X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poznań
Odpowiedz

Poznań

Oceń ten wątek:
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciężarówki z Poznania :) podzielmy sie informacjami na temat warsztatów, sklepów, kawiarni przystosowanych do maluszków, klubów dla mam , położnych, szkół rodzenia i wszystkiego co jest i dzieje sie w Poznaniu związanego z ciaza i maluszkami :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę polecić kawiarnie dla nam z dziećmi cafe bebe https://www.facebook.com/pages/Café-Bébé/191369934247455?ref=stream&hc_location=stream i sklep pati i maks:D

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się melduję z Pz :)
    nie mam jeszcze miejsc wypróbowanych, natomiast słyszałam bdb opinie nt. szkoły rodzenia Bambino i zastanawiam się nad nią :)
    z lekarzy polecam dr Pieńkowskiego a na nfz całkiem ok jest dr Winconek-Oberc.

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 20 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prowadze ciaze od polowy i juz koncowke u dr E Bieganskiej z Nereidy na gorczyczewskiego, Pani dr pracuje na Polnej w szpitalu
    z gabinetu i fachowej opieki jestemy z mezem b zadowoleni, p dr chucha i dmucha na zimne czyli potencjalne klopoty
    wizyta to 200zl, ktg 40zl, ale warto jak najbardziej, badz co badz drzwi gabinetu tam sie nie zamykaja
    mam 35lat teraz w maju urodzinki i jestem po 2 stratach we wczes tyg i w sumie przed ta ciaza bylam u P dr przeleczona i na tarczyce i na bakterie(posiew) -koktajl lekow i zaszlam w 5 cyklu (bez reklamy oczywiscie)

    z usg i sprawdzenia szyjki/wizyty - 160zl (wlasne strachy plus klucie w kanale)bylam tez b zadowolona w Neomedica na Swietlanej 25, akurat przyjmowala p dr ze szpitala z Lutyckiej(ul wlasciwa to Juraszow)

    dobrej jakosci 3/4D usg za 260zl plus normalne usg sprawdzajace robia w centrum zdrowia kobiety na ulanskiej plus tam tez przyjmuje ok endokrynolog (wizyta pryw 200zl)

    ze sklepow to moja wyprawka sciagnieta gl z allegro i cenowo ok
    w sklepach sa duze narzuty marzy i na wyprawke i na ciuszki z tego co zauwazylam,
    nawet taki lezaczek/bujaczek Tiny Love potrafi kosztowac stowke taniej na allegro z przesylka niz w Patimaksie (sklep dzieciecy) na Polnej
    z ciuszkow to chyba najbardziej wg mnie oplaca sie kupowac wielopaki bodziakow czy spiochow w Tesco czy Smyku
    na czerwcowkach mamy z Dziewczynami "obczajona" internetowa apteke gemini, gdzie jest taniej ;--))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 22:59

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się melduję spod Poznania. Wizyty mam w MedArcie. We wtorek usg genetyczne. Póki co nie mogę jeszcze nic polecić. Ani jednego ciuszka nie kupiłam jeszcze dla siebie, ale ostatnie spodnie zaczynają robić się ciasne i trzeba się rozejrzeć tu i tam :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia daj znac jak tam po wizycie w MedArcie, ja cala ciaze w sumie chodze w biodrowkach jeansach rurkach plus leginsach i jest mi wygodnie pod brzuszkiem
    wczor wlasnie kupilam 2 ok jakosci pary (pupa L)w C&A w Galerii Pestka

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr rajewskiego o tez pracuje na polnej za wizytę płace 100 zł i jak narazie jestem bardzo zadowolona :) na genetycznych byłam w newmed za plaza bardzo miłe panie w rejestracji tam tez chyba bede chodzić do szkoły rodzenia jest na NFZ:) dziewczyny czy bierzecie swoją położna do porodu jak tak to macie namiar na jakaś fajna i ile to kosztuje ?

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 maja 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze o tym nie myślałam. Nie znam żadnej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he a propos Newmed na Druzbickiego za Plaza to mialam ost przygode ze robilam tam prywat morfologie bo mi sie nie chcialo na Polna jechac i nie bylo moich wynikow na 2gi dzien
    wiec tel i email do firmy i kurier mi na 3 dzien dowiozl do domku, napisalam ,ze prawie ost wizyta u lekarza prowadzacego i nie ma jak wynikow do karty ciazy do szpitala wpisac, byla heca..
    ja nie mam swojej poloznej, wychodze z perspektywy, ze trudno na date trafic, bo to w sumie loteria i by polozna byla akurat dyspozycyjna, a personel w szpitalu i tak ma prace porod odebrac
    szykujemy sie na rodzinny z mezem

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ja też jestem z okolic Poznania i byłam dwa razy na usg u dr Połczyńskiej- Kaniak w Neomedica na ul. Świetlanej. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nie słyszałam wcześniej o tej pani doktor. Czy któraś z Was może słyszała jakieś opinie o tej właśnie lakarce??

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mikulka, ja na Swietlanej w Neomedice bylam u dr Hanny Makles i jestem z wizyty b happy i profesjonalnego podejscia
    wszystko mi ok sprawdzila i na fotelu i ok usg zrobila plus wywiad, sprzet tez maja b dobry z tego co podpatrzylam, plus winda w budynku, a lekarze u nich maja dyzury w szpitalach w Poz, np dr Makles na Lutyckiej(Juraszow)
    opoznienie bylo kolo 30min wiadomo jak to u ginow ;--))
    notabene p dr serdecznie zapraszala mnie na porod na Lutycka:--))

    opinii o Twej pani dr mozesz poszukac w serwiscie www.znanylekarz.pl

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a przypomnialo mi sie z programu na TLC "in vitro 9mcy pozniej",ze do Neomediki tez chodzila para po in vitro na wizyty, wiec raczej maja tam renome i ok lekarzy

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo, sprzęt faktycznie genialny, a przynajmniej mam taką nadzieję, bo pani dr dwa razy potwierdziła mi, że będę miała córeczkę w 19 i 31 tc. Mam nadzieję, że się nie pomyliła!!!

    Limerikowo, Kiara lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Limerikowo, masz rację. Też ogl ten program i właśnie ta para była u tej mojej pani dr

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak po 30tyg potwierdzone to juz siusiaka nie bedzie raczej, nast razem
    u nas tak sie mala cipka zakrywala ze dopiero w 24tyg bylo widac ;--)))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 maja 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo, kiedy masz rodzic? Bo już chyba na ostatnich nogach jesteś? Daj potem znać, jak się wszystko potoczyło, żeby nas tu oświecić, a przynajmniej te dziewczyny, które jeszcze nie rodziły :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok oswiece nie ma sprawy ;--)), w Poz na Polnej Vikus z czerwcowek urodzila wczoraj, a jeszcze ma rodzic tez Monalisa tez z Czerwcowek :--))
    u mnie bedzie pierwsze dziecko

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Ci, że zdążysz jeszcze urodzić przed tymi najgorszymi upałami. Teraz kilka dni, ale co dopiero całe lato. Ja sobie tego nie wyobrażam. Mnie niestety dopadła alergia i meczy strasznie. Pyłki latają w powietrzu, a ja wyglądam, jakbym była cały czas uryczana.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia tak mam nadz ze na te szalone upaly-Hiszpania w Pl w maju nie urodze
    Vikus pisala, ze na Polnej temperaturowo po prostu maskakra, ze byla po porodzie 3x pod prysznicem, wiadomo organizm po porodzie wypaca wode a tu jeszcze taki upal, a jej mala ma tylko kaftanik, pampera i przykryta tetra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 08:39

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 24 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie a propos pylkow, lataja juz po chacie od kilku dni kołtuny - kulki na 2cm plus, tez sie zastanawialam co tak pyli, czyzby lipa lub topole? u nas dodatkowo lata to wszyssko z drzew z lasku przy campusie Morawsko, ale ok my alergii zadnej nie mamy na szczescie ;--))
    wczoraj dzwonila ma kol z pracy i mowila ze wie jak to na koncowke potrafi dokuczyc upal, ze rodzila w pazdz, a lato chodzila juz w zaawansowanej ciazy, smialam sie ze na 2gi raz nada ok na zime celowac chyba

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ