X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyrost bety
Odpowiedz

Przyrost bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • natka196 Koleżanka
    Postów: 82 9

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się stresuje, że znowu coś jest nie tak.

    8dpt -61.8
    10dpt-125
    12dpt-221

    Nie uważacie, że ten przyrost jest przymały?
    Niby kalkulator pokazuje, że w normie ale jestem już po jednej stracie i mam schizy 😨

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natka196 wrote:
    Bardzo się stresuje, że znowu coś jest nie tak.

    8dpt -61.8
    10dpt-125
    12dpt-221

    Nie uważacie, że ten przyrost jest przymały?
    Niby kalkulator pokazuje, że w normie ale jestem już po jednej stracie i mam schizy 😨
    Jesli kalkulator pokazuje ze jest okey to jest okey. Nie doszukuj sie problemu. Przed toba cale 9 miesiecy nerwow i stresu niestety. Powodzenia!:)

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ