X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Prezent dla męża
Odpowiedz

Prezent dla męża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie proponujecie oryginalne prezenty dla mężczyzn? Zastanawiam się co mu podarować na 40 te urodziny :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś z kumplami swojego faceta zorganizowałam mu niespodziankę. Tzn mieliśmy urodzinowy wieczór spędzić we dwoje a kumple byli niespodzianką, przygotowałam alkohol, przekaski etc.
    Gdy zadzwonił dzwonek kazałam jemu iść otworzyć. Reakcja? Bezcenna, popili, pojedli, a później zawiozlam ich samych na imprezę do białego rana

    Jeśli jednak nie planujesz takich rzeczy, polecam zerknąć sobie do sklepu:
    https://www.luxuryproducts.pl/piora-wieczne-i-kulkowe.html

    Znajdziesz w nim wiele elegankcich akcesoriów takich jak ładne pióra wieczne.

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagnam wrote:
    Jakie proponujecie oryginalne prezenty dla mężczyzn? Zastanawiam się co mu podarować na 40 te urodziny :)


    Zależy co Twój mąż lubi może jakieś akcesoria do naprawy samochodu albo wspólny wypad , jak ma hobby to może coś związanego z tym 🙂.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój za rok kończy 40 lat
    Już od dawna mam w głowie lot paralotnią (skoku że spadochronu w okolicy nie znalazłam)
    Mam rok przemyśleć
    On na pewno nie zgadnie nigdy 🤣

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ