X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, niecierpliwa, ale mi ćwieka wbiłaś... Zaczęłam myśleć o tym łóżku i doszłam do wniosku, że nie ma szans, żeby moje maluchy na typowym piętrowym spały... I teraz mam dylemat, może doradzicie:
    1) kupić coś w ten deseń i po prostu rozsuwać na noc łóżka jako dwa osobne (znaleźć to drugie jako wsuwane pod spód, a nie szuflade)
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6525734012
    2) kupić 2 fotele wąskie rozkladane
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7034168014
    Poradźcie dziewczyny. Maluchy mamy 2 i 4.5, będą użytkować myślę, że najbliższe 5-6 lat min. Jak będą starsi to kupimy piętrowe :)

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 listopada 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ula na zdjęciu ale już trochę stare to zdjęcie ,chociaż za wiele się nie zmieniła

    Kark jeżeli mają użytkować przez 5-6 lat to 10 letnie dziecko na fotelu rozkładanym może mieć trochę ciasno ,a pięcioletni maluszek na górnym łóżku to trochę strach ciężko coś doradzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 20:01

    cf409fc7e7.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Jaś niedługo będzie pełnomiesięcznym facetem :) skońxzy się liczenie miesięcy,a zacznie liczenie lat :)

    A jak było na weselu?
    bardzo fajnie totalny reset takjak pawojoszka mowi od pieluch itd :)

    no Jasiek jeszcze troche a rok :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark ja kupowalam lózko pietrowe jjak Zuzia miala dwa latka a Madzia prawie 5 i spala na górze nigdy nie spadla sa tez łozka pietrowe z ktorych poki co mozesz dwa odzielne zrobic a potem zlozyc normalnie w pietrowe

    pokazcie aktualne fotki brzuszkow i dzidzioków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 09:29

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka E tam mój mąż żadko co wstaje w nocy on też w końcu musi się do pracy wysoać a ja mam zawsze chodzić ledwo żywa już mu o tym wspomniałam , aby też mi pomagał bo Ania ma różne noce czasem ładnie śpi czasem coś się trafi i płacze .


    Ale zimnoooo okropny mróz u mnie -9 stopni wczoraj nawet u nas grad taki mały spadł. Jednak chyba pojedziemy na Święta do mojej siostry oczywiście będzie też tam taka ciocia , a jej córka która ma 25 lat jest chrzestną Gabrysi nie cierpię wręcz nie znoszę tej cioci zawsze ma takie swoje zdanie i na prawdę takie okropne rzeczy mówi a same wiecie że słowem można bardzo zranić , a jak się dowiedzie że w ciąży jestem to już w ogóle zacznie psy wieszać a za co będziecie żyć itp itd a sama pod koloszem trzyma córkę . Ani już trochę lepiej ale za to dziewczynki mają katar :-\ .

    Basik83 To nasz już 16 tc ❤️❤️ , płeć jest nie znana .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:34

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark nasze dzieciaki zaczęły spać na piętrowym mniej więcej jak były w wieku Twoich. Na górnych łóżkach zawsze jest barierka, więc raczej nie ma ryzyka, ze spadną, na dolnym, u Kasi nie ma barierki, więc dla niej dopkupilismy taką https://allegro.pl/blokada-barierka-ochronna-do-lozka-bramka-dzieci-i7495194152.html

    teraz jak bawią się w dzien w pokoju, to wyciągam ta barierke, żeby miały łatwy dostęp i mogły sie bawić, kłąde ja wtedy na łóżku górnym, a na noc zakłądam jej znowu. Kwestia wsunięcia pod materac i po sprawie.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d939c9b4bceb.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e330a353ac8f.jpg

    a miałam bzika na punkcie tych schodków, ubzdurałam sobei, ze jak Wojtek w nocy będzie chciał siku, albo przyjśc do nas, to nie trafi na ta drabinkę, albo coś i spadnie. A przecież dzieciaki śpią normalnie na łóżkach pietrowych i korzystaj az drabinki i nic im sie nie dzieje :)

    Z tego, co przysłałaś, to moim zdaniem fana opcja z tym łózkiem wysuwanym. W ogóle akie teraz bajery, łózko z dowolną grafika, ze zdj dziecka, masakra :) co tylko chcesz, to Ci zrobią :)
    Fotel może być średnio wygodny tak na dłuższą metę. Ale podkradę link, bo musimy kupic takie cosik. Nie mamy chwilowo miejsca dla szwagierki na noc kiedy przyjeżza z teściami. Do te pory spała w pokoju gościnnym, a teraz pokój gościnny, to pokój dzieciaków :)

    Tu jest link do tego, o czym pisała Basik - dwa łózka, które z czasem mozna skręcić w jedno piętrowe - https://lozka.net.pl/product-pol-1253-Lozko-pietrowe-WOJTEK-rozkladane-na-dwa-pojedyncze-lozka.html

    A tu link do takiego też dość ciekawego łóżka :) https://allegro.pl/lozko-pietrowe-antresola-party-17-z-drabinka-i7619351573.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1256545&ev_campaign=_DIO_pla_dom_meble&ev_adgr=Pok%C3%B3j+m%C5%82odzie%C5%BCowy&gclid=EAIaIQobChMIy6fM1_L23gIVCpztCh1cjgXqEAQYBCABEgJ6UvD_BwE&gclsrc=aw.ds

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 12:34

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik to my dzisiaj - 31 tc

    Za chwilkę zacznę sie w prześcieradło owijac, bo mi ciuchów braknie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 00:01

    Szczęśliwa Mamusia, Basik83, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ale pięknie moja droga wyglądasz o ja Cię już 31 tc ❤️ :O , nie długo będziesz tulić córeczki ❤️❤️.

    Co do łóżek Marysia i Gabrysia śpią na piętrusie na dole , są drabinki mój mąż dorobił takie barierki aby nie wypadły ale chyba te piętrusy może sprzedamy lub oddamy dla potrzebujących ja chcę jak dziewczynki będą mieć własny pokój , aby miały np takie normalne już łóżka są takie z dostawianą barierką , piętrusy dwa do ich pokoju się nie zmieszczą a jeszcze trzeba tam zmieścić szafę na ubrania .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia śliczną masz królewne w domku :) I juz 16 tc wow czekam z niecierpliwiem na płeć :P

    Niecierpliwa wyglądasz kwitnaco! Śliczny brzusio ale pewnie juz ciężko ci go nosić hmm. Mnie było z jedną a gdzie dwie :O

    Kark moje dziewczyny tez miały piętrowe i spadły tak ze 2 lata a potem sie znudziło i każda ma teraz pojedyncze po przeciwnej stronie pokoju :) Jak najdalej od siebie hahah

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba jakaś przewrażliwiona jestem bo Asia kończyła 7 lat i jeszcze miałam wątpliwości a ma łóżko podwyższane, nie typowo pietrowe i że zjeżdżalnia to nie schodzi w nocy po drabince. Patryk skończył 2 lata to dopiero go z kojca przeniosłam na łóżko.

    Dziewczyny jak wy pięknie wyglądacie . Niecierpliwa wcale nie widać że to bliźniaki ja z jednym miałam taki sam brzuszek. Jak mi się zatęskni za ciąża to będzie wasza wina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 22:02

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chcę jak najmniej miejsca zająć w pokoju, dlatego raczej dwa osobne łóżka nie wchodzą w grę.

    Najbardziej mi się opcja foteli podoba, córka ma podobną sofe tylko szerszą, bo 120 powierzchnia spania i nie raz śpi na niej z synem :)

    Tylko u nas jest jeszcze kwestia mocnej alergii na kurz młodego i wtedy fotel to tak średnio - najlepszy byłby materac z pokrowcem antyalergicznym.

    Kurcze, tylko tak zaczęłam myśleć o tym moim 4latku... Z niego jest taki ciapciuś :D Boję się, że w nocy będzie ryk - mamusiu nie mogę zejść - i obudzi wtedy też młodą :/

    Barierki można wszędzie zamontowac, nawet na takim rozsuwanym.

    Ew myślimy, żeby kupić 2 łóżka normalne wysokie i w jednym podciac nóżki, żeby chować pod drugie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova Dziękuję moja droga ;-)❤️ , masz przecudną córeczkę piękne zdjęcie masz w avatarze ;-)❤️.

    Ja też jestem bardzo ciekawa , nie ukrywam że zazdroszczę już tym co znają płeć , a u mnie nic tak się kręci że nie da się za nic w świecie podejrzeć jak patrzyłam na USG genetyczne , to chyba podkreślam chyba coś tam dyndało nie chce nic sobie wmawiać czy się nastawiać może to rączka lub pępowina poczekamy cierpliwie ;-) , u nas na takim majowym wątku jest już chyba 17 chłopców i 7 dziewczynek , także chłopcy górą :-D chyba że po porodzie będą niespodzianki co żadko się zdarza .

    Ale zimnoooo strasznie zimny wiatr wieje , lepiej z domu nie wychodzić . Byłam dziś na badaniach jej 100 zł prawie zostawiłam lepiej już na stan konta nie patrzę a gdzie jeszcze na prezenty i takie tam B-) . W tą Sobotę wizyta na pewno dam Wam znać jej szybko ten czas mi moja może to i dobrze przy dzieciach czy w domu zawsze jest co robić . Ani katar powoli przechodzi za to wstaje skoro świt B-) ech ta moja Ania ❤️ .

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova juz jest lepiej :) nie wiem, czy Wam tutaj się żaliłam, ale miałam takie etap, że byla masakra. Bolało mnie wszystko - cała miednica, kręgosłup, nogi. Normalnie to uwielbiam byc w ciaży, tzn zawsze to uwielbiałam i niegdy nie chciałam sie rozstawać z brzuszkiem ale w tej ciaży tak mnie przycisnęło, że powiedziałam mojemu M., że gdybym tak sie czuła w pierwszej ciązy, to Wojtek byłby jedynakiem, bo nie zdecydowałabym sie na kolejną :) Teraz juz jest dobrze :) Co prawda stękam jak hipcio, gdy sie schylam :) ale są i plusy :) porządki świąteczne mnie ominą (mam je ogólnie gdzieś) :)

    A co do łózek dla dzieci, to ja zauważyłam, że moje dzieciaki śpią różnie :)
    Tzn chłopcy śpią w miarę "normalnie" cała noc, głowy maja w okolicach poduszek i chociaż oczywiście porozkopywani, to jednak niemal cała noc w jednej pozycji. Za to Kasia szaleje po całym łóżku. Dziwię się, że ona się wysypia po takich nocnych wędrówkach :D Jest dosłownie wszędzie i chyba w każdej możliwej konfiguracji :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 11:10

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa To Wasza córeczka to tak jak moja Ania co ją położę na poduszeccze to zaraz śpi w nogach lub w poprzeg :-P , zawsze zakładam jej rajstopami na noc ma też tam spodenki itp skarpetki zawsze mi ściąga i ma zimne nóżki nawet jak w beciki była to się rozkopywała :-P .

    Mi ta moja 6 ciąża też daje w kość , i już nam na prawdę czasami dość i chciałabym aby był Maj i urodzić :-) .

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięne domki maja nasze dzidziusie <3

    niecierpliwa wlasnie chcialam pisać ze twój brzunio wyglada jakby byl;a jedna dzidziunia a nie dwie

    tutaj macie mojego duzego misia <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc40edeb8a8a.jpg

    a tutaj ja z moja Zuza na weselu pomalowana bużka to dzieło animatorki z wesela(mowa o ZUzi ) heheh

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/472a5749e2cb.jpg

    pawojoszka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,jesteście kochane :) pamiętajcie,że to 7/8 mies :) sądząc po problemach z depilacją bikini,to chyba większego bandzioszka w życiu nie miałam :)

    Basik obie laseczki piękne,ale motylek wymiata :) A Jaś,przepraszam Pan Jan. Super facet. Nie do pomyślenia,ze ten czas tak zapinkala...

    Pawojoszka Uleńka tez juz chyba pół roku skończyła?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula skończyła pół roku 15tego a ostatnio ma dni marudy ,wiecznie źle nawet zaczęłam podejrzewać zęby ale nie. Kupiłam Uli dziś grzechotkę to tak się spodobała Patrykowi że nie da Uli i znowu krzyk. Nie miała baba kłopotu kupiła grzechotkę.

    Odkryłam w sobie nowy talent . Na strychu został po starym właścicielu komplet mebli ,dwa fotele i dwuosobowa kanapa ma to może że dwadzieścia lat ale stabilne ,porządne meble. Pytałam tapicera ile by kosztowało obicie ekoskora bo naturalna wiadomo ,droga . Powiedzieli 1300 ,trochę sporo . Zamówiłam na metry z allegro i dziś obilam jeden fotel i duma mnie rozpiera ,za ekoskore dałam 120zl.

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd1154c25110.jpg
    To efekt końcowy

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63336ceecf69.jpg
    A tak wyglądał przed
    No to się pochwaliłam

    Szczęśliwa Mamusia, Angel1982, Basik83 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Przepraszam, że mnie trochę nie było.
    Niecierpliwa, ależ Ty cudownie wyglądasz :)
    Dzieciaki dokazują, strasznie się ostatnio kłócą :P
    A ja tylko odliczam dni do wizyty, czyli do 11 grudnia :D

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, jestem w szpitalu ale nie w Bytomiu tylko w Krakowie na Kopernika (Bytom nie chciał się podjąć cesarki) Dziś przyjęli mnie na oddział, po badaniach usg (które nic dobrego nie wróża ) zadecydowano jutro rano zrobić cesarkę

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ