X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poszukiwanie szpitala - Salve Łódź
Odpowiedz

Poszukiwanie szpitala - Salve Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alice24 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam przeglądać oferty szpitali w Łodzi. Mój Płock totalnie odpada - nie maja nawet znieczulenia a jedynie gaz rozweselający :D Szpital, który sobie kiedyś upatrzyłam czyli ProFamilia wstrzymał przyjęcia do porodu. Teraz zastanawiam się nad Salve. Mam paniczny lęk przed szpitalami i zależy mi na komforcie i dobrej opiece. Może być prywatnie, nie ma problemu... Poradźcie coś dziewczyny :) Któraś z Was rodziła w Salve albo prywatnie w innych szpitalach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 10:10

    hchyyx8d04phqknq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam dobre opinie o Salve :).

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Lodzi to tylko Medeor lub Salve. W salve chyba nawet lepsze warunki.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakieś wasze koleżanki/znajome rodziły w ICZMP? Znacie jakieś opinie z pierwszej ręki? Mój lekarz tam pracuje i tak się zastanawiam...a ogólnie orientację w łódzkich szpitalach mam średnią, bo mieszkam w Łodzi w sumie od niedawna.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Dziewczyny, a jakieś wasze koleżanki/znajome rodziły w ICZMP? Znacie jakieś opinie z pierwszej ręki? Mój lekarz tam pracuje i tak się zastanawiam...a ogólnie orientację w łódzkich szpitalach mam średnią, bo mieszkam w Łodzi w sumie od niedawna.
    Jeśli masz tam lekarza to powinno być ok pod względem opieki. Bo słyszałam że jak rodzisz tam z ulicy że tak powiem to niekoniecznie zawsze jest miło. Jeśli chodzi o warunki to niedawno zaczęli remont porodówki więc powinno być ładnie. Do tej pory warunki tam były najgorsze w całej Łodzi.
    Ja rodziłam w madurowiczu (CC) i bardzo polecam. Opieka rewelacja aż byłam zaskoczona.

    malami91 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ