X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne POMOC Z INTERPRETACJĄ B-HCG
Odpowiedz

POMOC Z INTERPRETACJĄ B-HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    jestem tu świeżutka i potrzebuję Waszej pomocy. Staraliśmy się z mężem długo o maleństwo i oto nadszedł nasz cud:)

    Ostatnia miesiączka była 29 maja, owulacja 13-14 czerwca potwierdzona monitoringiem. Robiłam B-HCG w tą srode i wyszło 379mIU/ml oraz dziś dwa dni później by sprawdzić czy ładnie rośnie i wyszła 865,1mIU/ml. Czy taki przyrost jest ok? Jest to młodziutka ciąża, ale nie mam pojęcia jakie powinny być przyrosty. Martwię się czy jest ok, a mój gin jest na urlopie:( więc Bardzo proszę Was o pomoc.

    Buziaki:)

    Loczek2018 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost jest odpowiedni :) Gratki :) teraz trzeba poczekać po prostu :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana uspokoiłaś mnie:*

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost jest ok ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KEJTI_M wrote:
    Dziękuję kochana uspokoiłaś mnie:*

    Na spokojnie możesz odczekać aż z urlopu wróci lekarz :) Wylicz sobie najlepiej tak 7-8 tc bo wtedy na pewno już wszystko powinno być widać. A wcześniej możesz się tylko stresu nabawić, że sam pęcherzyk albo ciąża za młoda :)

    Minns lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Na spokojnie możesz odczekać aż z urlopu wróci lekarz :) Wylicz sobie najlepiej tak 7-8 tc bo wtedy na pewno już wszystko powinno być widać. A wcześniej możesz się tylko stresu nabawić, że sam pęcherzyk albo ciąża za młoda :)


    Powiem szczerze, że świruję, ponieważ długo walczyliśmy z mężem o kruszynkę <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ