X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Pawojoszką. Uważam,że siostra to dobry pomysł,jeśli ma się taką możliwość. My staraluśny się wybrać na chrzestnych kogoś,komu w razie "W" moglibyśmy powierzyć dzieci. Zawsze nam się wydawało,ze to ma być osoba,która jak trzeba wesprze nas w wychowaniu dziecka,a przynajmniej nie da złego przykładu :) i w razie,gdyby nam coś się stało zajmie się naszymi dziećmi i dlatego mamy taki problem z wyborem chrzestnych :) za duże wymagania :) tak naprawdę to wcale nie musi być facet/kobieta. Mogą być np 2 chrzestne. Kościół mówi o dwóch osobach,które są świadkami sakramentu. W Czechach z tego co wiem na chrzestnych wybiera się małżeństwo,a jeśli to kawaler czy panna,to jest jeden chrzestny

    kark, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,moje pasożyty to jednak nie Alicja i Aleksandra. Zofia i Małgorzata też nie :) Nie wiemy kto to :) Może Zofia i Alicja :) Nie mamy pojęcia :)

    Kark jak tam krecha?

    kark, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa może pójdźcie na kompromis i niech chłopaki wymyślą jedno imię a dziewczyny drugie . To naprawdę nie musi dobrze brzmieć razemti będą dwie zupełnie oddzielne osoby nie muszą być traktowane jak duet . Albo jedno takie jak tobie się zawsze podobało a jedno takie jak mężowi i wszyscy będą zadowoleni. Albo po babciach czy prababciach z obu stron . Zawsze może być Maria i Małgorzata takie patronki miały jeszcze przed poczęciem . Napewno coś w końcu wymyślicie w końcu moje wszystkie mają imiona a z każdym był taki sam problem

    kark, Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja do Was może dołączę :) jestem w 3 ciąży. Mam już syna Cypriana (sierpień 2015) i córkę Monikę (marzec 2017). Teraz termin na lipiec i kolejne cc :) i mam 24 lata :D
    Widzę, że nie tylko u nas wybranie chrzestnych jest problemowe. Nam przy synku 7 osób odmówiło :/

    kark, Szczęśliwa Mamusia, inessa, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy na pokładzie.
    7 osób? Woow a mówią że dziecku się chrztu nie odmawia ,ja mam kłopot i bez odmawiania . Tylko jeden mój brat powiedział głośno na jakiejś rodzinnej imprezie że on już ma za dużo chrześniaków i żeby go już nikt nie prosił i mam to na uwadze i go nie proszę

    cf409fc7e7.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, u nas były różne wymówki. Jeden trzyma bycie chrzestnym dla siostrzeńca, jeśli się urodzi. Drugi już ma chrześniaka. Trzeci miał zostać chrzestnym gdzie indziej w podobnym czasie. Czwarty stwierdził, że nie ma kasy na takie bzdety. Piąty nagle stał się niewierzący itd ;) dlatego syna chrzestnymi jest mój brat i moja przyjaciółka. A córki bliższy kolega męża i moja bliższa koleżanka. Trzeciemu nie wiem, kogo weźmiemy, zobaczymy

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna, jak zobaczycie to będziecie wiedzieć jak mają na imię :)

    U mnie dziś już kreska fajna, czekam na wyniki z labo, koło 13 mają być.

    Aśka masakra :( U nas chrzestna najmlodszej ma sama córeczkę 13 dni starszą od naszej córci. I jak usłyszała, że ją wybraliśmy to się ze szczęścia płakała!

    Ja jestem tego samego zdania, to nie jest jakiś przyjaciel tylko chrzestny. Więc nie chodzi o kasę i pokazuwe, tylko o to, że ta osoba ma być w razie w rodzicem i przede wszystkim duchowym przykładem. Brat mojego M wybrał na chrzestną... Lesbijke i to niewierzącą :/ No przepraszam, ale WTF!? Ja rozumiem, że mają z tą kuzynką kontakt, że ją lubią, ale kurcze skoro ona sama wierzy w lecznicze żaby, a nie w Boga to jakim ma być przykładem?!

    My akurat chrzestnych dla 1 i 2 dziecka mieliśmy w dniu chrztu w wieku 17 lat :D spodziewaliśmy się, że mie będą mieć kasy itd, ale są super chrzestnymi, dzwonią, pytają, odwiedzają.

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, to gratulacje!

    kark lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark super gratulacje!

    Pawojoszka no właśnie cały czas nyśleliśmy o nich jak o teamie,a wczoraj zasiedliśmy i stwierdziliśmy,że to najmądrzejsze nie jest. Być może słodko wyglądają Ala i Ola ubrane w identyczne sukuenki-2 takie same laleczki,ale nie jestem pewna,czy dla ich psychiki to dobre. Zatem zrezygnowaliśny z tych zestawów i mamy po prostu się zastanowić jakie imiona nam się podobają dla naszych 2 córek a nie Twixów :)

    Hej Aska,witamy :)

    kark, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny strasznie dawno mnie nie było czas mi kompletnie szybko leci szkoła pakowanie calej trójki codziennie tam i z powrotem...obiad śniadania zakupy sprzątanie przy maluchami robi się dwa razy dłużej. . a jak chcą pomagać to jeszcze dłużej schodzi:) my całe swieta przechorowalismy ale już po oby do wiosny.. niecierpliwa powodzenia rodzież jak ja w styczniu:) gratuluję serdecznie nowym mamusia
    my mamy chrzestnych z rodzeństwa ale ja i mąż mamy dużo rodzeństwa wiec było kogo wybrać..

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa albo Ola i Zosia lub Alicja i Małgosia ;-) .

    Aska1994 Witaj wśród nas moi rodzice nawet po bardzo dalekiej rodzinie szukali chrzestnej dla mojej siostry a moja siostra widziała ją tylko dwa razy w życiu , ja też mam ciekawa chrzestną mało co ona mnie obchodzi przez te wszystkie lata ani razu mną się nie zainteresowała a wraz ze mną ma aż 10 chrześniaków :O :O sama nie ma dzieci .

    Dziękuję moje drogie ;-) mam jeszcze czas i już wczoraj postawiłam męża pod murem zobaczymy co z tego wyjdzie , powiedziałam mu w prost albo wybieramy któregoś z jego braci ciotecznych albo wybieram męża mojej siostry ciotecznej , on jej nie lubi więc może to go jakoś zachęci nic mi nie odpowiedział dodał żebym mu głowy nie zawracała i taka z nim rozmowa B-) .

    Ale okropne błoto pośniegowe strasznie się zmęczyłam , Ania znów mi w nocy płakała na prawdę już mam tego dość i zastanawiam się czy czasem nie iść z tym do lekarza bo już nie mam do niej sił , zdrowa jest gorączki nie ma powietrze nawilżone jest odpowiednio więc już nie wiem gdzie szukać przyczyny już zwalam na wszystko i na zęby a nawet że o taki ma charakter i muszę chyba z tym się pogodzić ze nie będę w nocy spać :-\ .

    Niecierpliwa Trzymam mocno kciuki tak to dziś masz to KTG ;-) , oby cosik tam się pisało ;-) . Daj nam koniecznie znać ;-) .

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam problem z chrzestnymi. Mam tylko brata a mąż 2 siostry. Mój brat już jest chrzestnym moich dwóch synów ;] jeszcze o tym nie myślę ale będzie problem .

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam KTG.

    Moimi chrzestnymi zostalu moi kuzyni. Chrzestny popełnił samobójstwo kiedy miałam 5 czy 6 lat,a chrzestna była u mnie na komuni. W mojej wiosce mieszka jej mama. Chrzestna ją odwiedza,ale ze mną nie ma kontaktu. Zapraszałam ją na urodziny,ślub,ale nigdy nie miała czasu. Teraz już mi do niczego nie jest potrzebna. Szkoda,bo w pierwszej wersji moim chrzestnym miał być mój brat,ale w końcu rodzice się nie zdecydowali. A ten mój brat ostatecznie prowadził mnie do ołtarza. A chrzestną miała być kyzynka,z którą do dzisiaj mam świetny kontakt. Odmówiła,bo się okazało,że jest w ciąży,a przesąd jakiś tam mówi,ze tak nie wolno. Ja zostałam chrzestna będąc w 5 mies.ciąży

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa A ja myślałam że dziś masz to KTG ;-) . Ja chciałam właśnie moją siostrę tą co zgodziła się być chrzestną dla Daminika , aby była chrzestną dla Gabrysi ona właśnie była wtedy w ciąży to były same początki , nie chciałam ryzykować że coś się im dziecku stanie w życiu bym sobie nie wybaczyła .
    Co do chrzestnych to niestety tak jest że albo tych co chcemy nie chcą być lub są i już dalej się nie zgadzają i szukaj Bóg wie gdzie , moja siostra miała wspaniałego ojca chrzestnego miał narzeczoną mieli się pobrać i co zaledwie 33 lata i umarł na raka kolana :-( :-( taki młody moja siostra bardzo przeżyła jego śmierć jako 4 latka chciała pójść na jego pogrzeb , i go pożegnać jednak moi rodzice się nie zgodzili na to .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 202, oficjalnie jestem w ciąży :D
    Tylko wyniki tarczycowe do dupy, no i glukoza na czczo taka, że na pewno mam cukrzycę ciążową :/ Ale to są drobne przeszkody :)

    Szczęśliwa Mamusia, Aska1994, NiecierpliwaOna, pawojoszka, inessa, Kleopatra lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark gratuluję a jednak dałaś radę.

    Z tym że w ciąży nie można być chrzestnym też słyszałam jak miałam być chrzestna u mojego brata córki ostatecznie nie byłam bo coś im się pokręciło z chrzestnym i musieli zmienić wzięli mojego męża . Ja się cieszyłam bo to miał być mój pierwszy chrześniak ale wszystkie te baby w robocie wszczęły alarm że nie wolno bo straszna tragedia ,chrzestna nie może być w ciąży ,ale według mnie chrzestna przede wszystkim nie może być przesadna w koncyu to ma być osoba wierząca . U mojego drugiego brata byłam chrzestna w ciąży .

    KacperekiOliwka sto lat cię nie było ,co tam u was?

    kark lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można, chrzestna mojej córy najstarszej była w ciąży jak były chrzciny. To taki stary zabobon, coś jak z tym, że przed chrzcinami nie wolno z dzieckiem na pole wyjść XD

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam a ciąży z Kasią,kiedy zostałam chrzestną. Wszyscy żyjemy :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka dziękuję ze pytasz.. moje dzieciaczki coś na zmianę chorowaly do tego szkoła i mąż w delegacji po trzy dni wiec jakoś czasu brakło i mnie też chorowanie dopadło wiec długo z lekarzem robilam badania żeby dojść do tego czemu mialam złe wyniki..
    szczęśliwa mamusia moja córeczka tez płakala w nocy teraz już rzadziej ale od 13 miesiąca do 2 lat często sie przebudzala popłakIwala budziła najmłodsza i błędne koło myślałam że sama już ledwo co przeżyje ten brak snu.. synek tez tak miał do 3 lat więc obstawiam ze to emocje nagromadzone w dzień. .. staram sie kąpać karmić o stałych porach ale dużo to nie zmienia..

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KacperekOliwka Moja droga Mi moja siostra powiedziała że ponoć do 2 lat się sen dziecka normuje , jak ma tak być do kwietnia jak Ania będzie mieć te 2 latka to się chyba wykończę . Niestety i dziś znów płacz spała w piżamce ze swoim ulubionym misiem drzemki nie miała wcale i zasnęła po mimo braku drzemki po 22.25 już mam dość niech jej to minie w końcu .


    Niecierpliwa Tak to dziś masz to KTG , trzymam Z całych sił kciuki ;-) .

    Ale zimą śniegu tyle nasypało że mąż z pomocą Grzesia cały czas odśnieżają , ale to walka z wiatrakami gdyż to sypki śnieg i co się odśnieży to zaraz nawieje . Dziś siedzę w domu z dziewczynkami wczoraj to myślałam że padnę okropne błoto pośniegowe , okropnie ślisko na chodnikach i jak ciężko się idzie z wózkiem . Jutro już je zaprowadzę a po jutrze wizyta ciekawa jestem jak tam nasz Dominik ❤️ .

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ