X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przy jakim BETA HCG PECHERZYK
Odpowiedz

Przy jakim BETA HCG PECHERZYK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o pomoc, o podpowiedz, zdanie cokolwiek. Dzis beta hcg 2150 a na obrazie usg ani pecherzyka w macicy ani poza nia. Bardzo boje sie ciazy pozamacicznej. Czy to mozliwe aby ciaza nie byla jeszcze widoczna? Trace nadzieje. Beta hcg mialo słaby wzrost miedzy 25 a 31 marca, mialam wtedy bole oraz pekniecie torbieli, a od zeszlego tygodnia zaczelo rosnac ladnie,prawidlowo....

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:39

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyk zobaczyli dopiero przy becie 2500 - i to maleńki, wielkości 3mm. Trzymam kciuki, aby było wszytko ok!

    sunrise lubi tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie. Chodzicie do lekarza? Bo jak tak( a chyba raczej chodzicie) to jeśli będzie coś niepokojącego to na pewno wam powie. Nic nie zrobicie z tym same, a nakręcanie się i porównywanie z innymi tylko może zaszkodzić. Jeśli lekarz nie widzi powodów do niepokoju to nie ma co się przejmować.

    baby lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero w 7tc było coś wiadać na USG (prywatnie na b. dobrym sprzęcie). Stres był przez prawie 2 tygodnie mimo że beta wskazywała na ciążę.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:39

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u specjalistów, a nie na forum. Uwierzcie mi, że porównywanie jest najgorszym, co można robić. To nie pierwsze takie przypadki. Jestem ponad rok na forum i wiele razy widziałam, jak ktoś się załamywał, zamartwiał, przez to porównywanie!

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Od kilku miesięcy staramy się z narzeczonym o Dzidziusia. 26 marca miałam ostatnią miesiaczke. Wczoraj zrobiłam test beta hcg i wyszło 303,30!!
    Byłam bardzo uradowana, postanowiłam w trybie natychmiastowym potwierdzić to u ginekologa. Pani Doktor spojrzawszy na wynik bety delikatnie się uśmiechnęła i powiedziała ze to dopiero "nadzieja" na ciążę... Wykonała mi badanie usg na którym nie było widać pęcherzyka.... Czy to znaczy że muszę jeszcze troszkę poczekać, bo jest za wcześnie? Proszę odpowiedzcie mi...:(

  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 dpt (19 dpo) - beta 806,05 i pęcherzyk ciążowy 3,3 mm

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ