X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne POMYŁKI LEKARZY-płeć dziecka wg. USG
Odpowiedz

POMYŁKI LEKARZY-płeć dziecka wg. USG

Oceń ten wątek:
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 13 tyg powiedział moj gin chłopiec nawet fotkę dal ,a 4 dni temu usłyszałam na prenatalnym w klinice na Polnej że będzie dziewczynka. Bardzo bym chciała synusia ale najważniejsze aby bylo zdrowe bo czekam za wynikami testu podwójnego z krwi

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ginekolog na nfz powiedział, że to najprawdopodobniej dziewczynka, ale ze względu na to, że zrobił złe pomiary dzidzi nie będę nastawiała się na płeć bo do końca mu nie ufam...
    Monalisa jeżeli mogę zapytać a w którym tygodniu miałaś robione prenatalne badania? Robiłaś test z krwi bo zalecił tak lekarz czy sama tak postanowiłaś?

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 14 tygodniu miałam prenatalne i pobrali mi krew na test podwójny wynik juz mam 15.01 mam wizytę i siedzę jak na szpilkach aby usłyszeć ze wszystko jest ok bo musi byc ok

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa będzie dobrze :-) Innej opcji nie ma :-)

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=5l0uti&s=5#.UsnuAFCtbqA

    bontbhr.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=5l0uti&s=5#.UsnuAFCtbqA


    O kurcze, rzeczywiście trzeba mieć mega sprzęt, żeby tak wcześnie zobaczyć różnice. Ja sama, mając już fotkę przed nosem, widzę tylko to, że chłopiec między jajkami a odbytem jest cały, a dziewczynka jest "przecięta". Pod warunkiem oczywiście, że ta dziurka na dole to pupa.

    monalisa lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 13.01 lub 15.01 może się dowiem bo mam wizytę u swojego gin i w szpitalu na patologii kontrolę co z miensniakiem

    bontbhr.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj lekarz powiedział, że chyba chłopiec będzie. Ale bym się nie obraziła żeby to była pomyłka, bo już 2 synów mam.

    monalisa, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    A u nas wczoraj lekarz powiedział, że chyba chłopiec będzie. Ale bym się nie obraziła żeby to była pomyłka, bo już 2 synów mam.


    Ginekolog u którego byłam na usg 4d ma trzech synów i mówi "jak jedna fabryka to jedna płeć" ;-)

    evas, FeliceGatto, Lanusia93, BiB lubią tę wiadomość

  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też lekarka prowadząca mówiła, że raczej chłopak, a na USG genetycznym inny lekarz chciał się założyć o flaszkę, że dziewczynka. No ale może to było za wcześnie. W każdym razie nie wyobrażam sobie sytuacji, że mam ciuchy kupione dla chłopaka a rodzi się dziewczynka i na odwrót. Masssakrrra!

    monalisa lubi tę wiadomość

    ejsza
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejsza , a w którym jesteś tygodniu?

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejsza ma termin na 9 lipca :)

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm to albo super sprzęt albo mega dobry lekarz musi być. Bo mi to tak na 70% mówią nigdy do konca nic są pewni , a tak bym chciała :)

    bontbhr.png
  • ALAALICJA Autorytet
    Postów: 444 380

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ma być dziewczynka. Na niby 98%. a reszta $ jak się urodzi. Najważniejsze żeby zdrowe było, ale nie ukrywam ze się na dziewzynkę nastawilismy;)

    niunia, monalisa lubią tę wiadomość

    ALAALICJA
    w5wqej28aebvvypb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że o pomyłce będziesz mogła powiedzieć jak urodzi Ci się chłopiec.
    Może jest na tyle doświadczony i wgl, ze wystarczyło mu te "byle jakie" spojrzenie:) A nawet jeśli się pomyli, to przecież nie tragedia. Lepiej żeby nie pomylił się z innymi rzeczami ;)

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zgadzam się z Aneczka0911

    bontbhr.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dziwie, ze w 13-15 tyg dziewczyny nastawiaja się na plec. Przeciez to wszystko jeszcze jest tak wtedy niepewne, ze nie rozumiem pretensji, ze niby ktos sie w tym czasie pomylil.
    U mnie od poczatku mowili, ze dziewczynka i usg polowkowe potwierdzilo, jednak ja sie na nic nie nastawialam...Zreszta lekarze mowili, ze dzidzia jest tak mala wszystko sie zmienia, inaczej sie uklada, ze naprawde ciezko stwierdzic na poczatku.
    Akuart moi lekarze sprzety maja dobre, wiec widzieli co mowia, ale ... to naprawde tylko sprzet i ludzie.
    Zazwyczaj po 21 tyg jestesmy w stanie stwierdzic juz z duza dokladnoscia, co sie szukuje :) Wolalabym, zeby dobrze sprawdzili czy dzidzia jest zdrowa itd, a co do plci to ok 6 miesiaca zazwyczaj juz wiemy kogo powitamy...
    Takze wszystko na spokojnie :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mieszkam w Uk i tutaj nie ma szans zeby lekarz powiedzial jak plec wczesniej niz na USG w 20 tygodniu. Mamy tu tylko 2 podstawowe USG. Pierwsze jest w 12-13 tygodniu zeby sprawdzic czy wszystko jest ok i pomierzyc. Drugie USG w 20 tygodniu jest polowkowym i dopiero wtedy mozna poznac plec. Wszystkie dziewczyny maja na tym samym etapie ciazy.
    Ja mam moje polowkowe ma za 7 dni i poznam plec lokatora :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 6 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 16t3d dowiedzialam ze na 80% dziewczynka mimo że pepowina byla miedzy nogami, lekarz wlaczyl 3d potem 2d i. przeswietlil z kazdej strony,powiedzial ze nie widzi męskich narządów, czy mogę mu wierzyć? bo jednak pepowina miedzy nogami dużo zaslania...

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 6 października 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 13 tygodniu, na badaniach I trymestru dowiedziałam się, ze będzie chłopczyk (bardzo chciałam mieć synka), na kolejnych badaniach II i III trymestru również zostało to potwierdzone, mam zdjęcia, opisy i zapewnienie lekarza, zostało kilka tygodni do porodu, jestem pewna, że lekarz się nie pomylił :)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ