X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przetłuszczające się włosy w ciąży.
Odpowiedz

Przetłuszczające się włosy w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam takiego tematu, a jestem ciekawa czy któraś z was miała taki problem i jak sobie radziła.
    Jestem w 10tyg ciąży i od kilku dni włosy przetłuszczają mi się tak jakbym myła je masłem, a nie szamponem. Są tłuste jak po tygodniu nie mycia - zaraz po (kilkukrotnym) potraktowaniu ich szamponem. Wypróbowałam już kilka pomysłów, które znalazłam w internecie, nic nie pomaga. Myje włosy letnia wodą, szamponem dla przetłuszczających się włosów - dwa, trzy razy, nie nakładam odzywki i suszę od razu chłodnym powietrzem. Żadnej różnicy. Jest to dla mnie tym większy szok, bo mam krótkie włosy, które od lat myje codziennie i nawet nie maja szansy się zrobić tłuste, a tu takie coś.
    Takie małe fasolki, a już rozrabiają... :D
    Pozdrawiam!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe mam ten sam problem :) włosy musze juz myć codziennie a to dopiero 6 tydzien :/

    Nalka lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzicie a ja mam na odwrót! I włosy stanęły w miejscu, prawie ich nie golę.:P

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na przetluszczajace sie wlosy najlepszy jest tzw suchy szapmon w sprayu, ja stosuje Batiste neutralny zapach lub owocowe i jestem b. zadowolona, swiezutkie wlosy bez mycia co wazne w zimie, a starcza nawet na 7 kolejnych dni po 1 aplikacji, sekund pięć i fryzurka gotowa
    poza tym nie musze sie martwic kolejnym myciem ;--)))
    rzeczywiscie w ciazy jest ten klopot ze skoraglowa szybciej przetluszcza sie ze wzgledu na duza produkcje hormonow i łoju, jak wlosow wiecej bo nie wypadaja za to przetluszczaja sie ponad miare

    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    A widzicie a ja mam na odwrót! I włosy stanęły w miejscu, prawie ich nie golę.:P

    Hahaha ale sie uśmiałam ;)

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 4 lutego 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    na przetluszczajace sie wlosy najlepszy jest tzw suchy szapmon w sprayu, ja stosuje Batiste neutralny zapach lub owocowe i jestem b. zadowolona, swiezutkie wlosy bez mycia co wazne w zimie, a starcza nawet na 7 kolejnych dni po 1 aplikacji, sekund pięć i fryzurka gotowa
    poza tym nie musze sie martwic kolejnym myciem ;--)))
    rzeczywiscie w ciazy jest ten klopot ze skoraglowa szybciej przetluszcza sie ze wzgledu na duza produkcje hormonow i łoju, jak wlosow wiecej bo nie wypadaja za to przetluszczaja sie ponad miare

    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    No ja się właśnie tym ratuje, ale tylko żeby nie było widać że są takie tłuste, bo i tak codziennie muszę myć :< mam nadzieje jednak, że minie to wraz z pierwszym trymestrem i będę miała piękne włosy! ;D

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa, że jeszcze Ci się odmieni. Mnie się bardzo przetłuszczały w I trymestrze, a w połowie drugiego zwrot o 180 stopni. Mogę je myć raz na trzy dni, na co nie mogłam sobie pozwolić przez ostatnich 10 lat. I też jak po tych trzech dniach myję, to wcale nie dlatego, że są przetłuszczone, raczej żeby je odświeżyć.
    Podobnie z cerą - I trymestr - tłusta i pryszczata, drugi - elegancko się wygładziła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka że włosy w czasie ciąży nie rosną ;) także przetłuszczenie włosów powinno występować jak najmniej a nawet wcale :p z tego co czytałam po każdym myciu trzeba je potraktować odżywką lub maską :) Ja niestety też tak mam a jestem na początku ciąży,może w późniejszych etapach będzie coraz lepiej trzymam kciuki ;) a po za tym każda z nas ciąże przechodzi indywidualnie więc np na początku mamy smalec a na końcu lśniące jak diament :D lub odwrotnie. Jak już wcześniej pisałam zależy od organizmu kochane :)

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amenada wrote:
    Prawda jest taka że włosy w czasie ciąży nie rosną ;) także przetłuszczenie włosów powinno występować jak najmniej a nawet wcale :p z tego co czytałam po każdym myciu trzeba je potraktować odżywką lub maską :) Ja niestety też tak mam a jestem na początku ciąży,może w późniejszych etapach będzie coraz lepiej trzymam kciuki ;) a po za tym każda z nas ciąże przechodzi indywidualnie więc np na początku mamy smalec a na końcu lśniące jak diament :D lub odwrotnie. Jak już wcześniej pisałam zależy od organizmu kochane :)

    Jak "włosy nie rosną"?! :D:D:D:D

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 4 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosną, rosną, mi w I trymestrze rosły jak szalone-wszędzie. podobno pod koniec jest spowolnienie porostu włosów na nogach-moja szwagierka mówiła, że goliła nogi bardzo rzadko. co do przetłuszczania się, myję włosy codziennie, jak przed ciążą. taka moja uroda.

    Patii22 lubi tę wiadomość

    81clk9i.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 4 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też monaa, głowa pod kran codziennie, nawet się tak bardzo nie przetłuszczają, ale po nocy CHRYSTE strach na wróble :D
    Co do włosów to ja chyba mnie rosną jak szalone, na nogach najbardziej, no, ale to już takie moje małe przekleństwo ;)

    monaaa lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Jest szansa, że jeszcze Ci się odmieni. Mnie się bardzo przetłuszczały w I trymestrze, a w połowie drugiego zwrot o 180 stopni. Mogę je myć raz na trzy dni, na co nie mogłam sobie pozwolić przez ostatnich 10 lat. I też jak po tych trzech dniach myję, to wcale nie dlatego, że są przetłuszczone, raczej żeby je odświeżyć.
    Podobnie z cerą - I trymestr - tłusta i pryszczata, drugi - elegancko się wygładziła.

    Mialam to samo odnosnie wlosow - na poczatku bardzo mi sie przetluszczaly a teraz moge myc raz na tydzien i jest ok :-) no z tym tygodniem to troche polecialam ale pare dni sa swieze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 22:27

  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też rosną:-P i to jak!!! nie dawno ścinałam...a przez 2 miesiace mam wrazenie ze odrosły z 5 cm!!!

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 4 marca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj włosy rosną rosną : w I trymestrze jak szalone na głowie i na nogach ze masakra

    a co do przetłuszczania sie włosów w I trym.średnio , w II trym prawie w ogóle a teraz w III od 2 tyg mam tak że umyje włosy rano a na wieczór juz czuje że są takie przytłuszczone

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mi też trzeba myć codziennie, za to skóra cudna, to I trymestr

  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prztłuszczają się OKROPNIE!!! I w końcu pomógł mi jeden szampon: Tołpa http://tolpa.pl/oczyszczajacy-szampon-normalizujacy,p356#!opis-produktu
    Jest o niebo lepiej, a do tego jest naturalny :)
    Z tego, co wiem, przede wszystkim nie powinno być w składzie SLSów :)

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ