X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne pomoc, rada
Odpowiedz

pomoc, rada

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiat Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam za tydzien leciec do siostry do UK najpierw samolotem a z powrotem wracamy autem, ponad 20h, jestem w 7 tyg ciazy jak myslicie jechac czy odpuscic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze lepiej zapytaj lekarza...

    Martynika, Miriam lubią tę wiadomość

  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, najlepiej odpowie ci na to pytanie tylko i wylacznie lekarz. My nic w tym wyadku nie doradzimy

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ