X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne prosze o rade..
Odpowiedz

prosze o rade..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyszle mamusie i juz bedace mamusiami.Mam problem i potrzebuje porady.otoz mam juz jedno dziecko 7 letnie jednak kazda ciaza jest inna dlatego wypowiedzcie sie jak wy dowiedzialyscie sie o ciazy jskie byly wasze objawy..Ja ostatnia miesiaczke mialam 12.08. Cykle zazwyczaj mam 28-29 dni.otoz staramy sie o dziecko i kochalismy sie w dni plodne po paru dniach ok 7 zobaczylam jasno rozowe..badz jasno czerwone plamienie ale trwalo to tylko chwile na 2 dzien taka sama sytuacja..i od ok 10 dni odczuwam temp.ogolnie czuje straszny bol glowy...wczoraj caly dzien odczuwalam bol podbrzusza i jajnikow ktory pojawial sie i znikal..zawsze przed okresem mialam wzdety brzuch i piersi nabrzmiale terax niestety nie tylko jakies zyly sie pojawily 2 dni temu.co myslicie otym to moze byc ciaza czy wkrecam sobie?

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 8 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej zrobić test

    natt, Limerikowo, carola93 lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że pomimo sporej wiedzy, żadna z dziewczyn nie ma aż takiej super mocy żeby poprzez post na forum stwierdzić ciążę.

    Test lub wizyta u gina wydają się tu być najmądrzejszym rozwiązaniem.

    justwol, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne wizyta u lekarza jest najpewniejsza..jednak musze poczekac na wizyre dlatego pytam moze ktoras z was miala takie ovjawy? Ogolbie zrobilam dzis test i wyszedlnegatywny moj blad bo nie bylo to w porze poranbej kiedy stezenie jest najwieksze..co prawda termin @ mamna jutromoze wlasnie najlepiej jutrozrobic test jesli @ nie przyjdzie ocywscie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne wizyta u lekarza jest najpewniejsza..jednak musze poczekac na wizyre dlatego pytam moze ktoras z was miala takie ovjawy? Ogolbie zrobilam dzis test i wyszedlnegatywny moj blad bo nie bylo to w porze poranbej kiedy stezenie jest najwieksze..co prawda termin @ mamna jutromoze wlasnie najlepiej jutrozrobic test jesli @ nie przyjdzie ocywscie

  • justwol Ekspertka
    Postów: 181 138

    Wysłany: 8 września 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia85xx tu niestety przyda się cierpliwość, czasem nawet test w dniu spodziewanej miesiączki może wyjść negatywny nawet jeśli jest ciąża, chociaż raczej powinien już coś wykazać.
    jeśli bardzo chcesz wiedzieć to zrób sobie jutro badanie betaHCG, wynik powinien dać już prawidłowy obraz w przypadku ciąży, ew. dla potwierdzenia kolejna beta po 48h, jak wzrasta to znaczy, że się udało ;)

    powodzenia!

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dwetxnt0a.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 8 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam w moją szklaną kulę i.... życzę Ci, żeby były to objawy ciąży! :) Sama pamiętam te emocje :) Z tymi objawami to tak jest, że mogą być na ciążę i na spóźniającą się miesiączkę. A emocje związane ze staraniami potrafią namieszać w cyklu. Trzymam jednak kciuki i czekam na wieści :)
    P.S. Mi nikt nie wierzył, że czuję się inaczej niż zwykle już tydzień od szczęśliwej owu. Ale mówię Wam, było jakoś tak inaczej (w pierwszej nieudanej ciąży też).

    martusia85xx lubi tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie emocje sa wielkie..juz jedna coreczka jest i po tylu latach nie sadzilam ze bede chciala druga dzidzie.zupelnie nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy ogolnie jedynie to ze zle sie czulam i myslalam o grypie a jak sie okazalo to ciaza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;-) dzis zrobilam test i sa 2 kreseczki co prawda druga slabo widoczna ale to pewnie dlatego ze zrobilam test po poludniu dlatego powtorze dla pewnosci jutro rano..ale chyba jednak udalo sie;-)

    Gosiak, Emily83, carola93 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ