X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przeziębienie w ciąży- możliwe leki
Odpowiedz

Przeziębienie w ciąży- możliwe leki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nati91 Przyjaciółka
    Postów: 120 79

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Pomyślałam, ze można stworzyć wątek dotyczący leczenie w trakcie przeziębienia w ciąży. Każda z nas pewnie dostała inne zalecenia. Piszcie co z apteki stosujecie na katar, kaszel, ból gardła i gorączkę ;)

    Gardło: argentin T, strepsils miód i cytryna, Fiorda
    Katar: Woda morska, Sinulan express forte, prenalen katar
    Gorączka: paracetamol
    Kaszel: ? Nie mam pojęcia co nam wolno 🤔

    40+5 ♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ