X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Praca 7h po urlopie macierzyńskim
Odpowiedz

Praca 7h po urlopie macierzyńskim

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daria78 Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,mam pytanie do mam,które wróciły do pracy po urlopie macierzyńskim. Czy korzystacie/korzystałyście z przysługujących 7h pracy pomimo,że już nie karmiłyście?np ponad 2lata?Jeżeli tak to do jakego okresu czasu?Kiedyś słyszałam,że 3lata a teraz podoba przepisy jasno nie określają.Jak Wasz pracodawca podchodził do tych przywilejów?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ