X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poznań
Odpowiedz

Poznań

Oceń ten wątek:
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W H&M jest również dział dla kobiet w ciąży :-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolo szpitala na polnej na 1ej ul idac od przystanku 2 bimby sa 3 sklepy, 2 ma rkowe po lewej str i na przeciw z UBRANKAMI dla ciężarówek np b fajne pidzamy cornette oraz z tyłu patimaks gdzie nalezy szukac fajnycb promocji, cenowo przystepnych

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam Mamy z Poznania, mam prośbę o radę, jestem w 8 tyg ciąży, pracuje w Mc Donald na cały etat (po 10-12 godzin) żeby nie stracić w takich warunkach maluszka, potrzebuje zwolnienia, niestety najbliższy termin w przychodniach blisko mnie to marzec, a na wiadomosć że jestem w ciązy panie mówią ze nie ważne! bo mają dużo pacjentek w ciąży! Jestem zmuszona iść do ginekologa prywatnie. Mieszkam na Ratajach. Kogo polecacie. I błagam o pomoc, rady.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • ania86poz Przyjaciółka
    Postów: 64 102

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady savage ja chodzę do Andrzeja Zygmunta (z polecenia, moje dwie koleżanki u niego prowadziły ciążę) http://andrzejzygmunt.ginweb.pl/index/ cena 100zł samo badanie, a z USG 150zł. Czasami z usg kasował też 100zł. Przyjmuje poniedziałek/wtorek/czwartek. Opinie krążą takie, że oschły, ale skuteczny. Jest bardzo rzeczowy, nie owija w bawełnę, odbiera tel w dni, w które nie przyjmuje.

    za dodatkowe wizyty (l4 bez badania, wystawienie zaświadczenia) mi nie kasował.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 16:01

    14.01. usg (inny ginekolog)
    27.01. wizyta ginekolog prowadzący
    m3sxyx8dyqbx39tc.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ