X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Puste jajo
Odpowiedz

Puste jajo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mam pytanie
    Bylam na pierwszej becie 08.03 wyszła 759.8
    Na drugi dzień poszlam do lekarza potwierdził 5 tydzien na temat bety powiedzial ze nie ma sensu robić drugiej tydzien później niby 6 tc wychodzi mu puste jajo bez zarodka i daje mi skierowanie na zabieg dzisiaj bylam na becie 21.03 wynik 26629.8 i jak mam to teraz interpretować?

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 21 marca 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost wyglada na prawidłowy, na Twoim miejscu powtórzyłabym badanie usg najlepiej u innego lekarza.

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ