X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Basieńkom NALEPSZEGO! :)

    Czyli co, Barbara po wodzie, to Święta po lodzie?

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 To USG w 4 D naszego tajemniczego szczęścia ❤️:-) .


    Płeć nadal nie znana a to już u nas 17 tc .


    Wszystkim Basią życzę wszystkiego najlepszego :-) ;-).


    Ale leje jak z cebra zmokłam dziś jak kura , samopoczucie oki tylko niestety zmęczenie daje się we znaki . Ania na jeszcze katar dziewczynki zdrowe synkowi też przeszło , dziewczynki czekają już na choinkę mama kup choinkę :-P. A my zaczęliśmy już 17 tc ❤️❤️ szybko ten czas mija mi moja siostra poradziła że jak np bardzo zależy nam na poznaniu płci to żebym poszła gdzieś indziej prywatnie na USG , tak tylko że prywatnie też są terminy np 3 tygodnie a wizytę mam pod koniec miesiąca , z resztą nie daje mi to 200% gwarancji że pójdę wydam te 180 zł i też możemy płci nie poznać , moja siostra twierdzi że ma lipny sprzęt lub że się nie zna na rzeczy , e tam głupoty mówi może chce się upewnić po co ma mi powiedzieć , że o np kolejna córka a potem może okazać się że jednak synek ja też chcę być pewna , najważniejsze aby było zdrowe nasze maleństwo , i aby szczęśliwie donosić i urodzić płeć nie ma dla nas znaczenia .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 09:28

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jak Wam się żyje na codzień z 3 czy 4 dzieci. Od stycznia ruszamy ze staraniamia o trzeciego dzidziusia i dopytuje sie gdzie moge jak to jest ;) czy duża to roznica ;) jak to ogrniacie zeby miec czas dla kazdego i zeby kazdy czuł sie wazny. Synek moj ma 5 lat i Corcia 3,5 :)

    Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Kochane jak Wam się żyje na codzień z 3 czy 4 dzieci. Od stycznia ruszamy ze staraniamia o trzeciego dzidziusia i dopytuje sie gdzie moge jak to jest ;) czy duża to roznica ;) jak to ogrniacie zeby miec czas dla kazdego i zeby kazdy czuł sie wazny. Synek moj ma 5 lat i Corcia 3,5 :)


    Po pierwsze witaj moja droga wśród nas ;-).

    Ja mam 4 dzieci i oczekujemy na 5 szczęście ❤️ , synek na prawie 14 lat potem nam córeczki rok po roku Marysia 7 lat i Gabrysia 6 lat no i nasza Ania ma już rok i 7 miesięcy obecnie jestem w 6 ciąży i czekamy na nasze 5 dziecko 4 ciążę straciłam :-( . Ja to jestem takiego zdania że wszystko jest do pogodzenia wiadomo że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli synek na 14 lat dojrzewa ma dużo nauki plus doszło teraz bierzmowanie jest już w 8 klasie podstawówki , trzeba też mu pomagać i go wspierać w tej drodze ku takiej " samodzielności " i dorosłości , Marysia i Gabrysia to są jak ogień i woda czasami o wszystko się kłócą a czasami ładnie się bawią to duże dziewczynki więc dużo rozumieją z Anią dużo się bawią synek też znimi dużo spędza czas Ania bardzo jest za Grzesiem ja to spędzam wiadomo dużo czasu z Anią Gabrysia do 15 w przedszkolu Marysia do 15.00 w szkole synek ma także do 15.00 lekcje i jak przychodzi jest 16.00 godzina czasami zostaje w bibliotece aby np wykonać jakąś prezentację itp ale to raz na jakiś czas każdemu dziecku poświęcam dużo uwagi choć nie zawsze mi to się udaje mam ogromną pomoc w mężu .

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratuluje tak licznej rodzinki i wspolczuje z powodu strat. Ja mam dwojke ale jak to dzieci czasem sa cudowni a czasem diabelki. Namowilam Meza na 3 bo pragne go bardzo ale czasami budze sie w srodku nocy i zastanawiam czy ja wszystko ogarne :) Mam ogromna pomoc w Mezu, zwariowanych Dziadkow 11 domow dalej. Pracuje w firmie rodzinnej wiec praca na mnie poczeka. Od stycznia ruszymy ze staraniami- dopiero co odstawilam tabl plus troszke kwasu foliowego, wiesiolka czy wit. dla Meza. Jak rozmawiam z Synem i Corka to chcieliby rodzenstwo jeszcze - wiadomo najlepiej blizniaki dwujajowe :p

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili Dziękuję moja droga ;-).

    Będę mocno trzymać kciuki za owocne starania ;-) .

    Kto wie może Wam się trafią bliźnięta ;-)❤️ tego nikt nie przewidzi .

    Powiem Ci że my jako mamy .. mamy nie poskromione siły na pewno dasz sobie radę ;-) , ja urodziłam córeczki rok po roku nie ukrywam że było mi ciężko bo oprócz męża to nie miałam pomocy innej ale mimo wszystko dałam sobie radę .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Basiom najlepszego ,spóźnione ale szczere .

    Bilibili witaj ,dobrze trafiłaś powiem ci tak "mierz siły na zamiary ,a nie zamiar podług sił" jak to mówił jeden mądry gość nie powiem że będzie łatwo (wiem co mówię sama mam szóstkę) ale na pewno będzie warto . Jeżeli bardzo chcesz to znaczy że jesteś gotowa i na pewno dasz radę. Duże rodziny to fantastyczna sprawa my kiedyś odejdziemy dzieci będą dla siebie najbliższą rodzina niech ta rodzina będzie liczna. Strach i wątpliwości są normalne ale nie powinny nas ograniczać w życiu.

    A teraz się pochwalę ( wiem ,znowu ,straszna samochwała że mnie)
    Efekt końcowy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6a6b24abab0b.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, Katalonia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka E no szacun :-) .wszystko to jest Twoje wykonanie ;-) . Bardzo pięknie to wszystko wygląda ;-) .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni pracy w międzyczasie , wczoraj prawie do północy ale efekt fajny . Taka jestem dumna że zaraz w piórka obrosne, ale najważniejsze że jest na czym siedzieć bo narożnik mi się posypał aż wstyd było go trzymać, a wiadomo najgłupszy wypoczynek to jest niezła kwota .

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka super! Naprawde świetnie Ci wyszło. Jak coś,to znalazłaś nowy zawód dla siebie :)

    Billibilli ja myślę,że strach przed tym co będzie,czy sobie poradzimy zawsze gdzieś tam będzie z tyłu głowy. Gdyby ktoś mi powiedział 10 lat temu,że będę spodziewała się/miała 5 dzieci,to bym go śmiechem zabiła :) A dzisiaj dzieciaki to cały mój śsiat! Uwielbiam być mamą. Jasne,że są momenty,kiedy mam ochotę uciec na bezludna wyspę,ale to są mgnienia :) chcieliśmy 4,nie wyszło :) będzie 5 :) 5 ludzików do kochania :) każde wyjątkowr,chociaż jakie różne :)

    Ja też się chwale. Dzisiaj w przedszkolu był konkurs recytatorski. Wystąpiło 7 przedszkolaków. I miejsce Kasia z wierszem Abecadło,II miejsce Wojtuś z wierszem Żuk :)

    pawojoszka lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow super gratulacje SzczesliwaOna jest sie czym chwalic!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilaczerwcowa - ja też mam dzieciaczki 2013 i 2015 ;) tylko ja juz mam 30 i zaczniemy sie starac od stycznia ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa gratulacje zdolne dzieciaki masz a nagrody jakieś były?

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia dostała książkę z wierszami dla dzieci,a Wojtuś coś w rodzaju jojo święcącego się,gdy stuknie o coś. Ogólnie wszyscy uczestnicy dostali dyplomy. Rano jak szliśmy do przedszkola,to mówiłam dzieciom,że nie musza wygrać,ze ny i tak jesteśmy z nich bardzo,bardzo dumni za to,że się sami zgłosili i nauczyli wierszyków i nawet jak im nie wyjdzie tak jakby chcieli,to my jesteśmy z nich dumni i choćby nie wiem co,to po przedszkolu kupimy nagrode. No i Wojtek zaraz po werdykcie przyniósł mi dyplom i zabawkę,żebym wzięła do domu i od razu się upewnił,czy pamiętam że idziemy kupić nagrodę,bo przecież powiedziałam choćby nie wiem co :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 21:52

    1ania1 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dzieciaczki z 2013,2015 i jeszcze 2016. Tyle,że w listopadzie skończyłam 36 lat :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane powoli wracam do sił ale jeszcze daleka droga..

    Mały przyszedł na świat 30.11 o 8:21 2930 i 50 cm. Nie musiał być w inkubatorze, zdolny oddechowo z niewielkimi oznakami wcześniactwa.
    A ze mną tak sobie. Usunęli macicę, szyjkę macicy, pozszywali pęcherz, jelita. Wszystko mnie boli, przeciwbólowe nie działają. Ale najważniejsze, ze mały dał radę.

    Jest szansa, ze dziś wyjdziemy, wszystko zależy od wyników krwi małego

    A to moj mały cud, nie cutujcie
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f2b38153bfd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 08:47

    Basik83, Szczęśliwa Mamusia, Lavendova, kark, pawojoszka, Kleopatra, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cudny! Gratulacje! :) Florian?

    Bidulko Ty :( rozumiem,ze cesarka i wszystko za jednym zamachem zrobili?

    A jak psychicznie się czujesz?

    Twój mąż ma teraz wolne?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje dzidzia przeslodka

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje dzidzia przeslodka

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 Kochana siedzę i płaczę ze wzruszenia , Boże kochany jakie słodkości ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .

    Od paru dni czuję już maleństwo ❤️❤️❤️ , wiem na pewno że to jest to ❤️❤️❤️ , już zapomniałam jakie to piękne uczucie . Ania od rana chodzi i psoci nie dobra moja , już przy sklepach itp itd rozwiesili dekoracje świąteczne dziewczynki jak się cieszą ❤️❤️ . Mojego męża palnę patelnią sam wie że bardzo żadko widzę się z siostrami ostatnio widzieliśmy się w Maju a teraz na Święta , a ten mi wyjeżdża że nie będzie nigdzie jechać B-) a ja mam to w du ** na mnie zawieźć i tyle jak chce to niech głodny i zmarznięty siedzi w samochodzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 10:32

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ