X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej. Dobrego tygodnia zycze dla Was!!!
    Kochane prosze o modlitwe lub kciuki jak kto woli bo wyszedl mi pozytywny test ciazowy szok bo bylo 1 serducho nie mielismy wiecej sil. U mnie test to poczatek walki.
    Poszukuje na start heparyne bo do lrkarza mojego nie dostane sie juz teraz przed swietami.
    Pozdrawiam cieplo.


    Trzymam mocno kciuki kochana ❤️❤️❤️❤️❤️.

    Szczęśliwa Mój mąż jest za imieniem dla córeczki , a imię dla synka jest nadal tematem tabu moje dziewczynki wpadły na ten pomysł , aby był jak coś Dominik mój mąż nadal nie ma zdania :-\ .

    Może w końcu znajdziecie takie jakie Wam obojgu się podoba . Moja ciocia mojej siostrze ciotecznej dopiero wybrała imię jak się urodziła , żadne jej się nie podobało a moja siostra cioteczna ma na imię Karolina .


    Ale lecą te tc ;-) gratuluję synka ❤️ u mnie płeć nadal nie znana , zawsze jak pytam się o płeć to mój gin mi mówi , że za wcześnie tak jestem już w 18 tc to kiedy się dowiem chyba na porodówce :-P .


    Ania odpukać ma jakby trochę lepsze noce ale i tak ostatnio mi wstała o 23 z płaczem już zwalam na wszystko bo nie mam już sił , w dodatku sama jakby przestała spać mi w dzień i od dwóch dni nie ma drzemek , jak zasypiała mi po południu to potem zasypiała o 22.45 a nawet o 23 i wstawała skoro świt więc i ja sama już odpuściłam . Samopoczucie oki porządki świąteczne zrobione jedynie to co czeka to gotowanie już nam dość tego na samą myśl o lepieniu pierogów i uszek aż słabo mi się robi ale no coś jeść trzeba :-P . Do wizyty coraz bliżej po Świętach badania no i 29 wizyta może w końcu poznam ta płeć ja przeczuwam synka a czy moje przeczucia się sprawdzą to się okaże ;-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 11:11

    inessa, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa pamiętam o Was w modlitwie :*

    Szcz.Mama gratuluję synka :) Ale te tygodnie lecą :) połówka za Wami :)

    na poprawke humorków i pokolorowanie tej białej rzeczywistości macie troszke kolorków :)
    Nasze wczorajsze rodzinne malowanie pisanki :) (może troszke nam się święta pomyliły) :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3935b207d9e5.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/128ff4eaf64d.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, Basik83, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ale pięknie moja droga wyglądasz ❤️❤️ , masz prześliczne dzieci ❤️❤️.


    Zapomniałam się moją Gabrysią pochwalić , w tą Niedzielę miała występ wraz ze swoją grupą było ich 6 bardzo pięknie zaśpiewała jest najwyższa z dziewczynek i najgłośniej śpiewała ❤️❤️❤️ szkoda że jakiś filmiku nie mogę wstawić . Marysia także pięknie zaśpiewała do mikrofonu a jutro ma Marysia przedstawienie u synka jest zebranie z rodzicami .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 09:48

    inessa lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki

    inessa trzymam kciuki <3

    niecierpliwa ale słodko <3

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny <3
    Niecierpliwa Cudnie wygladacie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzewczynki! Nie udzielalam sie kilka dni a tu tyle nadrabiania! Jakos nie mialam weny pisac, dopiero co sie wygrzebalysmy ztego chorobska. Mala juz lepiej, ostatecznie nie poszlo na oskrzela, sam katar i lekki kaszel tak nam dal w kosc!

    Witam nowe dziewczyny!

    Kark nie zegnaj sie, czesto trzeba sobie dac czas. Nam sie udalo dopiero po pol roku staran, takze na spokojnie ;P

    Niecierpliwa noo teraz to juz wygladasz na blizniaki! Rosna jak na drozdzach! Jeju dwie krolewny beda, moja juz taka duza a mi teskno za noworodziem! Te hormony haha :P

    Szczesliwa mama gratuluje synka :)

    Szczesliwa mamusia cieawe co u was, czy synek czy corenka. Mne tez tak dlugo trzymali w niepewnosci, dopiero na polowkowych sie dowiedzialam! :D

    Inessa kciuki za kropka!

    Basik cory takie dorosle juz a jakie miny powazne :) A synio pewnie do chodzenia juz sie czai?

    Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa ale ty masz piękny brzusio a z tymi ozdobami to już w ogóle.

    Inessa gratulacje i trzymam kciuki

    Szczęśliwa mi twój brzusio wygląda na dziewczynkowy ale niech ci się spełni cokolwiek byś chciała ,oby się maleństwo zdrowo chowało. Da się wstawić filmik trzeba mieć konto na YouTube dodać tam filmik a potem skopiować link i wstawić na forum ja tak ostatnio Ule tu wystawiałam . Jak nie wiesz jak spytaj syna on na pewno wie

    U nas masakra Ula kaszle od jakiegoś czasu brzydko tydzień brała antybiotyk i nic dziś ja doktor skierował na oddział. Wymeczyly bidulke strasznie bo żył znaleźć nie mogli, krew z główki pobierali,skrzyczala się biedna ,teraz śpi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 19:01

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka o matko biedna maleńka! Aż mnie serce boli na samą myśl :( Zdrówka oby szybko wyzdrowiala!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka Dziękuję ❤️ nie mam konta na YouTube , synek teraz tyle na nauki że nie ma na nic innego czasu :-\ .


    Dużo zdrówka dla Uli ;-) .


    Lavendova Nom teraz jak będę miała wizytę to będzie 20 tc ❤️❤️ , i będę mieć to USG połówkowe ❤️ , taką mam nadzieję nie uśmiecha mi się za tydzień znów np iść aby tylko Mi USG zrobił nom ale jak tak będzie trzeba to się pójdzie a raczej pojedzie ;-) .


    Ania powróciła do wczesnych pobudek i wstają dziś o 3 nn ad ranem :-\ tam zasnęła ale ja już nie mogłam zasnąć potem się rozbudziła i o koniec spania z jej drzewkami też różnie bywa ech nie dobra moja . Grześ na ostatnio tyle nauki że nie na na nic czasu przesadzają z tym , tak wczoraj sprawdzian dzis także sprawdzian i tak do Piątku :O a jeszcze musiał nauczyć się kawałek z Pana Tadeusza Litwo Ojczyzno Moja i do Czwartku tego Czwartku na Religię na pamięć musi się nauczyć tak : Wierzę w Boga , dwa przykazania miłości , przykazania kościelne , akt wiary to już przesada :-\ a potem się dziwią że dzieci są zestresowane Grześ już na dość tej nauki przychodzi do domu po 16.00 zje obiad i co nawet nie ma czasu aby się pobawić czy mieć jakieś hobby bo nauka B-) .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 10:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ja też wyglądam i czuję się na dziewczynkę i przytulanko było tylko raz 5 dni przed owulacją i jest chłopak he he
    Pierwszy synek wykapany tata, może drugi będzie podobny do mnie? :D
    Z imieniem już dla Maciusia był mega problem...
    Mamy dylemat... :P

    Niecierpliwa świetny pomysł z tym malowaniem brzuszka he he

    pawojoszka zdrówka dla córeczki :)

    inessa bardzo mocno trzymam kciuki!
    Fasolko rośnij zdrowo! :)

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama Ja to moja droga raczej czuję bardziej na synka no nic muszę być cierpliwa , przy dziewczynkach jaki synku miałam ładną buzię i zero pryszczy a tu raz na jakiś czas syf mi wyskoczy .

    pawojoszka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka co u Was? Biedna Uleńka :( masakra jak trzeba patrzeć na cierpienie dziecka :(

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa powiem ci że ona nie wygląda na chore dziecko żeby nie ten kaszel ,śpi dużo gaworzy ,śmieje się,trochę to kładzenie na oddział na wyrost było ,to samo by było w domu dziś inhalacji np nie miała jeszcze chociaż do domu dr kazał 2razy dziennie. Najgorzej było przy przyjęciu bo jej krew pobierali a żyły nie mogli znaleźć i welfron zakładali na nuzke. A dziś wyszedł pierwszy ząbek,jeszcze nigdy nie karmiłam piersią zębatego dziecka ciekawe jak to będzie funkcjonować ,jak mnie pogryzie to dostanie szlaban na cyca . Stwierdzili że to wirusowe bo nie znaleźli bakterii w badaniach ,dlatego pewnie antybiotyk nie pomagał

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej .

    Zdrowia dla Was wszystkich i dla naszych dzieci także ❤️ .


    I mnie na nieszczęście dopadła choroba :-\ , gardło mnie boli i mam katar , w dodatku Ania znów przechodzi samą siebie zwariować z nią można . Mąż mój od wczoraj gra tak mi na nerwach że nic tylko go za przeproszeniem palnąć w ten pusty łeb , nie zamierzam z nim rozmawiać ani się denerwować jakbym i ja sama miana zmartwień mało . U mojej siostry nie tej co stara się o dzidzię , u drugiej mojej siostry dziś bardzo smutny dzień , w tą Niedzielę odszedł tata jej teściowej i dziś tuż przed Świętami jest jego pogrzeb :-( bardzo jej współczuję dosyć że ledwo co minęło trochę już od pogrzebu jej teściowej to teraz taki cios najbardziej to szkoda mi najmłodszej siostry męża mojej siostry , ta dziewczyna ma 14 lat i już jak jta życie doświadcza tu jej mama odeszła ( a teściowa mojej siostry ) , i tuż przed świętami jej dziadek oni tam wszyscy razem mieszkali biedna dziewczynka ciężko to pewnie przechodzi .
    A u nas już 19 tc ❤️❤️ nie wiem jak i kiedy mi to mija , maleństwo codziennie daje o sobie znać ❤️❤️ szczególnie czuję to na pęcherzu jak mnie tak delikatnie kopnięcia czy dotknie .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdrowka dla Was i Waszych dzieciaczkow życze <3
    Chyba ta pogoda tak dziala ze tyle chorob wszedzie :(
    Szczesliwa Mamusia wspolczuje rodzinie :(
    A faceci sa potrzebni hyhy ale czesto cos wkurzaja hihi choc mysle ,ze my tez ich denerwujemy.
    Ja czasem wole przemilczec co nie co dopiero jak emocje mina wole rozmawiac bo jak w emocjach dyskutujemy to niestety czasem.za duzo niepotrzebnych slow sie powie.
    Pawojoszka mam.nadzieje ze coreczka juz lepiej sie czuje?

    Pozdrawiam Was wszystkie cieplo <3

    Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa Moja droga mój mąż to uparciuch okropny i ma trudny charakter i na prawdę ciężko do niego dotrzeć , ja staram się wszystko tak na spokojnie a ten tylko zwady szuka mój mąż ma 40 lat ktoś by pomyślał o mądry doświadczony , a taki uparciuch czasami jest gorszy od Ani z tym swoim zachowaniem , jak to moja siostra kiedyś powiedziała że z mężczyznami to źle a bez nich jeszcze gorzej i coś w tym jest .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 13:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia ja przechodzę tak samo teraz ciążę jak z córką i każdy mi mówi, że wyglądam na dziewczynkę :P
    Ja im mówię, że chłopak będzie... a oni mi odpowiadają, że się przekonam dopiero jak urodzę ;) he he
    No na 100% na pewno w dniu narodzin :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas dzis znow mnostwo jak na nasze okolice sniegu :)
    Zaczyna sie juz czas bezposredniego przygotowania do Swiat zycze kazdej z Was duzo sil ale tez radosci bo to szczegolne swieta :)
    A u mnie biochemiczna testy jasnieja :( a jeden juz nic nie pokazal. Czekam na okres ale i na nowy cykl i powalczymy jeszcze.
    Jestem po terminie okresu wiec moze jutro @ przyjdzie.
    Pozdrawiam Was cieplo <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa współczuję z powodu cb i zazdroszczę śniegu może u nas też coś spadnie na święta bo szaro i ponuro. Choć u nas już trochę świątecznie.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0405e2985c30.jpg moja brygada przy piernikach,trochę puzno w tym roku ,jeszcze tylko malowanie i gotowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 10:13

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Szczęśliwa Mamusia ja przechodzę tak samo teraz ciążę jak z córką i każdy mi mówi, że wyglądam na dziewczynkę :P
    Ja im mówię, że chłopak będzie... a oni mi odpowiadają, że się przekonam dopiero jak urodzę ;) he he
    No na 100% na pewno w dniu narodzin :)


    Mi to z rodziny tak każdy mówi że płeć poznam dopiero jak urodzę :-P , gdyż mój Pan gin nie potrafi stwierdzić co tam maleństwo chowa między nogami :-P .

    inessa Może kochana idź na betę ja to w mojej 3 ciąży takie cyrki z tymi testami ciążowymi miałam że szok połowa negatywną potem pozytywną i znów negatywną i sama nie wiedziałam czy to ciąża czy nie w końcu poszłam na wizytę nie wiem jak to moja dawna Pani gin sprawdziła zbadała mnie gin i o w ciąży jesteś potem dostałam skierowanie na USG chodziłam wtedy na NFZ tam później poszłam i maleństwo było i serduszko biło , trzymam kochana mocno kciuki ❤️❤️ .

    J
    Hej hej ;-) .

    Ja jeszcze jutro będę ale potem uuu nie będzie mnie przez parę dni aż do 27 Grudnia , Święta to czas dla rodziny w pewnym sensie my też jesteśmy taką jakby rodzina gdyż o wszystkim piszemy i zwierząt się ze swoich zartwień czy problemów :-) .


    Ania miała już lepszą noc widać że jej chyba już ten katar przechodzi i dobrze bo ja już ani sił do niej już nie mam ani cierpliwości , za to okropnie mi płacze jak idę do domu jest ciepło ubrana na pewno nie jest jej za gorąco Ania zawsze się odkrywa , nie lubi zakładać rękawiczek i na zarznięte ręce pewnie dlatego tak płacze bo ręce jej marzną ale jak ją przekonać aby się nie odkrywała i rękawiczek nie zdejmowała nie wiem .Do wizyty już coraz bliżej oczywiście dam Wam jak coś znać ;-) .

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ