X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Oliwcia zazdroszczę pozytywnie dziewczynki, bo marzyłam o drugiej córeczce... ale podobno drugi chłopaczek... ale też niepotwierdzone he he więc jest nadzieja ;)
    Ja z kolei chlopca bym chciala bo dwie panny juz w domku no ale trzeba brac co nam los daje <3

    Kark eh no wlasnie sama nie wiem

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, byłam na wizycie
    Mały wazy 2976 (w 2tygodnie prawie kilo?!) jeśli chodzi małego wszystko w normie. Łożysko z brzeżnie przodujacego stało się centralnie przodującym.
    Dostałam skierowanie i w poniedziałek juz ide się położyć do szpitala, bo lekarz nie chce ryzykować...

    Przepraszam nie odniosę się do Waszych postów, mam jakiegoś doła..

    kark, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kawał chłopa co :)

    ja tez byłam wczoraj na przeglądzie dziewczyny waża po 1400 g. W szystko super. Tylko nadal nie wiem kiedy rodze, gdzie rodze i jak rodze :)
    NIby wg standardów od 35 tc powinnam leżec w spzitalu, ale moja gin mówi, ze jej zdaniem to jest mocno na wyrost i ze po co kończyć ciąże jeśli wszystko jest ok, to do 38 niech dzieciaczki siedza w środku i zdrowo rosną :)

    Zgadzam się z nią, tylko na tej mojej pipidówie boe się, ze jak coś sie zacznie dziać, to nigdzie nie zdąże dojechać, albo wyląduje gdzie najbliżej i nagorszy spzital. ale póki co, to dopiero 29 tc, więc spokonie liczę, ze mam czas

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0ebff2a7dc15.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, kark, Aga9090, Szczęśliwa_Mama, Basik83 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 Ojej to już w takim razie , trzymam mocno kciuki , tak Ci zazdroszczę pozytywnie już niedługo będziesz tulić maleństwo ❤️ .

    Niecierpliwa Ale cudeńka ❤️❤️ , najpierw to może z gin omów co i jak a szpital wybierz najlepszy taki żeby ewentualnie zapewnił Wam fachowy sprzęt dla wcześniaków . Po drugie niech może Twój mąż weźmie wolne bo tak to pod koniec ciąży to można wszystkiego się spodziewać , ja jakby co do szpitala mam 66 km i wiem że mój mąż jak coś przyjedzie na czas tylko jest nadal jeden problem nie mamy z kim dzieci jak coś zostawić , tata mój za daleko mieszka ponad 100 km i pracuje , moje siostry też odpadają , jest taka ciocia ale ona ma problemy z chodzeniem jest też inna ciocia ale mój mąż za żadne skarby się nie zgodzi , aby ona została z naszymi dzieci ma do niej dużo żalu i jej nie uznaje jest dla niego obcą kobietą , i jak to się mówi jesteśmy w czarnej du** .

    Aga9090, Katalonia lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i czym ty się dolujesz kobieto już za chwilę będziesz mieć swój skarb przy sobie w końcu wystarczająco się naczekalas.2900 to już kawał dziecia nawet w razie W poradzi sobie.

    Niecierpliwa ten czas mija z prędkością światła jakie one już duże panny ,a ty nie kręcą nosem i jak każą leżeć w szpitalu to bez gadania lepiej być na miejscu z dobrą opieką niż siedzieć na bombie w domu.

    Szczęśliwa my też nie mamy tu nikogo i mąż mnie tylko zawiozl z Patrykiem na ręku bo mały nie chodził w tedy jeszcze i pojechał do domu ,wiem że chciałoby się mieć przy sobie kogoś bliskiego ale jak nie ma wyjścia to nie ma wyjścia.

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dokładnie, super wieści, wiadomo leżenie bez rodziny to totalna kicha, ale najważniejsze, że synek duży, jak się urodzi to napewno zdrowy i przynajmniej będziesz na miejscu, będzie bezpieczniej :)

    U nas mamy taką piramidę z fisher price, już ma 9 lat i nadal w super stanie :)

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090 lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka ja już bym włąśnie wolała od tego 35-36 tc sobie leżeć i czekac niz na wariackich papierach potem gdzieś gnac, czy nawet karetkę wzywac. Na razie jest dobrze, mamy jeszcze czas. KOlena wizyta 20.12 i od tego momentu mam mieć regularne KTG . To bedzie 34 tc.

    Szcz.mamusia Wolne, to M. sobie weźmie dopiero jka dziewczyny sie wykluja, tym bardziej, że nie znamy dnia ani godziny :) MOże to być zaróno w 34 jak i 37 tc :) Jaja jak berety :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 listopada 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa to tak naprawdę to one już na święta mogą być z wami ,przecież to niemożliwe jak to zleciało.

    Gratuluję dziewczyny wszystkim udanych wizyt i trochę zazdroszczę tego fantastycznego czasu tych emocji i doswiadczen.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa jakie piękności ♡
    Wszystko będzie dobrze :)

    Aga nie dołuj się, myśl pozytywnie :)
    Chłopak rośnie jak na drożdżach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Święta prawda ;-) . Ja jestem strasznie ciekawa jak to u mnie będzie , a porodu SN się nie przewidzi , i też się nie wie na te 100 procent czy to rzeczywiście już czeka mnie ciekawy Maj :-) .


    Dziś już Marysia lepiej się czuła to ja do szkoły zaprowadziłam po drodze Gabrysię do przedszkola i do domu , zimno okropne jak nie wiem . Ania jakby zaczęła trochę " po swojemu " tak w miarę zrozumiale "mówić" nie mówi pełnymi zdaniami np ostatnio nosiła taką książkę i powiedziała koń :O , często mówi iść rześ ( iść Grześ ) , tam , dam , mam mam dużo takich pojedyńczych słów ;-) . Synek ma dziś kolejne próbne egzaminy gimnazjalne tym raz to matematyka a jutro j.angielski . Ostatnio czuję w brzuszku takie przelewanie nawet Panu ginowi mojemu o tym wspomniałam a on tak to już Pani kolejna ciąża to możliwe że może Po ani już coś czuć :-) .

    kark lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia a może basen z piłeczkami, wózek z lalka, zawsze ma co pchać zanim zacznie tak naprawde bawić się lalką, konik na biegunach?

    Pawojoszka właśnie niby może, 20.12 mamy zacząc sprawdzac KTG, bo to juz niby ciaża bliźniacza donoszona :)ALe myślę, ze juz Święta dadza mi spokojnie preztrwać w domku z rodzinką a potem niech wyłążą, bo coraz ciężej :)

    Szczęśliwa Mamusia, Szczęśliwa_Mama, kark lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielodzietna witaj :)
    Ile mają Twoje dzieci?
    W którym jesteś tygodniu ciąży? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 13:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa nie odpisuj, jak ktoś mieszka w stodole i poza nią świata nie widzi to już tego nikt nie zmieni...
    Szkoda tylko, że taka zawiść jest wokół nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może się podpisz chociaż, skoro nie masz odwagi podejsc i powiedzieć tego wprost w twarz.

    Ja mam CAŁY dom na kredyt. Nie wiedziałam, że to zbrodnia...

    Żal mi takich ludzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no nie mogę... A co do wszy to u moich dziewczyn w przedszkolu tez były, ba nawet owsiki były :P

    NiecierpliwaOna nie odpisuj, daj sobie spokój, bo to nie ma sensu

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam Was dziewczyny za ta prywatę

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa a ja myślałam że moja teściowa jest jedyna w swoim rodzaju ale widzę że ma siostrę bliźniaczkę ,która mieszka na twojej wsi .

    Współczuję teściowa mieszka przynajmniej 200 km odemnie . Zawiść jest straszna w narodzie . Ile trzeba było sobie zadać trudu żeby znaleźć cię na forum tylko po to żeby narobić kwasu a przecież wioska chyba nie jest aż taka duża można się przejść i powiedzieć sobie w twarz co nas boli ,tak postępują cywilizowani ,kulturalni ludzie ale o takich jak widać ciężko .
    Fajne macie podwórko też na takie choruje ale naradzie dużo pracy w domu i kasy ciągle brak

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne że staniemy po stronie niecierpliwej bo nawet gdyby podkolorowala swoje życie i to co ma to są jeszcze aspekty takie jak osobowość ,kultura ,wrażliwość i sposób bycia ,których udawać się nie da jak widać na przykładzie pani "życzliwie donoszę".

    Muszę uważać bo jak moja teściowa znajdzie to forum to dopiero będziecie miały pokaz zawiści i żenady. A propos jutro mamy ostatnia sprawę trzymajcie kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 18:12

    Lavendova, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka kciuki!!!

    pawojoszka lubi tę wiadomość

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Babeczki,

    Ja też Was czasem podczytuje i tak nie mogę się zdecydować, czy się odezwać czy nie, niektóre z Was znam z innych wątków.

    Ale dzisiaj to już musiałam.

    NiecierpliwaOna, współczuję, że masz takich sąsiadów w okolicy, serio, oby to był odosobniony przypadek. Ale żeby słoma wylazila z butów i sięgała aż na forum, to z tym się jeszcze nie spotkałam. Ktoś Ci bardzo zazdrości i boli go, że jesteś szczęśliwa, sam ma widocznie beznadziejne życie, skoro tak dogłębnie pasjonuje się cudzym i tak wnikliwie je śledzi. Marny tropiciel. Pozostaje tylko współczuć.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ