X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Proszę o pomoc!!!
Odpowiedz

Proszę o pomoc!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki;)
    Mam taki problem już wam piszę staram się o dzidzię już 1,5 roku ale nie o tym chciałam zapytać a więc dostałam okres 13.11.13r. a miałam dostać 14.11.13r. ale to jeszcze nic od tamtego miesiąca mierze temp. i tak mój okres teraz trwał cztery dni a normalnie trwał 7 dni i co jeszcze zawsze bolał mnie brzuch tak że to koniec a teraz nic i jeszcze jedno w tamtym miesiącu przed okresem temp mi spadła na 36.5 a nawet mniej a teraz mam 36.9 nie wiem co o tym myśleć?? Jeszcze co kłuje mnie jajnik prawy nie wiem co mam myśleć ?? Doradźcie coś proszę

    Załamana;(
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do działu "temperatury,wykresy",w którym dziewczyny pomogą zinterpretować anomalie temperaturowo-objawowe.
    Jeżeli podejrzewasz,że możesz być w ciąży,zrób test w domu lub wykonaj test beta hcg z krwi w przychodni.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachęcam Cię również na przyszłość do formułowania tematu w taki sposób,aby było wiadomo o czym właściwie jest.To przede wszystkim pomoże Tobie,bo dzięki temu trafią do Ciebie osoby,które są w stanie pomóc w danej kwestii.

    Lilka, pasia27, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 17 listopada 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,cóż,teraz widzę,że założyłaś ten sam temat w TRZECH działach,co jest niemądre,temat powinien być założony w tym dziale,którego dotyczy,ale rozumiem,że ta sytuacja tak Cię niepokoi,że chciałaś uzyskać informację jak najszybciej za wszelką cenę.Tak,jak już napisałam wcześniej-jeżeli podejrzewasz ciążę,sprawdź to.Tymczasem to,o czym napisałaś to nie są duże odchyły,a temperatura może być podwyższona z bardzo wielu powodów,nikt Cię na forum nie jest w stanie zdiagnozować.

  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ci ;)
    Kochana jesteś tylko ty mi odp;)
    Dziękuję za radę;)
    Ale ja już świruję na temat tej ciąży;(

    Załamana;(
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 18 listopada 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie świruj, tylko sprawdź, dziś jest poniedziałek, możesz bez skierowania przejść się do jakiejś kliniki, gdzie mają punkt pobrań i odpłatnie zrobić test beta hcg (koszt około 40zł), wynik będzie jutro.

    Rozumiem, że dopuszczasz fakt, że jesteś w ciąży i boisz się, co może oznaczać to krwawienie (domyślam się, bo tak naprawdę nie zadałaś żadnego konkretnego pytania).

    Jeżeli test beta hcg wypadnie pozytywnie, powtórz go za 2 dni. Prawidłowy przyrost to 66%. Jeżeli po dwóch dniach wartość obniży się, zamiast wzrosnąć, oznacza to, że nastąpiło wczesne poronienie, warto wtedy pójść do lekarza i sprawdzić, czy macica oczyściła się samoistnie.

    Jeżeli test beta hcg wypadnie negatywnie, oznacza to, że nie jesteś w ciąży i miałaś po prostu okres nieco inny niż wszystkie, a temperatura jest podwyższona z innego powodu (pytanie jeszcze czy mierzysz ją regularnie, w tym samym miejscu i o stałej porze, tuż po przebudzeniu, bo jeśli zmierzyłaś ją w ciągu dnia, to nic dziwnego, że jest podwyższona).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ