BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Proszę o pomoc!!!
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Załamana
Debiutantka
Postów: 13
0

Wysłany: 17 listopada 2013, 21:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam kobietki;)
Mam taki problem już wam piszę staram się o dzidzię już 1,5 roku ale nie o tym chciałam zapytać a więc dostałam okres 13.11.13r. a miałam dostać 14.11.13r. ale to jeszcze nic od tamtego miesiąca mierze temp. i tak mój okres teraz trwał cztery dni a normalnie trwał 7 dni i co jeszcze zawsze bolał mnie brzuch tak że to koniec a teraz nic i jeszcze jedno w tamtym miesiącu przed okresem temp mi spadła na 36.5 a nawet mniej a teraz mam 36.9 nie wiem co o tym myśleć?? Jeszcze co kłuje mnie jajnik prawy nie wiem co mam myśleć ?? Doradźcie coś proszę

Załamana;(

Martynika
Autorytet
Postów: 3162
5670

Wysłany: 17 listopada 2013, 22:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
Zapraszam do działu "temperatury,wykresy",w którym dziewczyny pomogą zinterpretować anomalie temperaturowo-objawowe.
Jeżeli podejrzewasz,że możesz być w ciąży,zrób test w domu lub wykonaj test beta hcg z krwi w przychodni.

Limerikowo lubi tę wiadomość


Martynika
Autorytet
Postów: 3162
5670

Wysłany: 17 listopada 2013, 22:58
Cytuj | (3) | Zgłoś
Zachęcam Cię również na przyszłość do formułowania tematu w taki sposób,aby było wiadomo o czym właściwie jest.To przede wszystkim pomoże Tobie,bo dzięki temu trafią do Ciebie osoby,które są w stanie pomóc w danej kwestii.

Lilka, pasia27, Limerikowo lubią tę wiadomość


Martynika
Autorytet
Postów: 3162
5670

Wysłany: 17 listopada 2013, 23:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
No,cóż,teraz widzę,że założyłaś ten sam temat w TRZECH działach,co jest niemądre,temat powinien być założony w tym dziale,którego dotyczy,ale rozumiem,że ta sytuacja tak Cię niepokoi,że chciałaś uzyskać informację jak najszybciej za wszelką cenę.Tak,jak już napisałam wcześniej-jeżeli podejrzewasz ciążę,sprawdź to.Tymczasem to,o czym napisałaś to nie są duże odchyły,a temperatura może być podwyższona z bardzo wielu powodów,nikt Cię na forum nie jest w stanie zdiagnozować.


Załamana
Debiutantka
Postów: 13
0

Wysłany: 18 listopada 2013, 13:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuję ci ;)
Kochana jesteś tylko ty mi odp;)
Dziękuję za radę;)
Ale ja już świruję na temat tej ciąży;(

Załamana;(

Martynika
Autorytet
Postów: 3162
5670

Wysłany: 18 listopada 2013, 13:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie świruj, tylko sprawdź, dziś jest poniedziałek, możesz bez skierowania przejść się do jakiejś kliniki, gdzie mają punkt pobrań i odpłatnie zrobić test beta hcg (koszt około 40zł), wynik będzie jutro.

Rozumiem, że dopuszczasz fakt, że jesteś w ciąży i boisz się, co może oznaczać to krwawienie (domyślam się, bo tak naprawdę nie zadałaś żadnego konkretnego pytania).

Jeżeli test beta hcg wypadnie pozytywnie, powtórz go za 2 dni. Prawidłowy przyrost to 66%. Jeżeli po dwóch dniach wartość obniży się, zamiast wzrosnąć, oznacza to, że nastąpiło wczesne poronienie, warto wtedy pójść do lekarza i sprawdzić, czy macica oczyściła się samoistnie.

Jeżeli test beta hcg wypadnie negatywnie, oznacza to, że nie jesteś w ciąży i miałaś po prostu okres nieco inny niż wszystkie, a temperatura jest podwyższona z innego powodu (pytanie jeszcze czy mierzysz ją regularnie, w tym samym miejscu i o stałej porze, tuż po przebudzeniu, bo jeśli zmierzyłaś ją w ciągu dnia, to nic dziwnego, że jest podwyższona).Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)