X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Prośba o zostanie chrzestną
Odpowiedz

Prośba o zostanie chrzestną

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane pomóżcie. Urodziłam miesiąc temu i wielkimi krokami zbliża się chrzest małej. Nie wiem jak zapytać rodziców chrzestnych czy chcieli by nimi zostać. Wiem, że teraz są super upominki z zapytaniami. Kogo polecacie ? Jak wy to zrobiliście? Potrzebuje inspiracji.

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas do rozwiązania jeszcze niecały miesiąc i już mamy chrzestnych dla Synka. Mąż wybrał brata, ja kuzynkę i poprostu im powiedzieliśmy, że chcielibyśmy, żeby byli rodzicami chrzestnymi. Zgodzili się bez wahania, bo podobno dziecku się nie odmawia. Oczywiście jeśli chcesz możesz im wręczyć jakiś upominek ale raczej bym dała go jako pamiątkę.

    W sieci można znaleźć bardzo ładne zaproszenia na chrzest plus prośby o zostanie chrzestnymi dla malucha.
    Zaproszeń polecam szukać tutaj https://fabrykamalegodizajnu.pl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2023, 11:52

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o zdrapkach z pytaniem. Moja siostra w ten sposób prosiła koleżankę o zostanie matką chrzestną 🙂

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ