X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwyższony ALAT
Odpowiedz

Podwyższony ALAT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy orientujecie się na ile groźny jest podwyższony ALAT w 30 tygodniu ciąży? Ponoć może to mieć związek ze swędzeniem ciała, ale mnie nic a nic nie swędzi.

    Mój wynik ALAT: 80,6 IU/l, norma do 42.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ejsza
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 maja 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to ciesz sie Ejsza, ze nie swedzi..jeszcze, ASPAT, bilurbina tez sa wazne, i to ich poziom oraz fosfatazy swiadczy o mozliwej choleostazie, czyli ze watroba nie radzi sobie z nadmiarem hormonow ciazowych
    sprawdz sobie czy wystepuje u Ciebie juz zazolcnie skory oraz spojowek
    mnie choleostaza dopadla po 32tyg i walczylam 5 dni, 2 noce nie spiac, ale za 2ga noca skojarzylam juz objawy bo swedzienie dokuczalo w nocy jakby czl mrowki oblazly i pojawialo sie na nocne godziny w miare jak cialo sie rozgrzewalo kolo 8 wieczor, mnie swedzial wpierw brzuch, potem rece i nogi, plecy,ramiona
    lek ktory tu pomaga to Proursan

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jutro idę na powtórzenie ALAT i ASPAT i mocz, a w pt jeszcze ginia wysłała mnie do ogólnego z tymi wynikami.... a jaki miałaś ALAT? Wyższy od mojego czy niższy?

    Dzięki za szczegółowe wyjaśniena:)

    ejsza
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ