X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Potrzebne mleczko od mamy która KP - Warszawa ..
Odpowiedz

Potrzebne mleczko od mamy która KP - Warszawa ..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dostałam na FB wiadomość która Mnie poruszyła ..
    Z racji tego, że mleka jeszcze nie posiadam a i do Warszawy dość daleko mam postanowiłam, że wrzucę to tutaj na Forum ..

    Jeśli będziecie Uważać że ta wiadomość jest nie na miejscu to usunę post ..

    ps: Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś to pomoże tej małej istotce ..

    " Aniołkowa mama walczy o swoje kolejne dzieciątko - możemy pomóc, aby nie odeszło i ono. Karmiące mamy, ale i nie tylko, każda z nas, niech poda apel daej, powie swojej karmiącej znajomej itd:
    Karolina Baranowska:" witam, mam apel do mam KP
    Jeśli jesteś matką karmiącą i pochodzisz z Warszawy lub okolic ten apel jest skierowany do Ciebie. Błagam przeczytaj go i puść w świat do wszystkich znanych Ci matek karmiących z Warszawy i okolic. Młode małżeństwo z Warszawy walczy o życie córeczki. Historię mogę przedstawić krótko - dwa lata temu stracili synka - zdiagnozowano u niego białaczkę. W zeszłym roku ponownie zaszła w ciążę, oczekiwali maleństwa na ten rok, w zeszłym roku jednak białaczkę zdiagnozowano u jej męża. Mąż był operowany w sobotę, starają się go ratować, ale z tego stresu matka urodziła dziewczynkę w 23 tygodniu ciąży, mała waży 500 g, jest silna i walczy o życie. Matka wpadła w bardzo poważną depresję poporodową, z jej karmieniem jest kiepsko. Bardzo ale to bardzo potrzebne jest dla dzieciątka mleko kobiece, każda ilość. Bank Mleka w Warszawie zagwarantował mleko jedynie na 2 dni. Dziewczyny, matki - RATUJCIE!!!!! Może to forum pomoże uratować życie dziecka, konkretnego dziecka. Piszcie na priv do mnie i podawajcie nr tel. wówczas przekażemy lekarzowi nadzorującemu tę rodzinę, żeby się skontaktował i podał szczegóły. AKCJA JEST BARDZO WAŻNA!!!
    Pomożecie???
    kontakt Karolina Baranowska
    [email protected]"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 20:59

    rex lubi tę wiadomość

  • Lola87 Przyjaciółka
    Postów: 122 40

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ja mam 3 pojemniki zamrozone ale mam tak daleko do Warszawy. Myślicie ze jak bym dała w swoim miescie takie mleczko to bylaby szansa ze Warszawa by dała od siebie te pojemniki???

    ug376iye54ptjp72.png
    3i499vvjouo5ldlj.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś umieścił tą prośbę u mam które niedawno rodziły? Styczniówki, lutówki?

    Agusiek89 lubi tę wiadomość

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 2 marca 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    A czy ktoś umieścił tą prośbę u mam które niedawno rodziły? Styczniówki, lutówki?
    Tak jest, ogłoście się też tam, gdzie rodzące się komunikują!!!!! Może akurat!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ