X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może spróbować jakiegoś audiobooka na dobranoc coś wyciszającego wieczorem ,brak telewizji i internetu wieczorem bo to ich pobudza i zasnąć nie mogą ,jakiś projektor z gwiazdkami do tego .

    Niecierpliwa ja też trzymam kciuki.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szcześliwa Mamusia ja mam chrzestną swoją siostrę rodzoną starszą o 18 lat i jest to najlepsza chrzestna na świecie :)
    Takie rozwiązanie nie uważam za szczyt głupoty. Bardziej wzięcie sąsiadki, obcej osoby.
    Zawsze rodzina to jednak rodzina.

    U mnie siostra cioteczna brała koleżanki niby przyjaciółki na chrzestne i dzieci ich nie znają... kontakt się urwał, przeprowadziły się do innego miasta i tyle...
    Różnie bywa...

    Ogólnie my dla 3 dziecka też będziemy mieli mega problem kogo wybrać na chrzestnych.

    Dziewczyny u mnie od Nowego Roku armagedon. Zapalenie spojówek miała córka, oboje jelitówkę i synek kaszel... także ooo
    A dzisiaj mam usg połówkowe. Trzymajcie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 14:55

    kark, Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    A może spróbować jakiegoś audiobooka na dobranoc coś wyciszającego wieczorem ,brak telewizji i internetu wieczorem bo to ich pobudza i zasnąć nie mogą ,jakiś projektor z gwiazdkami do tego .

    Niecierpliwa ja też trzymam kciuki.


    To już też próbowałam i nie przyniosło żadnych skutków puszczałam bajki to się przyzwyczaiła za bardzo , i też mimo słuchania nawet kołysanek też nie zasypiała wszystkiego próbowałam i już nie mam pomysłu na to aby w końcu dała mi się w nocy wyspać . Wczoraj nie miała drzemki i dziś też raczej nie będzie mieć gdyż do 9 spała śpi w piżamce bez skarpetek ma tylko misia jest cisza spokój i ma ciemno i nie wiem czemu tak jest nie wiem czy to zęby jej kolejne wychodzą ze tak jest .

    Szczęśliwa Trzymam mocno kciuki , ja w tą Sobotę mam USG połówkowe :-) , mój mąż nadal ma nadzieję że Dominik okaże się córką B-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 10:52

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na KTG nic się nie pisze. Szyjka długa,zamknięta. Dziewczyny ni cholerki nie chcą wyjść. CC mam umówione na 15.01. 14.01 przyjmują mnie na oddział i 15.01 rano cięcie

    Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Tak czy siak już niedługo powitacie wasze małe uparciuszki , nie chcą same to je wyjmą ;-) .

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda mi ich :) nikt ich nie pyta o zdanie czy sa gotowe, czy nie tylko wyciągna i tyle

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia mąż chciałby kolejną córkę? To nieźle ;)

    Niecierpliwa najważniejsze, żeby wyszły całe i zdrowe i żeby wszystko z Tobą było dobrze. A czy dołem czy brzuchem... ;)

    Szczęśliwa Mamusia, NiecierpliwaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Szczęśliwa Mamusia mąż chciałby kolejną córkę? To nieźle ;)

    Niecierpliwa najważniejsze, żeby wyszły całe i zdrowe i żeby wszystko z Tobą było dobrze. A czy dołem czy brzuchem... ;)


    Żebyś wiedziała ;-) , może na jakiś swój dziwny sposób się cieszy tylko że dziwnie to okazuje B-) .

    I jak tam po USG połówkowym ;-) ?.

    Ja już na szpilkach siedzę jeszcze jutro i wizyta ;-) .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa to już prawie że już . Trzymam kciuki .

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawooszka, do mnie to chyba eszcze nie dociera :) jeszcze 2-3 dni i zacznę panikować :D Zacznie się znowu armagedon, nieprzespane noce, kolki, karmienie :D

    Może można jeszcze zrezygnować :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa! 4 dni, wow! Będziesz mieć wcześniej oksytocynę podaną?

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam druga cc na zimno i zarówno ja jak i dziecko lepiej ja zniesli sny niż pierwsza. Super się potem czułam a po pierwszej dramat. Kciuki Niecierpliwa :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam 2 cc na zimno i ze względu na dziecko 3cie urodziłam sn ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Kark Gratulacje!
    Niecierpliwa to juz kilka dni Was dzieli do spotkania :) a moze samo cos ruszy sie wczesniej, nigdy nic nie wiadomo przeciez.
    A co do CC czy SN nie umiem nic powiedziec bo mialam 2 CC na zimno i ja akurat nie narzekam. Chociaz chcialabym doswiadczyc naturalnego porodu ale niestety ze wzgledu na moje choroby nie moge rodzic SN.
    Najwazniejsze wg mnie aby dzieci i mama dobrze sie czuly po narodzinach.
    My wcxoraj skoczylismy z dziecmi antybiotyk uff dzieci szaleja ja troche szykuje dom do sobotniej imprezy - roczku coreczki :)
    No i czekam na nowy cykl aby moc troche powalczyc o malucha.
    Pozdrawiam cieplo kazda z Was <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark gratulacje :D

    Dziewczyny wszystko dobrze po usg połówkowym. Wszystkie narządy w porządku.

    A to mój synek <3


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f9b53a7fc7d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7b4b0e82f6d1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 20:25

    inessa, Aska1994, kark, Szczęśliwa Mamusia, Kleopatra, Lavendova lubią tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa-Mama gratulacje! Też się wczoraj dowiedziałam, że prawdopodobnie będzie drugi synek :) u nas będzie Konrad :D

    kark, Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, Niecierpliwa nie ma wyboru, tu nie ma żadnej dyskusji pod tym względem. Ja cc na zimno z synem miałam ze względu na moje choroby również. Ale poprzednie, z najstarszą miałam wywoływany zakończony siłami natury. I tylko przez wzgląd na właśnie porównanie córka po sn a syn po cc na zimno, przy najmłodszej mimo sprzeciwu wielu lekrzy urodziłam naturalnie :)
    Ale czasem nie można i tyle.

    Szczęśliwa, a to Ty nie pisałaś, że <3 były tylko 4 czy 3 dni przed owu i z tej niby teorii powinna być dziewczynka ;)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa O ja Cię z całego serca gratuluję ❤️❤️ .

    Aska1994 Tobie także moja droga gratuluję ❤️❤️ , a na kiedy masz termin porodu ?.

    innessa Moja bohaterko❤️ , trzymam kochana mocno kciuki za szczęśliwy cykl ❤️.

    Niecierpliwa To takie nie realne , już wkrótce powitajcie swoje dwie księżniczki ❤️❤️ .


    Hej hej :-) :-) .

    Ania zlitowała się nade mną i dała mi się w końcu wyspać nie dobra moja , jutro już upragniona wizyta zapisałam sobie znów o co mam się gina zapytać pewnie znów o czymś zapomnę :-P . Wizytę mam o 8 rano ale z racji że zawsze jest opóźnienie , to pewnie jakoś przed 9 wejdę może wcześniej się też jakoś uda ;-) . Okropna droga a zimno jak nie wiem wczoraj rozmawiałam z moją taką daleką siostrą cioteczną i powiedziałam jej że moja siostra zaproponowała jej męża aby chrzestnym został dla Dominika , ona mi powiedziała że jej mąż raczej nie wie czy się zgodzi i że jest za stary :O :O jaki tam stary po 40 i stary :-P moja taka ciocia chyba miała coś koło 45 może więcej lat i została wybrana po raz drugi na chrzestną i się zgodziła , teraz ta ciocia ma 55 lat ten mały nie wiem ile ma latek może z 6/7 tak na oko mówię .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 11:56

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szcz. Mama, Aśka, gratulacje dziewczyny!!!

    Co do oxytocyny, to nie mam pojecia. Szczerze mówiąc nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać. Lekarka coś wspominała, ze tak na zimno, to mnie spokojnie przygotują, będę na czczo, dostane kroplówkę (nie wiem czy miała na myśli oxy.czy coś innego).

    Wiadomo, ze ja wolałabym rodzić SN. Nie da się, trudno. Z dwojga złego lepiej na spokojnie zrobić to CC, niż pędzić w środku nocy, zimą i na szybkiego kombinować anestezjologa itd, a to nie jest pierwszy poród i akcja może pójśc naprawde gwałtownie. Do szpitala mam kawałek, bo ok 50 km, przez Kotline Kłodzką, bo rodzę w Polanicy Zdrój, zatem zakręty, serpentyny itd

    Naważniejsze, żeby dziewczyny były zdrowe i żeby nas szybko wypuścili. Reszta to tło :)

    Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, siadłam z jakimś imiennikiem i to moja lista imion:
    Aleksandra,Alicja,Anastazja,Elżbieta,Emilia,Gabriela,Helena,Izabela,Joanna,Julia,Karolina,Magdalena,Małgorzata,Natalia,Patrycja,Zofia i Zuzanna.

    I nad tą listą usiadł M. z dziećmi i zaczęli wybrzydzać. To się temu nie podoba, to temu, to się z tym kojarzy, a to z tamtym.. Wrrr... Na koniec została Zofia i Aleksandra, a Kasia mówi "ja nie chcę Zofia i Aleksandra,ja bym chciała mieć Zosię i Olę" :)

    Zatem będziemy mieć w domu Kasieńkę, Zosieńkę i Oleńkę, a Twixy będą od A (Aleksandra) do Z (Zofia) :)

    Kleopatra, Aska1994, Szczęśliwa Mamusia, inessa, Szczęśliwa_Mama, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ