X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było.... Jeju, kilka nowych twarzy, witam się ciepło :)
    Wpadłam że względu na Niecierpliwa, spóźnione życzenia urodzinowe, wszelkiej pomyślności Niecierpliwa i zdrówka dla Was.
    Pawojoszka jak u Was? Trzymam kciuki!!!
    Basia, pojawiasz się czasami? - ściskam Cię!!
    U nas w miarę ok, bez zmian, doba za krótka a bliźniaki dają czadu, nadal nocki zarwane, chłopaki byki Jan 8,5kg a Julek 7,5 kg mam co nosić hehe. Julek umie już pelzac do tyłu a Jan, leniuszek jak położę na brzuchu to myk na plecy.
    PS. Niecierpliwa masz piękne maluchy i śliczny domek.
    Serdecznie Was pozdrawiam i postaram się niedługo wpaść do Was :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo, bardzo Wam dziekuję :*

    Pawojoszka kciuki jutro i oczywiście zdaj relacje!

    Pixi dzięki, i wzajemnie skorpionico :) Twoje chłopaki to już niemal dorosli faceci :) super!

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela witaj ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę felek co tu się wyprawia! Kilka dni mnie nie ma a tu takie akcje.

    Niecierpliwa dziewczyny juz wszystko napisaly. Współczuję takiej zawiści i ludzkiej wredoty i to po sasiedzku. Musi ci babsko bardzo zazdrościc ze az sie tutaj pofatygowala tutaj wypisywac swoje żale. Gnidy sa i będą na świecie a my im mówimy z usmiechem "żegnaj gnido" :)

    Dzieciaczki masz słodkie a Kasia śliczna!

    Oliwcia gratuluję trzeciej prawdopodobnie coruni. Chociaż na tym etapie to jeszcze pewności nie ma. Ja sie dowiedziałam w tej ciąży dopiero w 20 tyg na polowkowym. Taka moja była wstydnisia. Tez chciałam synka ale teraz sie cieszę ze córcia bo kocham moją slicznotke nad życie <3

    Aga kawal chłopa będzie :) Oj szkoda że tyle w szpitalu musisz spedzic ale bezpieczeństwo ponad wszystko. Dacie radę i juz niedługo będziecie w komplecie.

    U nas wyszedł mały remoncik u dziewczyn w pokoju. Eh w ogóle musimy jak najszybciej zmienic to mieszkanie mam już dość za małe jest. Pod choinkę dziewczyny mają już obiecane komputery. Emilka waży ok 6 kg i 60 cm w ja się martwię ze przestala przybierać bo fisiuje przy cycku1 a butelke odrzucila. Ja to zawsze jakies niejadki mam eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 22:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj córka się huśtała w kokonie u maluchów w pokoju i... Tak się mocno rozhuśtała, że rozwaliła szybę w szafie. Do tego tak poszło, że uszkodziło drzwi kolejnej szafy. No i tym sposobem na święta 1.5tys dodatkowego pójdzie się ciąć... :/ Ech, te dzieciaki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela Witaj wśród nas .

    Niecierpliwa Niestety na ludzi mądrych inaczej nie da rady , sama kiedyś miałam taką znajomą co nom stop donosiła na mnie do mopsu , że dzieci mam zaniedbane że pieniądze rozrzucam na lewo i prawo , i że mam śmieci przed domem omal że jej nie przywaliłan w twarz , zazdrości mi i tyle że mam dobrego męża który mnie szanuje a jej mąż pije i widzi dzieci raz na miesiąc . Nie daleko nas mieszka taka wścibska Pani co kiedyś po ludziach mówiła , że mój mąż Grzesia pobił co jest kłamstwem , że jest dzieciorobem itp itd . Nie przejmuj się tym i lej na to że tak powiem ciepłym moczem . Głupie ludzie i tak będą gadać i gęb im nie zamkniesz choćbym np zamieszkała w pałacu i miała miliony to i tak znajdzie się ktoś kto nasze życie będzie chciał zdeptać .

    pawojoszka Trzymam mocno kciuki ;-) .


    Hej hej :-) .

    Niestety u mnie szpital :-( wczoraj synek wymiotował , co gorsze Ania :-( całą noc nie spała :-( skąd to się wzięło jakiś wirus i w szkole i w przedszkolu panuje , dziś siedzą dzieci w domu po co ja je wczoraj prowadziłam . Gabrysia jedynie nie wymiotowała oby mnie nic nie wzięło . Jak pięknie drzewa są oszronione ❤️❤️ jeszcze 5 dni i wizyta :-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 13:33

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia pewnie rotawirus?

    karkdzieciaki zawsze wybieraa najmniej odpowiedni moment na wydatki :) ale musiała się łądnie przestraszyć. Nic sobie nei zrobiła?

    Lavendova ja ja kocham remonciki :) masakra :) co planujecie? malowanie?

    Pawooszka pamiętamy i czekamy na wieści :)

    kark lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Mamusia pewnie rotawirus?

    karkdzieciaki zawsze wybieraa najmniej odpowiedni moment na wydatki :) ale musiała się łądnie przestraszyć. Nic sobie nei zrobiła?

    Lavendova ja ja kocham remonciki :) masakra :) co planujecie? malowanie?

    Pawooszka pamiętamy i czekamy na wieści :)


    Nie wiem w szkole jaki w przedszkolu mi Panie mówiły że to wirusówka , a oprócz wymiotów nic innego im nie było , synek to źle się czuł wczoraj po szkolnym obiedzie mam teraz nauczkę na przyszłość Gabrysia już wcześniej mi mówiła że jej taka koleżanka i kolega wymiotowali cały czas a w przedszkolu czy szkole siedzą zarazki czy choróbska . Dzieci nie miały gorączki a Marysia mi mówiła że brzuszek ją bolał :-( .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, niecierpliwa niestety. Najgorsze, że do końca miesiąca mają nam plot robić i 10tys pójdzie... A tu kolejna kasa na meble potrzebna.
    Na szczęście nic nikomu się noe stało, ale dużo szkła posypało się do szuflad i trochę ciuchów i zabawek trzeba było wyrzucić.
    A najmłodsza chodzi dziś podejrzliwie koło szafy, pokazuje palcem i mówi "Ała! Bam!" ;)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, słodziak mały :)

    A z kasa to tak jest, ze jak się sypie, to od razu na kilku frontach i nie wiadomo w co napierw włożyć

    Kupujecie nowe meble? CZy te mieliscie robione i można same drzwiczki zamówić? Jeśli nowe, to w zasadzie super taki nowy wystrój na Święta :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sprawa sądowa zakończona zostawili nam kuratora i asystentkę niby sędzia powiedział że to nie dlatego żeby nad kontrolować bo jesteśmy dobrymi rodzicami i dbamy o dzieci ,tylko żeby nas wspierać ale i tak mam dola ,myślałam że choć kuratora nam zabiorą ,choć nie przeszkadza mi praca z nim tylko sam fakt że został . Dodatkowo sąd obciążył nas kosztami opinii z Opola i gdzie tu sprawiedliwość? Teściowa ma shizy a my mamy płacić ponad tysiąc zł. Dowiedziałam się też że na tych zeznaniach nagadała jeszcze jakichś głupot że niby przez to że nie leczymy dzieci to niby najstarszy w szpitalu wylądował że go karetka zabrała,czy ta baba myśli że nikt tego nie sprawdzi ? Oczywiście sąd wystąpił do szpitala o informacje ,szpital zaprzeczył. Nie wiem co jeszcze nagadali to babsko. Cieszę się że sprawa się skończyła ale mam poczucie niesprawiedliwości

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, masakra :( Ale najważniejsze, że po wszystkim.

    Niecierpliwa to jest i tak komplet po mężu, niby używany przez 6 lat, a potem czekał zafoliowany na strychu kilka lat aż będziemy mieć swój kąt. Planowaliśmy i tak najmłodszym kupić nowe meble, ale za jakiś czas, bo teraz właśnie ten płot, do tego święta i nowy rok (podatki i opłaty wszystkie)... Liczyłam z okazji black friday na jakieś promocje w Ikei, ale się przeliczyłam :D

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka troche kiszka co? Długo ten kurator bedzie z Wami? I zupelnei bez sensu, ze musicie eszcze pokryc koszt tej opini. A mamusia jak tam? Tez niezadowolona co :)

    Kark z tymi naszymi polskimi black fr.i innymi obniżkami to podobno podpucha. Oczywiście nie we wszystkich sklepach, ale kiedys widzieliśmy z M.program jka to sie robi. Np bluzka normlanie kosztuje 200 zł, zatem z okazji black fr. wiesza sie cenę 200 zł, albo nawet 220 i obok skreślona metkę 400 zł, przecena 48%. Mnóstwo ludzi się na to łapie. Oczywiscei mozna znaleźć fajne rzeczy po przecenie, ale to bardziej po przecenach sezonowych niz takich akcjach jka w ten weekend. W USA to maja rzeczywiście przeceny :)

    Przez Internet można zlaleźc fajne i niedrogie mebelki do skręcania, tyle że czasami trzeba dośc długo czekać. Np to łóżko piętrowe dla dzieci kupilismy przez Internet za ok 1000 zł z tego, co pamiętam. TEż fane, bo w schodkach są szuflady na zabawki, za dolnym łózkiem sa półki na maskoty, czy inne książęczki i do tego szuflada na pościel. W takim małym pokoju to skarb :) Jeszcze musimy dzieciom wymienić meble w pokou. Na razie maja włąśnie jakieś stare, bo nie ma kasy, ale to wydatek na przyszłość :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W USA jest super, ale u nich to jest uzasadnione. Nie mają magazynów jak my, tylko to co stare muszą sprzedać przed nowymi modelami-rocznikami.
    Ja w zeszłym roku kupiłam tylko 2 rzeczy faktycznie na promocji. Szkatułke (od 2 miesięcy ją chciałam kupić, więc ceny jestem pewna starej) - kupiłam po normalnej cenie, czyli 100zl, le drugi produkt dowolny był za grosz. Więc wzięłam za 80zl świecznik za grosza :D
    A drugą rzecz to kupiłam odżywkę do rzęs (kupuje ją od 2 lat, więc ceny do pełnych złotówek znam) - druga była gratis :)
    A reszta rzeczy to jak mówisz. Cena 200zl, przekleją na 300zl i promicja na 209zl XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcieliśmy sami zamawiać płyty gotowe, potem wkręcić, skręcać, dokupic zawiasy, kołki, rączki itd. Tak zrobiliśmy szafkę w łazience podwieszaną pod umywalkę - stolarz nam powiedział 1500zl, my ją zrobiliśmy za 700zl :)
    Tylko jak wysłałam do wyceny co chcę to mi zaśpiewali za same płyty 1100zl. A z Ikei identyczny zestaw jest za 1400zl (z zawiasami itd.). I stwierdziliśmy, że jak mamy się znowu denerwować, bo tu zeszło wiertło, tu płyta pękła, tu za głęboko dziura pod zawias to wolimy chyba te 300zl dopłacić i mieć też pod wymiar, przynajmniej już na gotowo tylko do skręcenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 10:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą łóżko boskie, takie chciałam, tylko mąż mówi, że za duże i znalazł takie:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6888722379
    Jeszcze jest niedaleko nas, więc za przesyłkę nie trzebaby płacić, podjedziemy autem i odbierzemy sami :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to rzeczywiście ładnie, a gdzie jeszzce zawiasy, uchwyty itd, juz o nerwach nie wspomnę :)

    Ślcizne to łżóeczko :) dla prawdziwych księzniczek :) U nas płeć mieszana :) no i zależało nam na tych schowkach, ale jest rzeczywiscie spore i zajmuje dużo miejsca w pokoju

    W ogóle teraz te mebelki dla dzieci... Sama chciałabym spać w takim zameczku :) Kubuś śpi w autku i też zachwycony. Prztynajmniej nie było problemu z namówieniem go, żeby porzucił łózeczko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 10:24

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mebli to mój mąż wszystkie meble do naszego domu zrobił , niestety u mojego męża w pracy to są ogromne koszty np do kuchni szafki itp taki zestaw to kosztuje od 10 tyś w wzwyż , masakra ostatnio kiedyś moj mąż zrobił takie ładne wielkie drzwi do kościoła , i za jedną połowę drzwi dany proboszcz musiał aż 20 tyś zapłacić .

    pawojoszka Współczuję sytuacji , że też są tak podłe osoby jak Twoja teściowa .


    Niestety Ania znów w nocy wymiotowała :-( i na mnie przeszło czuję się okropn8e zjadłam rósł i jest trochę poprawy jedynie Gabrysi i mojego męża nic nie wzięło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2018, 13:29

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia zdrówka dla was jelitową to paskudna choroba i okropnie zaraźliwa .

    Ja meble kupujesz na allegro nic nadzwyczajnego komody ,szafy. Dla dzieci kupiłam takie pojedyncze ,białe są dosc głębokie za niecałe 200zl z dostawą ,normalna szafa niecałe 300 ,są do samodzielnego montażu ale nic skomplikowanego teraz już skręcam z pamięci . Tylko jak ze wszystkim trzeba uważać bo niektórzy sprzedawcy mają buble ale mam tam już sprawdzonego sprzedawcę i od niego biorę

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 24 listopada 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wszedzie sa do samodzielnego montażu,a przez Internet rzeczywiście tanio mozna kupić

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ