X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomocy dziewczyny!
Odpowiedz

Pomocy dziewczyny!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moj problem polega na tym, ze w dzien spodziewanej miesiaczki czyli 24dc zrobilam test. Wyszla blada kreska. W ten sam dzien pojechalam na bete, ktora okazala wynik 8,7. Dzis 2 dni pozniej zrobilam test i wyszla jedna kreska a okresu nadalbrak. Niewiem co o tym myslec??

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie cos moze na ten temat??

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę trzeba poczekac, może owu miałaś później. Zawsze masz takie krótkie cykle???

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym czekala jeszcze tydzień i wtedy zrobiła betę

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wlasnie dzis zrobilam bete i wyszla mi 8,2 . w dwa dni spadla z 8,7 na 8,2

  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zawsze mam krotkie cykle

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec pewnie okres się zaraz pojawi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie pomyłki się zdarzają, chociaż jak beta spadła no to może rzeczywiście zaraz pojawi się miesiączka

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ