BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kinga933
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 9 stycznia 2021, 23:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Mam pewne zapytanie. Zakwalifikowałam się do porodu w Salve w Łodzi. Musiałam wypełnić deklaracje przystąpienia do programu KOC. Czy w tej sytuacji nadal mogę chodzić na wizyty do mojego lekarza który prowadzi ciąże od początku na NFZ? I czy skierowanie na badania laboratoryjne w ramach KOC muszę wykonać w poradni Salve? Czy są one płatne?
I jeśli któraś z was rodziła ostatnio w SALVE to chętnie się dowiem jak to na ten moment wygląda. To moja pierwsza ciąża i trochę się obawiam, bo nie wiem czego mogę się spodziewać. Nie nastawiam się na poród rodzinny, mimo ze gdzieś po cichu liczę że w przeciągu miesiąca coś się w tym temacie zmieni... ale jeśli nie, to czy warto wykupować usługi położnej ? Prosiłabym o wszelkie istotne informacje. Z góry dziękuje. ;-)


kumen
Przyjaciółka
Postów: 94
56

Wysłany: 10 stycznia 2021, 11:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
KOC gwarantuje darmowe badania,które należy wykonać w tym miejscu gdzie szpital ma podpisaną umowę na koc. Można normalnie chodzić do lekarza jakiego się chce. KOC także gwarantuje dostęp do poradni leczenia bólu, gdzie możesz się umówić z anestezjologiem na znieczulenie w trakcie porodu. Możesz to zrobić chyba po 34 tyg o ile dobrze pamiętam. W ramach koc możesz sobie wybrać położna w szpitalu która będzie odbierala poród, oczywiście mowa o położnej która akurat będzie na dyżurze jak będziesz rodzic i musi być wolna,czyli nie może uczestniczyć w innym porodzie. W ramach koc masz swoją koordynatorke do której teoretycznie dzwonisz z pytaniami i wątpliwościami. Ona też wypisuje skierowania na badania darmowe w przypadku gdy chodzisz do lekarza prywatnie A ten lekarz ma podpisaną umowę z koc.

ojxeqps6tlwyp5f8.png

malami.91
Autorytet
Postów: 2780
809

Wysłany: 10 stycznia 2021, 19:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Polecam grupę na FB "Gdzie rodzić Łódź i okolice"

♂️ styczeń 2019
♀️ maj 2021


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)