X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Relanium...
Odpowiedz

Relanium...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała styczność z relanium w trakcie ciąży? Wiem, że niektórzy przepisują lek w razie bólu czy plamienia/krwawienia. I właśnie ja też takie zalecenie teraz dostałam, ale boję się go brać. U mnie kosmówka się odkleja. Obecnie na ok 20%. Mam też małego krwiaka. Plamienia wciąż wracają. Wcześniej były czerwoną krwią, a obecnie są takie brunatne.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja myślę że jak zapisali to bierz. Ja nie miałam tego typu problemów, ale na patologii ciąży dziewczynom to dawali mimo że nie jest to do końca bezpieczny lek. Lekarz oszacował ryzyko i korzyści zapisując Ci to...

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zapisali to bierz :P

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka tez brała i w lutym urodziła zdrową córkę. Tylko ona brała dopiero od 4-5 miesiąca, a ja jestem jeszcze w pierwszym trymestrze.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia relanium na pewno dostałaś z powodu odklejającej się kosmówki i żeby wyciszyć ewentualne skurcze co jest w Twoim wypadku bardzo ważne więc bierz i się nie zastanawiaj :)

  • Kaarolina Autorytet
    Postów: 2507 2789

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyszłam nie dawno ze szpitala i w szpitalu dawali mi relanium 3 razy dziennie.. dostawałam na "wyciszenie macicy" ponieważ w 21tygodniu mój Maluch zaczął się pchać na świat teraz jest dobrze.. a moja koleżanka ma również problem z kosmówką i się Jej odrywa i praktycznie od początku ciąży bierze relanium...więc jak przepisali to bierz i się nie zastanawiaj :)

    https://www.maluchy.pl/li-69187.png

    https://www.maluchy.pl/li-72300.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę, biorę i już się nie zastanawiam, czy to źle czy nie, bo jeśli by miało szkodzić, to przecież lekarze by nie przepisywali tego leku.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te biore 3x1 0,5m w szpitaludawali mi na wyciszenie skurczy

    bontbhr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ