X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Porodowka KOPERNIK KRAKOW 😊😊😊
Odpowiedz

Porodowka KOPERNIK KRAKOW 😊😊😊

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny termin mam na kwietnia wstępnie wybrałam szpital na Kopernika bo mój lekarz prowadzacy tam pracuje macie jakieś doświadczenia z tym szpitalem ewentualnie któraś też rodzi w tym roku Właśnie tam ???

  • ines Przyjaciółka
    Postów: 72 83

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam tam pierwsze dziecko, drugie też chciałam ale mnie odeslali bo szpital nastawiony jest głównie na pacjentki covidowe i chwała im za to. Urodziłam na Ujastku warunki i opieka dużo lepsza. Czułam się jak w prywatnej klinice nie mając tam żadnych znajomości. Mając takie porównanie więcej na porod w Kopernika bym się nie zdecydowała.

  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia, ja rodziłam tam bliźniaki rok temu. Nie poszłabym drugi raz, chyba , że ciąża wysokiego ryzyka. Było takie przepełnienie pacjentek że z sali dwuosobowej zrobili 4 osobowa. No i mamy często miały dzieci na patologii, w takim stanie , że serce pekalo. Poprostu ciężkie przypadki...
    Na plus, że wszystko dla dzieci jest. Położne pomagają z mlekiem ale też bardzo cisna na dostawianie do piersi. Lekarze inni niż na patologii ale dla mnie bardzo pomocni.Podobno w cesarce są mistrzami ale ja miałam problem z blizna o do tej pory nie udało mi się jej rozpracować.
    Niestety nie mam porównania z innymi Krakowskimi szpitalami.

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna długo nie mogłam zajść w ciążę ponad 6 lat i bałam się że z donoszeniem też mogę mieć problem ale ciaza na szczęście przebiega prawidłowo od początku dlatego wybrałam lekarza specjaliste z obawy że różnie może być. Rozmawiałam z kilkoma dziewczynami i mam mieszane uczucia co do Kopernika teraz

  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumie Cię 🙂 Ja na córki czekałam prawie 4 lata i w 2 procedurze ivf się udało. Spędziłam na położnictwie 5 dni i spotkałam chyba z 8 dziewczyn. Połowa miała problemy z dziećmi, część długa historię leczenia i 2 które chciały dzieciom zapewnić najlepszą opiekę w razie w. Nie było tam przypadkowych osób.
    Wiadomo dziecko jest najwazniejsze. W szpitalu zazwyczaj jest się tylko 3 dni. Można przetrwać i szybko do domku.
    Pozdrawiam i życzę spokojnej końcówki ciąży i lekkiego porodu😁

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję narazie nic nie kombinuje wyjdzie samo w trakcie najważniejsze żeby dotrwać do końca 🤩

  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cieszę się, że powstał ten wątek. Po stymulacji zaszłam w ciążę bliźniaczą i wiem, że moja lekarka w 2 trymestrze będzie chciała mnie skierować do poradni patologii ciąży na Kopernika właśnie i żebym tam też swoją ciążę rozwiązała. Zawsze brałam pod uwagę Ujastek, ale skoro ciąża bliźniacza to zdaje się na sugestie lekarza.
    Antna, bliźniaki to były twoje pierwsze dzieci?

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pierwsze. Jednojajowe jednokosmowkowa. Dlatego cała ciąża pod opieką lekarki z Kopernika. Jak coś to pisz priv😀

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zaproszenie.

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elleen, przyjęte😁

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna ja też wysłałam jeśli to nie problem mam parę pytań nie będę męczyć 🤣😆😜

  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figunia wrote:
    Antna ja też wysłałam jeśli to nie problem mam parę pytań nie będę męczyć 🤣😆😜
    Możesz męczyć😜

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam ponad miesiąc temu synka na Kopernika. Miałam lekarza z Kopernika, którego na bieżąco o wszystkim informowałam. Ja z porodu jestem dosyć zadowolona choć mój był ciężki i wywoływany przez 4 dni. Trafiły mi się 2 zmiany w miarę fajnych położnych (pozdrawiam Katarzynę Leszczyńska- bardzo miła, młoda i pomocna położna 🙂), choć planowałam że bede mogła być w ruchu ale z racji oxy byłam skazana na łóżko cały czas. Miałam zzo i gaz, ale informowalam o tym swojego lekarza juz za wczasu i on tego pilnował zeby lekarz na dyżurze mi je podał.

    Moim zdaniem gorzej wyglada sprawa na noworodkach, pewnie zależy od zmiany ale bylam tam 5 dni i średnio mi się tam podobało, większość pań tam pracujacych niechętna do pomocy, uzyskać informację o stanie zdrowia dziecka to trzeba się naczekac, sami od siebie lekarze nic nie mówią, tak że dowiedzialam sie (po moich kilku prośbach o rozmowe) po paru dniach na obchodzie, ze nie wychodzimy, ze synek za duzo stracil na wadze. Zamiast przyjść i powiedziec jaka jest sytuacja i że trzeba dokarmiac.. przeciez nie mam wagi w oczach.

    Nastawienie straszne na kp a trafic na doradczynie nie jest łatwo. Koleżance z łóżka obok, która miała ciezka cesarke blizniacza i nie mogla w ogole kolo siebie nic zrobic ciagle wmuszali dzieci choc nie była w stanie się nimi zająć.
    Położne mają problem żeby przebrać dziecko, ktore się pobrudzilo, bo podobno "maja tylko jedno ubranie na dzien dla dziecka". Jakbym wiedziala że tak bedzie to bym wziela kilka swoich ubranek dla synka.
    Położne rzadko zaglądają do sal chyba że biorą dzieci na badania, moja znajoma po cc pare lat temu gdyby nie mąż to by się wykrwawiła, bo spała i dopiero mąż, który przyszedł ją odwiedzić zauważył wielką kaluzę krwi pod łóżkiem.

    Naprawde cieszylam sie jak mogłam wreszcie wyjść z synkiem do domu. Nie wiem czy zdecydowałabym się jeszcze raz na ten szpital.

    Jak są jeszcze pytania to postaram się odpowiedzieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2021, 13:33

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki dziewczyny za informację kingus t0 dla maleństwa nie brałaś żadnych rzeczy? Nie mogę się doszukać na stronie szpitala co wziąć dla małej A czego nie potrzebnie nie targac ze sobą 😊

  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 3 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie trzeba brać, mają tam ubranka i wszystko co trzeba :)

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 lutego 2021, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 2 miesiące temu na Koperniku, ponieważ długo sie starałam o dziecko, chcialam rodzic w sszpitalu o najwyższej referencyjnosci, zresztą moj gin prowadzacy tam pracuje i robił mi cc.
    Nie mam porównania, bo to mój pierwszy pobyt, ale oceniam szpital na plus. Bardzo miłe pielegniarki na patologii ciąży, swietna ekipa operacyjna przy cc. Na noworodkach lezalam w sali 2 osobowej z której zrobiono 3 osobowa, ja byłam ta 3 osoba, wiec moje łóżko nie miało lampki i kontaktu, przyznam ze było to uciazliwe jesli chodzi np. o ladowanie komorki lub podlaczenie laktatora. Lepiej wziąć power bank na wszelki wypadek. Pielęgniarki na noworodkach w wiekszosci były miłe i pomocne. Można było dzwonić do nich o każdej porze i pomagaly w przystawianiu. Pierwsza noc po cesarce dziecko spędzilo w pokoju noworodkow, druga juz ze mna, ale ponieważ mialam kryzys, dzwoniłam w środku nocy po pomoc i pielęgniarka zaproponowała żebym sie wyspala a one wezma dziecko. Dzieciaki sa też brane na wieczorna toalete, wiec w czasie pobytu nie trzeba sie przejmowac ani pielęgnacja kikuta ani przebieraniem. Moje dziecko zostalo gruntownie przebadane, ja również. Neonantolog od razu zauwazyla krótkie wedzidelko u córki. Szkoda, ze w szpitalu na miejscu nie podcinaja, ale plus za to ze zostalo to zasygnalizowane. Cdl uratowala mnie w kryzysie, powiedziala co robic żeby byl pokarm, wytlumaczyla sprawe wedzidelka, pokazala ćwiczenia jakie mam robić z dzieckiem.
    Natomiast slyszalam, ze w innych szpitalach pielegniarki czesto goszcza w pokojach i pytaja czy trzeba pomóc. Porownania nie mam, ale faktycznie, przychodzą tylko na żądanie.
    Wielkim plusem jest to ze nie trzeba brac niczego dla dziecka. Nawet pieluchy sa. Dla siebie tez w sumie malo rzeczy trzeba. Podkłady na łóżko i podpaski sa dostepne w dyzurce, wystarczy poprosić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 01:39

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Bulinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 września 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antna wrote:
    Tak, pierwsze. Jednojajowe jednokosmowkowa. Dlatego cała ciąża pod opieką lekarki z Kopernika. Jak coś to pisz priv😀
    Hej! Czy miałabyś chwile porozmawiać o porodzie bliźniaków na Kopernika? Tez mam ciąże jednokosmowkowa i dużo wątpliwości :) pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ