X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Proogesteron
Odpowiedz

Proogesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 10 lutego 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,wg flo jestem w 5tyg i 0 dniu.
    Dzisiaj powtarzalam bete przyrost o 88.2%.
    Oznaczyłam tez progesteron i wyszedl 18.7ng/ml.
    Jestem od 3 dni na duphastonie 10mg 2x1 tabl.
    Wizytę mam 21.02.22
    Powiedzcie prosze,z wlasnego doświadczenia czy ten prog. Nie jest za niski?
    Jestem juz po 1 poronieniu w 7 tyg stąd zamiast pełnej radości jest strach..
    Dziękuję

  • Daisy___ Ekspertka
    Postów: 159 142

    Wysłany: 10 lutego 2022, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo wrote:
    Hej,wg flo jestem w 5tyg i 0 dniu.
    Dzisiaj powtarzalam bete przyrost o 88.2%.
    Oznaczyłam tez progesteron i wyszedl 18.7ng/ml.
    Jestem od 3 dni na duphastonie 10mg 2x1 tabl.
    Wizytę mam 21.02.22
    Powiedzcie prosze,z wlasnego doświadczenia czy ten prog. Nie jest za niski?
    Jestem juz po 1 poronieniu w 7 tyg stąd zamiast pełnej radości jest strach..
    Dziękuję

    Duphaston to syntetyczny progesteron, podobno nie wyjdzie w badaniu krwi :) Ja w 5 tygodniu miałam progesteron 12,4 mg/ml, ginekolog wdrożyła od razu Duphaston 2x1, teraz jestem szczęśliwie w 20 tygodniu ciąży :D

    Niemniej jeśli masz obawy, skonsultuj się z lekarzem!

  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 10 lutego 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedź 😊
    Oczywiscie od razu napisałam e-mail do lekarki,ale jeszcze nie odpisała,a jak wiadomo stresem żyje 😊
    Dziękuję bardzo za odpowiedź

    Daisy___ lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ