X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Problem ze snem dziecka
Odpowiedz

Problem ze snem dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o poradę. Córka ma prawie rok, kp, nigdy nie chciała smoczka, zawsze lekki sen a w nocy budzi się średnio co 30/60min, nie tylko na jedzenie picie (to ok 3-4razy w nocy) ake tez czasem na pociumkanie na sprawdzenie czy jestem. Jak się przebudzi to szuka, żadnym głaskaniem, ciusianiem, kulaniem na rękach nie uspokoję, tylko cyc. Nie mam juz siły, myślę by odstawić od piersi.
    Ale czy to cos da w tym przypadku? Czy wejdę z deszczu pod rynnę i po odłożeniu piersi będę musiała dawac mm w nocy czego bym nie chciała ? Czy moze dać jej jeszcze czas i zacząć odstawiane jak przestanie w nocy tyle jeść.?
    W dzien dostaje piers ok 1-2razy, przeciwnie mnie bolą. Drzemka jedna ok 13 i trwa czasem 1.5 a czasem 2.5h. Rano pobudka 7/8 a spanie 20/21.
    Proszę o poradę mam które też były/są nocnym ,,smoczkiem” co robic/ czy odstawiać/ czy czekac?

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2383 2371

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiłam piersią do 14 miesiąca życia córki. Po roku zaczęła się budzić na kp co 1,5 godziny, byłam zmęczona i zła. I tak planowałam odstawiać ją w takim wieku, wiec odstawiliśmy. Od tamtej pory przesypia całe noce od 21 do 7.30-8.00. Budzi się raz w upały moze i dwa na wode, tak to śpi ciągiem. Po roku nie ma potrzeby dawać mm. Ja odsapnelam jak odstawiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 12:50

    🤰06.07.2022 bhcg 1471
    🤰30.06.2022 bhcg 73,58
    🤰28.06.2022 II kreski
    👧02.2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane - 8 tydz. ciąży

    Hashimoto
    Hiperprolaktynemia przed pierwszą ciążą potem prolaktyna ok
  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas odstawienie od kp pomogło, córka anty smoczek i anty butelka, budziła się w nocy co 2/3 godziny czasami na picie czasami na przytulanki i sprawdzenie czy jest ok. Po odstawieniu unormowało nam się zasypianie (codziennie ok godziny 20) przesypia ładnie całą noc, pobudka o 5/6 rano.

    Polecam również ksiązkę Niespokojny maluch - znajdziesz tam wiele dobrych porad na temat usypiania maluszka.

  • ambrozja Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite jakbym czytała o nas. Jest to samo. Planuje karmić rok( listopad) i trochę się boje reakcji synka. Co zrobić w nocy jak będzie szukał piersi, jak to przetrwać? Jeszcze w dzień myślę, że dam radę ale w nocy tylko to go uspokaja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ