X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomysł na prezent
Odpowiedz

Pomysł na prezent

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym zrobić prezent bliskiej mi dziewczynie i podarować jej zestaw kosmetyków. To młoda mama - więc czasu na pielęgnację nie ma zbyt wiele. Właśnie dlatego szukam polecajek kosmetyków, które działają nocą, można je szybko nałożyć i długotrwałe się wchłaniają, etc. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co chodzi.
    Na ten moment znalazłam całonocną maskę Biolaven. Szukam czegoś właśnie w tym klimacie. Możecie coś polecić?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim nie skupiaj się tak na działaniu 'calonocnym' bo dla niej noc to już teraz nie to samo ja bym podstawiła na pielęgnację ciała, łagodne niezbyt mocno pachnące kosmetyki, olejek, balsam do ciała, coś mocno nawilżającego do mycia.
    Od siebie polecam zastanowić się jeszcze nad podarowaniem kubka termicznego, sama kupiłam sobie w zeszłym roku i obecnie nie wyobrażam sobie dnai bez ciepłej kawy i herbatki z niego :)
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Z-nadrukami-4647.html
    Świetne kubki termiczne znajdziesz w Contigo, a dodatkowo na stronie mają dobre promocje. Jest możliwość zamówienia takiego kubeczka z dedykowanym napisem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 09:08

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ