X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do rozmowy wszystkie mamy oczekujace na 3 i kolejne dzieci:)
    Sama czekam na 3 malucha z małą różnica wieku, chętnie podzielę się doświadczeniami i również dowiem się nowych rzeczy od doświadczonych Mam:)Pozdrawiam

    mama78, pawojoszka lubią tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) Jestem właśnie w 3 ciąży. Starszy synek ma półtora roku a najstarsza córa zaraz 14 lat ;-)

    Liliaczerwcowa, Cabank84, Red 13. lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miło Cię poznać :)
    Juz myślałam że nikt się nie odezwie.
    Widzę że Twój synek jest niemal w tym samym wieku co moja młodsza córa, dokładnie tydzień młodszy :)
    Widzę że już jesteś na ostatniej prostej, nie przeraża Cię mała różnica wieku?
    Ja uważam że im mniejsza tym lepiej bo dzieciaczki mają wtedy lepszy kontakt,ale początki są trudne:)
    Mi jeszcze sporo zostało, będzie między każdym maluchem nie całe 2 lata różnicy.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerażać to nie, trochę się boję bo łatwo na początku nie będzie ale za to potem super bo liczę na to, że będą się razem bawić ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno będą. Moje dziewczyny mają 1, 5 roku i 3 lata i juz się fajnie sobą zajmują i bawią, i fajnie też że będą dwaj chłopcy u Ciebie to się lepiej dogadaja, ja nie ukrywam liczę na chłopca, w sumie bardziej mąż bo mi tak naprawdę wszystko jedno, najlepiej z każdej płci po jednym mogło by być za jednym razem:)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początkowo bardzo chciałam dziewczynkę ale jak się okazało, że drugi chłopak to nawet się ucieszyłam bo i wspólny pokój będą mieć i na więź bliższą liczę bo z moją najstarszą córką to raczej średnio ;-) Ona już na innym etapie jest.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, mąż ma siostrzeniec w podobnym wieku, ale nie powiem wpadnie czasem i pobawić się z dziewczynami ale wiadomo że to już jest duża przepaść wiekowa.To fajnie Ci się ułożyło. Na którego termin? Jakoś w walentynki? :)
    Moja siostra ma termin na 21 stycznia, ma dwuletniego chłopca teraz ma być dziewczynka.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy ktoś się jeszcze odezwie..zauważyłam że sporo dziewczyn na forum jest w pierwszej ciąży, ewentualnie drugiej, trójka dzieci to chyba temat tabu:)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rozbieżność z terminem bo miałam długi cykl, w którym zaszłam (jak nigdy) także to taka wpadka trochę ;-) Z ostatniej miesiączki wychodzi 16.02. ale z usg 25.02. chociaż mały rośnie jak szalony i już wagowo wygląda na 14.02. Zobaczymy jak będzie bo u mnie i tak CC więc zależy co lekarz zadecyduje.

    Trójka dzieci na forum to raczej mało spotykana sprawa ale może się ktoś znajdzie jeszcze ;-) Ja zawsze chciałam trójkę, życie ułożyło się jak ułożyło ale cel wykonany ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się melduję :)
    Też celem życiowym była 3ka dzieci, z czego ja jeszcze jak się zaczynaliśmy spotykać z meżem to od razu mu powiedziałam do 29 roku życia chcę mieć 3kę XD I się uda :P

    Z trójką faktycznie aktualnie wygląda się jak patologia, ale to chyba wina społeczeństwa, które nie ma na nic czasu, a już na tyle dzieci to wogóle :/
    U mnie jak teściowa się dowiedziała, że jestem w trzeciej ciąży to stwierdziła, że to nienormalne, że już się nie ma tyle dzieci, że mamy parkę i po co więcej itd. Jakby się nie liczyło czego my pragniemy tylko to jak ludzie na nas spojrzą :/

    Tak szczerze mówiąc to nawet 4kę lub 5tkę bym chciała, ale wiem, że finanse nam nie pozwolą :( No, chyba, że wygramy w totka to kto wie... ;)

    Liliaczerwcowa, Mirella lubią tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja powiedziałam mojemu tacie, że jestem w trzeciej ciąży to tylko powiedział "ale przecież masz już dwójkę!". No cóż ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    To i ja się melduję :)
    Też celem życiowym była 3ka dzieci, z czego ja jeszcze jak się zaczynaliśmy spotykać z meżem to od razu mu powiedziałam do 29 roku życia chcę mieć 3kę XD I się uda :P

    Z trójką faktycznie aktualnie wygląda się jak patologia, ale to chyba wina społeczeństwa, które nie ma na nic czasu, a już na tyle dzieci to wogóle :/
    U mnie jak teściowa się dowiedziała, że jestem w trzeciej ciąży to stwierdziła, że to nienormalne, że już się nie ma tyle dzieci, że mamy parkę i po co więcej itd. Jakby się nie liczyło czego my pragniemy tylko to jak ludzie na nas spojrzą :/

    Tak szczerze mówiąc to nawet 4kę lub 5tkę bym chciała, ale wiem, że finanse nam nie pozwolą :( No, chyba, że wygramy w totka to kto wie... ;)


    Hej.
    To Super!
    Zupełnie jak u mnie 29 kończę w lipcu :)
    A w jakim wieku dzieciaczki?U mnie rocznik 2013 i 2015:)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dopiero teraz suwaczki zauważyłam :)


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak to jest..ja tez się czulam jak ufoludek ogłaszając ze spodziewamy się 3 dziecka, ale w sumie zawsze mówiliśmy ze 3 minimum:)
    Ja też bym może i chciala 4 ale puki co nie wyobrażam sobie kolejnej ciazy juz ta jest dla mnie strasznym obciążeniem, fatalnie ja znoszę, a w domu dwójką maluchów do ogarnięcia, w poprzednich czułam się świetnie, ale podejrzewam ze może organizm zmęczony 3 ciążąmi rok po roku.


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Ja mam rozbieżność z terminem bo miałam długi cykl, w którym zaszłam (jak nigdy) także to taka wpadka trochę ;-) Z ostatniej miesiączki wychodzi 16.02. ale z usg 25.02. chociaż mały rośnie jak szalony i już wagowo wygląda na 14.02. Zobaczymy jak będzie bo u mnie i tak CC więc zależy co lekarz zadecyduje.

    Trójka dzieci na forum to raczej mało spotykana sprawa ale może się ktoś znajdzie jeszcze ;-) Ja zawsze chciałam trójkę, życie ułożyło się jak ułożyło ale cel wykonany ;-)


    Mąż mówi do mnie:Myślisz ze jak ktoś ma trójkę dzieci to ma czas siedzieć na forum?:)
    Ja myślę że to kwestia organizacji, ja nie siedzę cały dzień w sieci wiec ani dzieci nie są zaniedbane ani chałupa zapuszczona:)

    polkosia lubi tę wiadomość


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z zaciekawieniem przeczytałam Wasze posty, bo nam też się marzyła trójka. Mamy dwójkę od paru dni ;) Co prawda... Ale mąż marzy o synku i pewnie kiedyś będzie próbował mnie jeszcze nakłonić ;) Niestety u nas w rodzinie to samo - dwójka to świat i ludzie i opamiętajcie się. Mam wrażenie, że już drugie było szokiem. Ja akurat pierwsze urodziłam SN, więc szybko zaszłam w drugą ciążę, ale druga musiała być rozwiązana przez cc i teraz na pewno nie zdecyduję się zbyt prędko na powtórkę, chociażby ze względów bezpieczeństwa i zdrowia. Druga ciąża była ciężka. Jeśli u nas będzie trzecie, to pewnie za 2-3 lata zaczniemy o tym myśleć najwcześniej.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już trójka w zupełności wystarczy, więcej dzieci nie chcę ;-) Poza tym ja już 33 lata i najgorzej tą ciążę przechodzę ze wszystkich więc mam dość.

    Im więcej dzieci tym lepsza organizacja w domu. Ja też jakoś się wyrabiam a wcale w syfie nie siedzę ;-)

    Liliaczerwcowa lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Liliaczerwcowa Autorytet
    Postów: 379 132

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Dziewczyny, z zaciekawieniem przeczytałam Wasze posty, bo nam też się marzyła trójka. Mamy dwójkę od paru dni ;) Co prawda... Ale mąż marzy o synku i pewnie kiedyś będzie próbował mnie jeszcze nakłonić ;) Niestety u nas w rodzinie to samo - dwójka to świat i ludzie i opamiętajcie się. Mam wrażenie, że już drugie było szokiem. Ja akurat pierwsze urodziłam SN, więc szybko zaszłam w drugą ciążę, ale druga musiała być rozwiązana przez cc i teraz na pewno nie zdecyduję się zbyt prędko na powtórkę, chociażby ze względów bezpieczeństwa i zdrowia. Druga ciąża była ciężka. Jeśli u nas będzie trzecie, to pewnie za 2-3 lata zaczniemy o tym myśleć najwcześniej.

    U mnie też dwie dziewczynki a mąż marzy o synu,ale ja nawet gdybyśmy mieli parkę zdecydowała bym się na 3:)
    U Ciebie jest mniejsza różnica wieku,to faktycznie lepiej odczekać jeśli były komplikacje, ale na pewno przyjdzie i czas na 3.
    A jeśli mogę zapytać jakie miałaś wskazania do CC?Ja też prawdopodobnie tym razem CC,zdrowie mi się strasznie sypie w tej ciazy.
    Podziwiam te kobiety co urodziły 4 i więcej dzieci..


    klz99vvjpbtggrf6.png
    3jvzclb14qr40z6d.png
    3jvzzbmhucm4qdvi.png
    p19uyx8d68ddm54u.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy również trójkę. Na razie przy naszym jedynaku to ciężko ze staraniami o drugiego potomka, ale trzecie też na pewno byśmy chcieli. Nie wiem, gdzie my się wtedy pomieścimy za to :/
    Wśród znajomych dwa to max. Nawet jak mąż chce trzecie, to dziewczyny mówią, że mają dosyć i nigdy więcej. Zobaczymy co ja będę mówiła jak drugie będzie :P Na pewno po drugim większa przerwa będzie zrobiona.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w USA i tutaj nie sa rzadkoscia rodziny z trojgiem, czworgiem czy nawet pieciorgiem dzieci. Mimo ze takie rzeczy jak L4, urlop macierzynski, becikowe lub 500+ nie istnieja. Ale wsrod znajomych w Polsce mam teraz rowniez takie pary z 3 i 4 dzieci, wiec moze jest to nowy trend i mentalnosc sie powoli zacznie zmieniac na lepsze? Toc to same korzysci dla gospodarki i przyszlosci narodu :]

    polkosia lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ