X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Progesteron proszę o radę.
Odpowiedz

Progesteron proszę o radę.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam cieplutko. Jestem w ciąży. Badania krwi robione w 27 dniu cyklu jakieś 12 dni po owulacji Hcg Beta - 65,83 .. a progesteron 16,90 czy mam się martwić progesteronem? niby mieści się w normach ( 2,80 - 147 takie normy u nas )dla pierwszych tygodni. Martwie się bo z synkiem miałam plamienie niewiadomo czemu sam gin nie wiedział.


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej wiedzy wynika, że poziom progesteronu powinien wzrastać w ciązy podobnie jak betaHCG. Myślę, że Twój lekarz powinien rozwiać te wątpliwości. W razie czego może zalecić suplementację.Z resztą...na pewno jesteś tego świadoma

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 16 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mowil ,ze progesteron powinien byc przynajmniej 25, wiec lepiej moze zglos sie do swojego lekarza i da Ci dupka lub lukte nak na wszelki wypadek, progesteron powinien sam rosnac razem z HCG jednak dla Twojej spokojnej glowy na pewno suplementacja Ci nie zaszkodzi :*

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz niski progesteron.ja przy wartosci 25 bralam leki wspomagajace luteina duphaston

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się już dowiedziałam od 2 lekarzy że pregesteronu na poczatku ciąży się nie sprawdza bo on o innej godzinie zawsze będzie miał inny wynik ...


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy miarodajne jest robienie proga w godz popołudniowych, nie na czczo?

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    a czy miarodajne jest robienie proga w godz popołudniowych, nie na czczo?

    Nie do końca. Ja robiłam progesteron razem z pierwszą betą (75) i wynik był ok. 20. Kolejny pomiar za kilka dni i PRG 17... Ciąża donoszona, bez żadnych dolegliwości, urodzony zdrowy synek. Żadnej suplementacji nie było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 18:00

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ