X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne proszę o pomoc:-(
Odpowiedz

proszę o pomoc:-(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona 24:-( Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem w 5 tyg ciąży z czego bardzo się ucieszyłam bo długo się staraliśmy, po badaniu usg lekarz powiedział że pęcherzyk ma 5,8 mm a w 5 tyg powinien mieć 12-13 mm , i te jego słowa " nie skreślam tej ciąży na starty ale ale jest kiepsko" czym mnie załamał:-( pamiętacie może ile miał wasz pęcherzyk w 5 tyg??? czy jest jeszcze nadzieja że moja dzidzia urośnie??:-( isg mam dopiero za 8 dni, i bardzo się denerwuje, proszę was o odpowiedź:-(

    nadzieja....
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam lekarzy, którzy tak podtrzymują na duchu swoje pacjentki...

    Ja byłam na pierwszym usg na początku 6 tygodnia i pęcherzyk miał 0,71cm i wszystko rozwija się prawidłowo mimo, że do 12-13mm trochę brakowało ;-)

    Bądź dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:02

    Amy_ lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pęcherzy w 5t miał 4*10mm piękny i idealny nie był do tego jeszcze plamienie na IP pani dr powiedziała że to jeszcze nic nie skreśla bo czasem pęcherzyki tak rosną najpierw w jedną stronę a potem w drugą
    Po 4 dniach kolejne usg i pęcherzyk urósł do 1,5 cm i było już ciałko żółte i pani dr powiedziała że za dwa trzy dni będzie serduszko
    A teraz ten mój pęcherzyk buszuje mi w brzuchu <3
    Tak więc głowa do góry i nie trać nadziei:*
    A najlepiej jak masz możliwość to skonsultuj się z innym lekarzem
    Ja obecnie prowadzę ciążę u dwóch

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • ona 24:-( Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odp:-) mam nadzieje że będzie wszystko oki:-)

    nadzieja....
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj wiara to połowa sukcesu
    Niektórzy lekarze to nawet nie robią usg na tym etapie ciąży wlasnie po to aby nie martwić kobiet bo często jest tak że jeszcze nic nie widać

    Ewelaa lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście zauważyłam na forum ze dziewczyny ktore ida do ginekologa w 5tyg wracaja na forum załamane bo lekarz 'cos tam nagadal' i sa w strachu moje spostrzeżenie jest takie ze wszystko widac ladnie od 6tyg, ja bylam na pierwszym usg 6+3 i serduszko bylo.
    nawet dzisiaj dziewczyna pisala ze lekarz ocenil w 8tyg iz nieprawidłowe jajo płodowe , kilka godzin później byla u innego lekarza i ciąża prawidłowa, trzeba iść do kompetentnego doktorka a nie takiego arcymona, osobiscie stracilam zaufanie juz do 4 , 3 z ip gdzie diagnoza ciaza pozamaciczna ktora sama sie wyczysci a czwarty gdy po wyjsciu dalej mialam straszny bol a on powiedzial ze mam plyn w zatoce Douglasa... Efektem tych pajacow tydzień pozniej trafikam na stol operacyjny ponieważ ciaza sie rozwijala w jajowodzie i wykryto 8cm guza ba jajniku a jakim cudem 4dekli nie wykrylo do końca zycia sie nie dowiem

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pecherzyk w 4 tygodniu mial 4 mm i bylo ok, a ty jestes w 5 i mysle, ze twoj jest proporcjonalnie wiekszy. :) bedzie dobrze

    atdc8iikup31msj2.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 6 tyg na Ip przy krwawieniu dr powiedzial ze serce ma 40 uderzen na minute a ma byc ponad 1oo i nie dawal szans. Dal mi 2 dni na poronienie i tak leZalam na oddZiale i plakalam... A przyszla inna pani dr i po 3 dniach ciaza zywa i serce bilo 110/ min.

    Tak to potrafia pocieszyc. Kazda ciaza jest inna!!
    Trzymam kciuki

    atdcqtkf2affvuei.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 6 tyg i 1 dzien zarodek mial 4,6 mm
    Dzis Nela ma pol roku ;-) wiec nie martw sie i moze zmien lekarza. Powodzenia, trzymam kciuki :-)

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja mam takie pytanko byłam u lekarza moja ostatnia miesiączka była 11 grudnia czyli jestem w 8 tygodniu ciąży ale jest tylko pęcherzyk i lekarz powiedział że wygląda na 5 tydzień ciąży a jestem po in-vitro transfer miałam 29 grudnia myślicie że z tego coś będzie? czy to pusty pęcherzyk?

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantazjaa wrote:
    witam ja mam takie pytanko byłam u lekarza moja ostatnia miesiączka była 11 grudnia czyli jestem w 8 tygodniu ciąży ale jest tylko pęcherzyk i lekarz powiedział że wygląda na 5 tydzień ciąży a jestem po in-vitro transfer miałam 29 grudnia myślicie że z tego coś będzie? czy to pusty pęcherzyk?
    Sprawdzałaś betę i jej przyrost?

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w 11dpt miałam 45 w 14dpt 80 w 17dpt 165.4 w 23dpt 736.8 no i 31dpt 2375

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantazjaa wrote:
    tak w 11dpt miałam 45 w 14dpt 80 w 17dpt 165.4 w 23dpt 736.8 no i 31dpt 2375
    Ładny przyrost :) Głowa do góry, Dzidziolek rośnie cały i zdrowy :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję bo już przeżyłam puste jajo płodowe a o dzidzie staram się już ponad 9 lat w tym roku mam 30 urodziny i 10 lat po ślubie i największym prezentem był by dzidziuś:)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantazjaa wrote:
    witam ja mam takie pytanko byłam u lekarza moja ostatnia miesiączka była 11 grudnia czyli jestem w 8 tygodniu ciąży ale jest tylko pęcherzyk i lekarz powiedział że wygląda na 5 tydzień ciąży a jestem po in-vitro transfer miałam 29 grudnia myślicie że z tego coś będzie? czy to pusty pęcherzyk?
    Ja równiez mialam 11grudnia miesiaczke w tej chwili mam 7+5 według usg a tu na suwaku dzisiaj 8tydzień, byc moze owulache mialam pozniej 3mam kciuki a przyrost ladny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że będzie dobrze w poniedziałek mam wizytę i się wszystko dowiem

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantazja bardzo ladny przyrost :-)
    Daj znac w poniedzialek po wizycie ;-) Powodzenia ♡

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ