X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne potwierdzenie ciaży
Odpowiedz

potwierdzenie ciaży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaAntosia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ostatni okres mialam 01.03.18r...01.04 zrobialam test,wyszedl pozytywnie..02.04 zrobilam bede ..wyszla tak jakby 3-4 tydzien mimo ze powinno byc juz chyba wiecej? u lekarza bylam 04.04 lecz n usg nie widac byla zarodka..lekarka kazala znow zrobic bete czy sie podnosi i sie podnosila..wizyte mam na 19.04 ale boje sie ze moze byc cos nie tak :( czy to mozliwe ze inaczej mi wychodzi z okresu tydzien ciazy a inaczej z usg?

    MamaAntosia
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAntosia wrote:
    czy to mozliwe ze inaczej mi wychodzi z okresu tydzien ciazy a inaczej z usg?
    Oczywiscie ze to mozliwe, nigdy nie wiadomo, kiedy dokładnie była owulacja i zapłodnienie.

    nqtko7eswtot5kmm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ