko z matematyki sobie radzi a szczególnie z j. angielskiego wiem że da radę .
    A kiedy mają mieć wyniki tych egzaminów?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla Grzesia

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka co tam u was?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    A kiedy mają mieć wyniki tych egzaminów?


    Nie wiadomo może w Maju Czerwcu

    Rene lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Pawojoszka co tam u was?
    Pomalutku, zaczęliśmy odliczanie do roczku dzieci już w domu do świąt bo egzaminy, Czekam na prawdziwą wiosnę bo jeszcze dwa dni temu śnieg padał . Dostaliśmy zwrot podatku to szaleje ,mam zamiar kurek i kaczek nakupić ile wlezie. Szukam auta żebyśmy się zmieścili .i nie za miliony.

    Rene, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Pomalutku, zaczęliśmy odliczanie do roczku dzieci już w domu do świąt bo egzaminy, Czekam na prawdziwą wiosnę bo jeszcze dwa dni temu śnieg padał . Dostaliśmy zwrot podatku to szaleje ,mam zamiar kurek i kaczek nakupić ile wlezie. Szukam auta żebyśmy się zmieścili .i nie za miliony.
    Ja jeszcze nawet pitu nie zanioslam leży wypełniony w szafce musze się w końcu zebrać i jechać do skarbówki Mogłabym przez internet się rozliczyć ale wole tradycyjnie

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka no to udanych sklepowych łowów życzę :-)
    A gdzie planujecie robić roczek?

    PixiDixi Basik co tam u was?dajcie znać jeśli zaglądania tu na forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:35

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zrobimy w stadninie u nas nasze dzieciaki lubią konie ,stadnina organizuje przyjęcia 3godziny zajęć z animatorem w tym przejażdżki i nie drogo biorą 300 zł za imprezę tylko jedzenie trzeba mieć swoje ale udostępniają kuchnie można rozpalić grilla i posiedzieć. Mam tylko nadzieję że pogoda będzie

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka Udanych przygotowań 😊 , i pięknej pogody 😁 .

    Wczoraj synek jakoś po 9 zaczął pisać egzaminy a po 12.00 był juz w domu, mówił że bardzo proste to było dużo kart mieli aż 24 strony 😱, dziś o wiele trudniejszy przedmiot matematyka wiem że da radę 💪💪💪. No i moje drogie zaczynamy kolejny tc a to już 36 😱😱❤❤❤❤, ogólnie dobrze się czuje wiadomo jak to na końcówce tu boli tam strzyga 😋 , za tydzień wizyta odliczam dni i godziny do wizyty nie zalecił mi żadnych badań, ale pewnie czeka mnie ten wymaz na GBS które znów sama będę musiała sobie pobrać , wiem już jak przy poprzedniej ciąży nawet nie wiedziałam jak to zrobić . Najważniejsze aby mały leżał tak jak trzeba niestety nadal czuje jego głowę po mojej lewej stronie pewnie dlatego ciężko jest mi się schylać gdyż mi jego głowa przeszkadza , może i mi się tak tylko wydaje dzieci i tuż przed porodem się przekrecają 😊 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 09:29

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia u nas lekarz pobierał tak że nie musiałam się o to martwić . 36 tc to już donoszona, brzydko zacny ,widać że mały ładnie rośnie. A jak tam mąż ? Dalej nie przekonany do syna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 16:50

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa mamusia u nas lekarz pobierał tak że nie musiałam się o to martwić . 36 tc to już donoszona, brzydko zacny ,widać że mały ładnie rośnie. A jak tam mąż ? Dalej nie przekonany do syna?


    E tam mój mąż to jakiś odmieniec , wiem ze może jakoś z jednej strony sie cieszy ale nie widać wcale tego po nim . Podobnie jest z ewentualnie kandydatem na chrzestnego ja mowie ze nie mam juz kogo wybrać maz jednej siostry nie chce, maz drugiej siostry tez nie , chciałam wybrać męża mojej siostry ciotecznej ale ona w kółko twierdzi ze on sie do tego nie nadaje ze stary jest ( ma 45 lat) chory ma chora przepuklina i żebym młodszego kogoś znalazła, a gdzie mam szukać takiej osoby ja nie chce byle kogo chrzestna juz mam tylko z chrzestnym problem przy Ani tez tak było.

    Dziś byłam z Ania na bilansie biedna nadal na uraz 😞😞, jak tylko poszłam z pielęgniarką aby ja zaważyć i zmierzyć to uciekają do drzwi i płakała 😞😞😞, może z upływem lat jej to minie. Dzus i wiele ładniejdza pogoda, wreszcie czuć tą prawdziwą wiosnę. Do kupię dziś ostatnie takie rzeczy, becik spakowany szczotkę do włosów wczoraj w kiosku kupiłam jedynie kupić pampersy i tam dla siebie parę tam kosmetyków i jedynie co pozostaje to spakiwanie ładowarki, karty ciąży z badaniami i USG sprawdzić czy wszystko mam i czekać. Jak coś do Ani i reszty dzieci mam zapewnioną opiekę 😁 , moja szwagierka się zadeklarowała no jak sama z tym wyszła ona nie pracuje , a ma 5 letniego synka w domu on od Września idzie dopiero do przedszkola , więc jestem spokojna że jakby zaczęło się coś dziać mogę na nią liczyć 😁 .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też chrzestne są tylko chrześni się skończyli ,45 lat to nie jest stary człowiek ,przepuklina to nie jest chorobą jakaś przewlekłą że nie wiadomo ile pożyje ,ale jak ktoś nie chce to nie ma co na siłę przekonywać. Ja nie wiem co się z tymi ludźmi porobiło ,przecież to jest wyróżnienie prosić kogoś to znaczy że tego człowieka doceniasz ,powierzasz mu dziecko ,ludzie dzisiaj to już na wszystko patrzą przez pryzmat pieniędzy zwłaszcza na dzieci. Ale jak jest moda że zastaw się a postaw się no to nie dziwne że ludzie się boją bo z kad potem na kłada wziąć na komunię albo na samochód przy ślubie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 17:03

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    U nas też chrzestne są tylko chrześni się skończyli ,45 lat to nie jest stary człowiek ,przepuklina to nie jest chorobą jakaś przewlekłą że nie wiadomo ile pożyje ,ale jak ktoś nie chce to nie ma co na siłę przekonywać. Ja nie wiem co się z tymi ludźmi porobiło ,przecież to jest wyróżnienie prosić kogoś to znaczy że tego człowieka doceniasz ,powierzasz mu dziecko ,ludzie dzisiaj to już na wszystko patrzą przez pryzmat pieniędzy zwłaszcza na dzieci. Ale jak jest moda że zastaw się a postaw się no to nie dziwne że ludzie się boją bo z kad potem na kłada wziąć na komunię albo na samochód przy ślubie?


    Masz dużo racji moja droga nie będę na siłę się prosić, może w końcu mój mąż zgodzi się , aby tego swojego brata ciotecznego wybrać w co wątpię . Tak to jest z rodziną jak np ja wybrałam taką siostrę cioteczną, na chrzestną dla Gabrysi to się zgodziła a jak moja siostra chciała ją wybrać to odmówiła i weź tu bądź mądry .

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka super pomysł ze stadniną :)

    Mamusia Grześ uczy się rosyjskiegi? Nietypowo :) myślałam,ze już w żadnej szkole nie uczą tego języka. Jak mu poszła matematyka? Nie znosiłam nigdy tego przedmiotu. Gdybym musiała ją zdawać na maturze,to maturę bym oblała :)

    Wczoraj miałam ogłoszenie wyroku. WYGRAŁAM!!! Teraz czekam na złożenie apelacji przez ZUS. Mój prawnik twierdzi,że nie ma innej opcji. Złożą na pewno

    Szczęśliwa Mamusia, Rene lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ