X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne POMOC
Odpowiedz

POMOC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Nie wiem czy nie powtarzam tematu, ale tak sobie pomyślałam, że może są rodziny, które potrzebują pomocy materialnej np ubranka. Co myślicie o takim wątku???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to dobry wątek, ale nie wiem czy na takim forum dziewczyny się ujawnią, że mają AŻ tak ciężką sytuację. Jest tu nas stosunkowo mało i raczej się rozpoznajemy, a z tego co wiem ludziom głupio przyznawać się do takiego stanu rzeczy, wolą to robić anonimowo na gumtree, czy tablicy... poszperać samemu w oddawanych za darmo rzeczach w proponowanych przez te strony działach "ODDAM ZA DARMO"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm fakt, jednak na podobnym forum o podobnej tematyce jest założony taki wątek. Może po prostu wpisujmy to co ktoś ma do zaoferowania i jeśli ktoś znajdzie się chętny to wówczas przejdziemy na prywatne wiadomości.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ