X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa przykro mi :( skąd sie biora te biochemiczne? jak do nich dochodzi?

    Pawojoszka jak ja uwielbiam takie klimaty. Więcej pracy, dłużej to wszystko trwa i więcej sprzatania, ale wspomnienia i więź - niesamowita :) Super rodzinka :)

    W Wigilie ma być +10 st. :( Kiszka :(

    Ja dzisiaj o 19.00 jade na podgląd :) Obiecałam moim przedszkolakom robienie dzisiaj łańcucha kolorowego z papieru (razem z dziećmi w moim domu zniknęła choinka ubrana w dwa kolory) Ale wspólny łańcuch robimy po raz pierwszy :) A utro pieczenie ciast i ciasteczek. Pierniki już mamy (połowę, bo reszta jakoś wyparowała chyba w trzecim wymiarze) :) W oóle jkaos tak z dziećmi wraca magia świat :) Ubieranie choinki, chowanie prezentów, znowu mozna poczuc się jak dziecko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 10:21

    Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Koniecznie daj znać co i jak jej u Was już prawie 34 tc ❤️:O , to już tak blisko moja droga ❤️ .


    Masz dużo racji mnie to już jakoś nie cieszą jakoś te Święta człowiek tylko się narobi i co z tego chyba tylko po to aby było co jeść , a tak to prezenty jakoś pochować udekorować dom , czy przy pierogach dziewczynki mi pomagają wracają te wspomnienia jak sama z siostrami robiłam łańcuchy .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za cieple slowa.
    Nie mam gdzie dzis isc na bete jak @ do jutro nie przyjdzie to moze jutro pojde.
    Pawojoszka cudnie wygladacie :)
    Ja tez z synkiem wspolnie pieczemy i malujemy piernuczki i ciasteczka a teraz nawet Janka troszke pomogla :)
    Sa to niesamowite chwile.
    Ja stwierdzilam ze nie bede nie wiafomo ile gotowac bo potem tego sie nie zje oczywiscie zrobie potrawy wigilijne ale u nas np w 1 Swieto na obiad podaje sie potrawy z Wigilii dopiero obiad przygotowuje sie na drugi dzien Swiat i troche pracy ubywa. Dzieki temu mozemy pobyc ze soba pokoledowac jestesmy dosc muzykalna rodzina zwlaszcza z mojej strony rodzinka gramy i spiewamy :)
    A my dzis korzystalismy z dziecmi z urokow sniegu :) ale mialy frajde hyhy
    Niecierpliwa spokojnej wizyty :)
    Biochemiczne ciaze sa dosc czeste tylko kobiety nawet o tym nie wiedza po prostu spoznia sie okres. Ja robie wczesniej testy bo musze brac caly zestaw lekow ( teraz zrobilam bo zle sie czulam) . A lekarze mowia ze po prostu byla wada genetyczna lub byl jakis problem z zagniezdzeniem.
    Dobrego dnia Wam zycze :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu kilka zdjec z zabawy snieżnej :)

    https://naforum.zapodaj.net/f4f9e848076a.jpg.html


    https://naforum.zapodaj.net/96ab3f9daeef.jpg.html

    A tu przy pierniczkach w naszej malenkiej kuchni


    https://naforum.zapodaj.net/ea59434200ad.jpg.html

    Te linki to gdyby ktos chciał zobaczyc wieksze zdjecie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 13:47

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa czemu u was jest śnieg a u nas nie to niesprawiedliwe....
    Piękny chłopak ,te loki, super
    córcia tesz fajna dziewczyna

    Niecierpliwa daj znać co i jak ,ty to już w sumie prawie donoszona jesteś,kurde kiedy to minelo . Zazdroszczę tego podwójnego szczęścia, oby były obie co najmniej tak grzeczne jak Ula i dały w nocy spać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 19:56

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka my sami w szoku jestesmy ze jest bo byl wczoraj stopil sie a w nocy znow tak napadal. Do tego mieszkam w wielkopolsce gdzie od kilku lat b.malo.sniegu jest lub wogole nie ma.
    Dzieki za pochwale dzieci :) szkoda ze za lokami nie idzie grzecznosc hyhy

    Niecierpliwa daj znac prosze co u Was?

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na przeglądzie. Wszystko w porządku. Jedna waży 1970 g a druga 2030 g. Szyjka długa,zamknięta. Nic się nie dzieje. Następny przeglad w szpitalu 10.01. Jeśli nadal będzie ok,to 15.01 przyjmują mnie na oddział

    inessa, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia, Aga9090, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa super że wszystko dobrze , niesamowite jak ta ciąża jest bezproblemowa mimo że bliźniacza i z jednym łożyskiem ,czuwaja nad wami z nieba jeszcze chwila i będziecie razem po tej stronie brzuszka

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koło się zatacza :) 19.01 tego roku dowiedziałam się,ze serduszko Bogusi nie bije. Być może 19.01.2019 będę tulić dwa inne serduszka :)

    Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka, Aga9090 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Super wieści już niedługo będziesz tulić Wasze córeczki ❤️ .


    Coś w tym jest jak straciłam nasze maleństwo to nie myślałam o kolejnej ciąży , a potem jednak okazało się że jest ta ciąża ❤️ to wiedziałam że mój aniołek powrócił i mam naszą Anię ❤️ .


    innessa Ale cudne dzieci masz kochana ❤️❤️❤️.


    Jej ale okropna pogoda , błoto pośniegowe ciężko się idzie a zmachałam się jak nie wiem . Mnie jeszcze katar trzyma dobrze że dzieci chociaż zdrowe . Idę zaraz wstawić mięso na bigos , w tą Sobotę i Niedzielę będę mieć co robić porządki gotowanie aż się nie chce .


    Z racji że zbliżają się Święta i nie będzie mnie przez dłuższy czas na bbf , nie no spokojnie będę już z Wami po Świętach 27 Grudnia :-) .
    Chciałabym życzyć Wam wszystkim moje drogie zdrowych , pogodnych , radosnych , pełnych miłości i spokoju Świat Bożego Narodzenia .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa55915f66db.jpg

    inessa, pawojoszka, Aga9090 lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i spokojnych Świąt :)

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych pełnych miłosci i bardzo rodzinnych Świat dla Was Kochane <3

    pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już dziś w domu jesteśmy , przygotowania ruszają pełną parą .

    Zdrowych i rodzinnych świąt dla was

    inessa, NiecierpliwaOna, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie :-) .


    Witam się po Świętach , szybko minęły te Święta narobiłam się , nastałam i co wszystko poszło i bigos , pierogi i ryba dobrze że chociaż śnieg był to człowiek czuł że są te Święta , dziś na zakupy musimy pojechać . Niestety ja przez całe Święta byłam chora i mam jeszcze katar . Byłam dziś na badaniach jutro odbiorę wyniki i w tą Sobotę wizyta strasznie ciekawa jestem czy płeć poznany :-P . Zaczęliśmy już 20 tc ❤️❤️ szybko teraz zleci pamiętam jak ciąża z Anią mi szybko minęła .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2018, 12:12

    bilibili lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa daj znać co tam masz w brzuszku :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Szczęśliwa daj znać co tam masz w brzuszku :)


    Jak się będzie chciało nasze maleństwo pokazać to Wam na pewno powiem ;-) , zawsze bardzo jest ruchliwe jak mam USG .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta i po świętach ,u nas jedzenia zostało bo oczywiście dzieci głównie słodycze jedli. M nie kupił pieczywa na święta więc musieliśmy upiec własny,choinkę kupowałam dwa razy bo pierwsza jak przyciął to prawie nic z niej nie zostało tak że dał popis nieogarniecia po całości ale jakoś wybrnelismy i nawet makowiec w tym roku wyszedł bez zakalca ( drożdżowe to jedyne ciasto ,które prawie zawsze mi nie wychodzi) . Prezenty się podobały lenilam się całe dwa dni ,więc święta można uznać za udane .
    Patryk znowu chory, chyba za szybko odstawiliśmy antybiotyk. Czy te dzieci kiedyś wyzdrowieją wszystkie?
    Tylko pogoda paskudna szaro i brzydko przydałoby się śniegu, może się jeszcze doczekamy

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka Szybkiego powrotu do zdrowia dla Waszego synka ;-) .

    Teraz taki sezon i pogoda że wszystko lata w tym powietrzu pełno zarazków i chorób , moje dziewczynki dwa tygodnie katar kaszel potem wirusówka i znów katar B-) ja się modlę , aby Ania ospy nie złapała nie miała jeszcze szczepienia gdyż ma jeszcze katar wolę pójść jak będzie w 100 % zdrowa .

    Masz rację okropna pogoda u nas leje jak z cebra i pobibni na tak być jutro i pojutrze , a czy tak będzie to się zobaczy Sylwester ma być pogodny i na plusie :-) raczej chyba nie zapowiada się na powrót zimy , wszak lubię śnieg ale nie cierpię zimna i jak jest ślisko , a u nas to nie dbają o to aby piasku nasypać i szklanka zawsze jest jak nie wiem a o chodnikach nawet nie wspomnę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2018, 15:04

    pawojoszka lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jak po Świętach? Ja padam na pyszczek :)
    Mam sporą rodzinę - 4 braci. Zawsze umawiali sie na konkretny dzień z odwiedzinami, a teraz każdy z nich ma swoje rodziny - zięciów, synowe, wnuki, swatów :) więc każdemu pasował inny termin na odwiedziny i tak między wigilią, a pasterką był jeden brat, w pierwszy dzień świąt drugi, w drugi dzień świąt dwaj kolejni, a w czwartek jeszcze bratanica z dziećmi :) dopiero wczoraj mieliśmy luźny dzień, wyłacznie dla nas :) Ale przynajmniej jedzonko wyszło :)
    Prezenty trafione. Dzieciaki dostały niemal same gry i książeczki. Nie ma kłótni o zabawke, bo grami bawią się razem, a my z nimi :) Najbardziej spodobała nam się gra "zgadnij kim jestem" z opaskami na czoło - super frajda i taka gra z kostkami "opowiem Ci mamo". Zaczęlismy malować domek z kartonu do kolorowania, ale nie sądzilismy, ze tak długo z tym schodzi :) Na miesiąc go chyba wystarczy, biorąc pod uwagę zapał naszej rodzinki :D
    A jutro czeka nas wizyta proboszcza :) Dzieciaki przerażone :D
    No i pojutrze Sylwester. Wybieramy sie do Zakoapnego, chociaż M.wolałby Chorzów, ale większośc go przegłosowała :D

    inessa lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem moje drogie po wizycie za dwa tygodnie mój Pan gin , zrobi mi USG połówkowe i będziemy mieć uwaga prawdopodobnie synka ❤️❤️❤️.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2018, 12:54

    inessa, Kleopatra, pawojoszka, Szczęśliwa_Mama, kark, Lavendova lubią tę wiadomość

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ